Šta je novo?

Bazeni "11.april"

Moj fakultet ima besplatan termin utorkom od 13 do 14h. Lično sam se uverio da građanstvo plaća kartu 100 dinara tog i svih onih dana koje sam naveo u prethodnim postovima.
 
Ова вест се некако провукла испод радара а обухвата пренамену и сређивање запуштеног дела града (са добром локацијом и са још већим могућностима):

 
Mogli bi napokon da poruše onu zgradu na ćošku.

Screenshot 2024-03-08 094701.png
 
У последње време идем на пливање на 11. април, обзиром да из Земуна немам ближи базен (занемарићемо Пинки).

Тамо је у току изградња перионице на паркингу базена. Али, оно што ми је запало за око данас, када сам хтео да видим до када ће радови трајати ме је згрануло.

Рок за завршетак радова је 31.09.2024. (?!?). Додао сам и слику, али пошто пишем преко телефона не знам да ли ће се послати.

Причамо о елементарним стварима, не могу да верујем да већ месец и по дана нико није ро изменио. Бахатост и бол у међуножју на макс.
 
Pa dobro, nemamo perionicu u blizini, osim
  • kod Lidla na 1.7km
  • kod Radničkog na 0.7km
  • kod ž.stanice Tošin bunar na 1.5km
  • kod Idee na BK na 1.3km
  • ...
Nekada sam se smejao jer su svi koji su bili u Albaniji govorili da su tamo auto-perionice ali bukvalno na svakom koraku. Sada plačem.
 
Pa dobro, nemamo perionicu u blizini, osim
  • kod Lidla na 1.7km
  • kod Radničkog na 0.7km
  • kod ž.stanice Tošin bunar na 1.5km
  • kod Idee na BK na 1.3km
  • ...
Nekada sam se smejao jer su svi koji su bili u Albaniji govorili da su tamo auto-perionice ali bukvalno na svakom koraku. Sada plačem.
Није код Идеје, него код Имо Центра 2. ;)
Има и самоуслужна ауто перионица код продавца половних возила Ама Аутомобили (на 1,0 км) , преко пута цркве Светог Василија Острошког.
 
Vrh