Šta je novo?

Beijing 2008 - Olympic Games

atina boginja mudrosti, that's all from me....ali ne razumem sta je hteo da kaze :|
 
БРАВО!!!

image.php


image.php

слике http://www.srbijasport.com/

А видесте ли овог лудака

Jamaica's Bolt breaks world record to win Men's 100m Olympic gold

Img214552181.jpg


Img214552117.jpg


слике http://en.beijing2008.cn/news/sports/headlines/athletics/n214551810.shtml
 
Gledao sam tog Jamajkanca uzivo. Lik se bukvalno zaje*******avao i oborio svetski rekord :laugh:
 
videcemo doping testove, sve mi je to sumnjivo mnogo
 
Na šta da obratimo pažnju ? Pojektovana je slika na krov gnezda, to znamo. :/
 
Mozda ako uvedu ove vozice!??. :lol: :lol: :lol:
To nije nista u odnosu na organizaciju Kineza,koji su uradili posao za divljenje,a i imali su od cega :D
Nece Englezi ni prismrdeti Kinezima po mom dubokom uverenju.Ustekace oni koju milijardu,ako ne desetinu milijardi.
 
dGoran":3eapqw71 je napisao(la):
Na šta da obratimo pažnju ? Pojektovana je slika na krov gnezda, to znamo. :/
Ne radi se samo o "projektovanoj slici", nego o BSOD - Blue Screen of Death, odnosno plavi ekran smrti kada ti crashuje Windows :D

bsodchinaom0.jpg


bsod1.jpg
 
Jao ne opet sa tim sra*em. Evo lepo slike ispod vode i dosta sa tim. Phelps je pobedio, Cavic je drugi i to je tako.


a sad zum na Caviceve prste
 
shmeksi, da li si ti "izdajnik ili strani placenik"? :lol: :lol: :lol:
 
I ja sam, a uz to sam se i malo nasalio, valjda si primetio navodnike. :p
 
To je čuvena fotografija sa CNN-a, kome ne dajem bilo kakav kredibilitet. Iz iskustva. :)
Daj i zum na Felpsove prste.
btw. po pravilima (za delfin) moraš da sa obe ruke dotakneš senzor što se i sa ove slike vidi da dotični nije uradio.
Pre ću verovati NBC-u.
 
Колико сам схватио није битно само да додирнеш сензоре, већ је потребна и одређена снага и зато је битан тај последњи Фелпсов замах због кога је много јаче "улетео" у сензоре док је Милорад "углајдовао".
 
Ovde teorije zavere uspevaju kao pecurke posle kise. Mozete lepo i sami da zumirate Phelpsove prste, a to sto Press prica o pravilu 8.4. dodirivanju zida istovremeno znaci da se racuna vreme tek kada obe ruke pipnu taster, isto tako i za okret moraju obe noge da pipnu ivicu. Taster je tako napravljen da registruje stvarni dodir, a ne udarac talasa od zamaha ruku. i tako dalje i tako blize. i ja bih voleo da je cavic pobedio, ali jbg...
 
Vrh