Šta je novo?

Beograd Wallpapers

Grad pored kog se nalazi Beograd :kk:

@HoRuS gde si našao ove stare fotografije ako nije tajna? Neke ranije videh, postoje i razglednice, prodaje ih čika umetnik koji je renovirao Kulu Gardoš. A čini mi se da negde postoje i uporedne ovih starih sa današnjim.
 
Боцо :lool: :kk:

Нова, сличице сам све тако у комплету добио путем кружног e-mail-a , тако да је извор непознат...

Драго ми је да Вам се свиђају...претпоставио сам да ће бити тако :)

Хвала на плусићима :)
 
Divne slike, naježio sam se. Ne mogu da verujem da je okolina robne kuće nekada onako izgledala. Hvala Hourse, dobio si +
 
Predivne slike :kk: :kk: :kk:

A slike Zemuna, neopisivo :kk:
 
Hajde da ne spam-ujem druge teme.
Ako vam nije teshko znacio bi mi lajk wallpapera koji sam radio za Cooler Master Balkan.
Nalazi se na ovom linku: https://www.facebook.com/photo.php?...00414460.47599.155833744489736&type=1&theater

Full verzija se moze videti na http://original-since-1984.deviantart.com/

Izgleda ovako :
cooler_master_wallpaper_vol__3_by_original_since_1984-d4bo05i.jpg
 
Ево да додам још неку стару сличицу















Uploaded with ImageShack.us
 
Свака част Хорус, укњижен плусићћћ. :kk:

Највише ме ганула слика купалишта на Сави између два моста. Ћале ме је редовно водио као клинца на то купалиште, ах како је само Сава тада била чиста.
 
Kad je nestalo to kupaliste .Neznam vama ali menije beograd na starim fotkama izgleda mnogo ljepse cistie nego danas .Inace mogli bi stavljati fotografije u temu za to cisto da budu na jednom mjestu
 
@HoRuS
+ 1 :)
Iz koje je to godine sličica a ako se ne zna voleo bih da mi neko potvrdi
da li je plaža bila baš takva ili je radio foto šop :rolleyes:

Kad sam se na toj plaži ja kao dete kupao,
bila je sa sivom peskom i uz vodu rastao oniži vrbak . . . :grand:



hm. . . :rolleyes: gde li se izgubi onaj Alchajmer , :lool: :laugh: :lool:
 
mekbejn":1dcu06jh je napisao(la):
Bilo je to drugo vreme i jedan manji i humaniji grad :grand:
Bese lepo. Doduse, koliko vidim, vecina se seca nekih slikica kao stvarnost. Znaci godine nas gaze, starimo, a bogami i nervozniji smo! :laugh: :lool:
 
Vrh