Šta je novo?

Beobulid na RST-u

vlada

Novice
Učlanjen(a)
08.01.2007.
Poruke
18
Pohvaljen
7
Lokacija
Belgrade
Evo bas sam sad gledao beogradsku hroniku na RTS1. Puno lepih reci i pohvalana racun beobulid-a.

U svakom slucaju odlicna reklama za sajt!

Pozdrav i samo napred!
 
Mislim da je su gradjanski poduhvati uvek bili u uvek ce biti najlepsi. Zato cestitam Beobuild-u i njihovim azurnim clanovima.

Cestitam
 
Одгледах и ја.

Лепо, лепо, интернет, новине , ТВ...
Надам се само да ће стићи и нека помоћ после овога.
 
Влада":ckgkfdfy je napisao(la):
Одгледах и ја.

Лепо, лепо, интернет, новине , ТВ...
Надам се само да ће стићи и нека помоћ после овога.
Oce, oce... tapsanje po ramenu :lol:
 
Dobro je da se pročuje za sajt, posle mogu da se rade intervjui i slično, jer ljudi znaju šta je Beobuild. A i ovo je bolje od reklame tako da samo emitovanje je po meni dobra pomoć.
 
Obrati pažnju na text ispod slike :

bll2up.png

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2007&mm=01&dd=10&nav_category=12&nav_id=227066&fs=1

Jel može da se uzme neki dinar za autorska prava ? ...:)
 
eh, ovo sa rts.om koliko je brzo izašlo je i mene iznenadilo, kontaktirali su me jutros hteli su telefonski, medjutim bio sam na faxu isto do kasno popodne!
Svakako je ovo dobra reklama, ali i dosta veći pritisak da se dalje održava ovo tako da "nije baš lako" :) Naravno da ću se truditi da ovo i dalje bude korisno ! ;)

@Dragan, ono nije problem, ovo je "otvoreni" site, dovoljno je da se navede izvor.

Samo najava, za kraj nedelje izlazi i novosadski site, ako bude bilo sve uredu :)
 
Steva":3lws6i9c je napisao(la):
Svakako je ovo dobra reklama, ali i dosta veći pritisak da se dalje održava ovo tako da "nije baš lako" :)
Pa, kad ti dosadi, možeš uvek da prodaš sajt.......biće kupaca :)
 
Vrh