Šta je novo?

Beobuild okup

Matt

Advanced
Učlanjen(a)
14.11.2007.
Poruke
3.167
Pohvaljen
4
Lokacija
Batajnica
ranije sam cesto isao na tzv okupe forumasa ili chatera, svi koji se virtuelno znaju odu na adu igraju kosarku zezaju se i tako, upoznaju se. mogli bismo i mi neku BB akciju da napravimo. sta mislite o tome?
 
Dobar predlog nema sta. Imali smo slican bezupsesan pokusaj organizovanja susreta pre godinu i nesto dana i nikako nismo uspeli da se uskladimo sa vremenom. Ne znam na koji nacin udovoljiti svim zahtevima a valjda je to i nemoguce a zeleo bih da upoznam sto vise forumasa i ljubitelja Beograda. Mislim da bi neka nedelja bila najbolji dan za susret posto tada uglavnom niko ne radi pa je vise slobodnog vremena ali treba videti oko termina posto mnogi beobuildovci na leto dolaze na odmor pa naci neki period kada je vecina tu. Naravno moze i vise okupljanja pa ce se vremenom ljudi upoznati u svakom slucaju.
 
Ja sam za samo potrefiti pravi termin :vops:
 
Lep predlog, no sada sam suvise daleko. Nadam se da ce biti prilike.
 
Bez uvrede ali verujem da ce Zemlja prestati da se rotira ako njih dvojica budu na jednom mestu :lol:
 
Можда је у другој димензији боље... Уосталом, тешко да може бити горе! :lol:
 
BOKI SMOKI":1o1hybld je napisao(la):
Videcemo svi kada se skupimo.
Teško ćemo to moći da vidimo, jer ako Zemlja odjednom prestane da se rotira, svi ćemo iz mesta nastaviti tangentom nad putanjom rotacije brzinom od oko 1,600km/h.
 
Zavisi ako s eodmah zaustavi a ako se zaustavi polako necemo nista osetiti tj merodavno.
 
Sad krecem na Beerfest. Pa ako neko ide moz se nadjemo. Bicu kod Amstel standa u 22. Plavi sorc cu nositi. :kk:
 
BOKI SMOKI":6ruvum23 je napisao(la):
Sad krecem na Beerfest. Pa ako neko ide moz se nadjemo. Bicu kod Amstel standa u 22. Plavi sorc cu nositi. :kk:
Sudeći po avataru, neće te biti teško prepoznati :lol:
 
Vrh