Šta je novo?

Bel Mondo

Da li zna neko kada očekuje završetak gradnje? I ako neko zna malo više o kompleksu? (materijali, grejanje/hlađenje, itd.)

Da li je klasa Sakure/Airport Gardena ili niže, više?

Deluje mi dosta dobra opcija za investicioni stan, pogotovo ako mogu brzo da završe kao što su brzo završili Prokop. I West zgrade su brzo išle koliko se sećam, vrlo brzo su išle pod krov i vrlo brzo su bile gotove, samo što ih je bilo mnogo + kula pa je projekat trajao 10 godina za razliku od Belmonda koji je mnogo manji projekat.
 
Nije realno da je neko iskopao temelj za toliku zgradu, a da to nije proverio :)
 
Meni je ova lokacija super
Ovo sa prugom se lako rešava ugradnjom zvučno izolacionim panelima pored same pruge

Metro ko zna kada će - a BeoVoz je operativan i stanica je tu, pa se do centra stiže veoma lako.
Verujem da cena neće biti ispod 3.3k
 
Meni je ova lokacija super
Ovo sa prugom se lako rešava ugradnjom zvučno izolacionim panelima pored same pruge

Metro ko zna kada će - a BeoVoz je operativan i stanica je tu, pa se do centra stiže veoma lako.
Verujem da cena neće biti ispod 3.3k
Bas ce ljudi koji kupuju stanove za 3800 ce se voziti vozom.. To sam i ja pomislio kada sam kupovao stan(ove).
 
Bas ce ljudi koji kupuju stanove za 3800 ce se voziti vozom.. To sam i ja pomislio kada sam kupovao stan(ove).
Što da ne? Zašto misliš da žele da stoje zaglavljeni u saobraćaju i stresiraju se bez veze..

A oko ovog nehigijenskog naselja, ovo grad može (da hoće) rešiti veoma brzo. To naselje je mali problem kada se pogledaju neka druga naselja...
 
Što da ne? Zašto misliš da žele da stoje zaglavljeni u saobraćaju i stresiraju se bez veze..

A oko ovog nehigijenskog naselja, ovo grad može (da hoće) rešiti veoma brzo. To naselje je mali problem kada se pogledaju neka druga naselja...
Taj ko je spreman da da +3.5k eura ne verujem da zeli da udise dim spaljenih guma, kablova, smeca itd. a da se oseca oseca se.
 
Takav nam je grad, gde god okreneš i zagrebeš naići ćeš na nehigijenska naselja, na probleme sa kanalizacijom, na probleme sa zagađenjem, na kafane koje trešte do duboku u noć, tj jutro...
Kako god se okreneš dupe ti je pozadi, a kod nas gde god da izabereš da živiš nešto neće valjati za tu cenu
 
cena je od 3800 do 4350 u zavisnosti od strukture i spratnosti. sve završeno do 1.1.2027
 
Jel neko gledao strukturu stanova? Ispod 85m2 nema stana sa sve spavaće sobe.
 
Ovaj projekat ima najsmešnije ime!
jedva čekam Belmondo residance!
 
Tu je ocigledno gradjevinska linija. Sve zgrade u tom bloku su uvucene u odnosu na Milutina Milankovica.
 
ja kako vidim uvucene su do ovog pecaskog dela, a ta povrsina je izmedju ta dva, ali nebitno, podrska za zelenilo
 
sve završeno do 1.1.2027
Što tako dugo planiraju da grade? Grade fazno ili? West 65 zgrade su nicale za manje od 2 godine, mislim da su čak gradili od temeljne jame do useljenja za godinu i po dana, ali neka me neko ispravi ako grešim, nisam siguran oko toga, zapravo u periodu 2015. do 2019. sam rentirao jedan stan u Westu u prvoj fazi i to mi je bio office u tom periodu tako da možda sećanje i vara, ali se dobro sećam dinamike i da mi je, makar subjektivno, delovalo da se jako brzo gradi i useljava. Ja kada sam otkazao office 2019. sve faze sem kule su bile uveliko završene i useljenje, a kada sam 2015. rentirao taj stan samo je prva faza bila gotova i, ako se dobro sećam, u izgradnji je bila samo jedna zgrada bočno (prva zgrada koja sada gleda na Heroja sa Košara sa jedne, i na Cepteru sa druge strane). Vrlo brzo, mislim sredinom 2016. krenule su da se zidaju zgrade unutrašnjosti bloka i one prve su bile već krajem 2017 useljene.

Ispravite me ako grešim, ali rekao bih da su se zgrade u Westu gradile za ispod 2 godine, pa mi zato ovaj rok do 2027 za ovaj, na prvi pogled dosta manji objekat, deluje predugačak.
 
Što tako dugo planiraju da grade? Grade fazno ili? West 65 zgrade su nicale za manje od 2 godine, mislim da su čak gradili od temeljne jame do useljenja za godinu i po dana, ali neka me neko ispravi ako grešim, nisam siguran oko toga, zapravo u periodu 2015. do 2019. sam rentirao jedan stan u Westu u prvoj fazi i to mi je bio office u tom periodu tako da možda sećanje i vara, ali se dobro sećam dinamike i da mi je, makar subjektivno, delovalo da se jako brzo gradi i useljava. Ja kada sam otkazao office 2019. sve faze sem kule su bile uveliko završene i useljenje, a kada sam 2015. rentirao taj stan samo je prva faza bila gotova i, ako se dobro sećam, u izgradnji je bila samo jedna zgrada bočno (prva zgrada koja sada gleda na Heroja sa Košara sa jedne, i na Cepteru sa druge strane). Vrlo brzo, mislim sredinom 2016. krenule su da se zidaju zgrade unutrašnjosti bloka i one prve su bile već krajem 2017 useljene.

Ispravite me ako grešim, ali rekao bih da su se zgrade u Westu gradile za ispod 2 godine, pa mi zato ovaj rok do 2027 za ovaj, na prvi pogled dosta manji objekat, deluje predugačak.
pa u isto vreme se grade 4 zgrade, 3 spojene lamele jedna do druge i 4. sa poslovnim apartmanima. nije onda to tako neko dugo vreme. 3 godine da iz temelja podigneš i useliš 4 zgrade...
 
Takav nam je grad, gde god okreneš i zagrebeš naići ćeš na nehigijenska naselja, na probleme sa kanalizacijom, na probleme sa zagađenjem, na kafane koje trešte do duboku u noć, tj jutro...
Kako god se okreneš dupe ti je pozadi, a kod nas gde god da izabereš da živiš nešto neće valjati za tu cenu
Slazem se, s time sto mislim da je senjak/dedinje jos uvek koliko-toliko fini kraj za zivot i mozda neki delovi oko kosutnjaka (tu je najveci problem saobracaj do centra).
 
metro na 10min pešaka i za 15min si kod Vuka,
sve ostalo plač majke božije
A koji ćeš đjavo kod Vuka?!? NBG je danas epicentar Beograda, sve je tu, i firme, i tržni centri i svi mogući sadržaji, i ti to upoređuješ sa smetlištem od kraja kakav je Vukov spomenik/bulevar?
 
Vrh