Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Niste vidjali portal ili ovakvu poruku o nezgodi?
Sama poruka tj obavestenje je najobicniji output (display) koji prikazuje sta god mu posalje.
 
Meni se čini da imaju neki radovi kod tunela na magistrali, iz pravca Užica ka Čačku pre tunela, ona stara oblizanica oko tunela ko se seća kuda je išla. Deluje mi da tu nešto proširuju ili da tuda neko prolazi, ali ne znam detalje.

Iz kola sam video samo u prolazu, prekjuče, a nije bilo radnika. Totalno neprovereno
Ради се пут од гробља у Лучанима до Кратовске стене.
 
Prvi put vidim ovakve poruke na portalima kod nas..
Pogledajte prilog 193713
Буде, али не тако често тј. не за сваку незгоду. Овде су могли знак за опасност на путу да привуку пажњу возачима. Заправо, глупо је што смо ми једна од ретких држава која нема знак за саобраћајну незгоду.
 
Niste vidjali portal ili ovakvu poruku o nezgodi?
Sama poruka tj obavestenje je najobicniji output (display) koji prikazuje sta god mu posalje.
Nisam u Srbiji. Kod nas sam viđao samo obaveštenja o radovima.

Inače, podrška potpuna. Još da redovnije javljaju preko radija i da proradi ona veza sa navigacijom, puna kapa.
 
Društvo, kako idu radovi na A2? Ima li šanse da puste makar do Lučana do kraja leta?

Da li ima nekih najava oko nastavka izgradnje posle Požege? Bilo bi dobro da se pripremaju i da ubrzo krenu udarnički sa radovima ka Dugoj Poljani.
 
Društvo, kako idu radovi na A2? Ima li šanse da puste makar do Lučana do kraja leta?

Da li ima nekih najava oko nastavka izgradnje posle Požege? Bilo bi dobro da se pripremaju i da ubrzo krenu udarnički sa radovima ka Dugoj Poljani.
1. Radi se, ali za Munjono brdo je neizvesno
2. Ne
3. Ne
O udarnickim radovima nema ni govora, da je srece pa do Mačkata da uradi, ali treba 💸💸💸
 
jedna u Lucanima na petlji na izlaznoj rampi prema Cacku, i dve u Pakrovace( jedna kuca gde nije probijen autoput i valjda samo plac za lokalni put)
Screenshot_20240327_154646_YouTube.jpg
 
Videćemo za plastenik u Prilipcu, mlađi gazda kaze da je bio sa Drobnjakom pre 15 dana i da mu je Drobnjak tražio da dozvole da urade stubove, ali da se i tu čeka distribucija radi neke dozvole. Dečko kaže čim distribucija da dozvolu pomera plastenik i mogu da rade dva preostala stuba, ali očigledno je opet nekakva mutljavina...
 
@KOSKA al u Pakovracu nema ni jedna kuca koje smeta na trasi, mozda neki plac za lokalni put, al trasa puta je skoro cela trasirana, ostalo jos na par mesta da se udari prvi asfalt.
Ova u Lucanima i nije toliko bitna jer su uradili glavni deo posla, smetace samo kad se budu stavljala ograda.
Mislim da je trenutno najveci problem ova u Pozegi, gde nedostaju stubovi.
 
Ja malo dosadan, po peti put pominjem :) :

Kako se rešavaju "jezera" na petlji Prilipac-Požega nastala izlivanjem Moravice ?

Komplikovana priča ili se to brzo rešava ?
 
Mislim da se to brzo resava, premestanje korita Moravice nije jos zavrseno do kraja, kad se to zavrsi onda iz tih "jezera" samo ispumpa voda, a mozda ce i zemlja da upije sobzirom da snega nismo imali.
 
@KOSKA al u Pakovracu nema ni jedna kuca koje smeta na trasi, mozda neki plac za lokalni put, al trasa puta je skoro cela trasirana, ostalo jos na par mesta da se udari prvi asfalt.
Ova u Lucanima i nije toliko bitna jer su uradili glavni deo posla, smetace samo kad se budu stavljala ograda.
Mislim da je trenutno najveci problem ova u Pozegi, gde nedostaju stubovi.
pa nije samo ograda, kisna nije zavrsena zbog toga a i servisni put. Plac je isto exproprijacija i zbog toga nemoze da se izmesti put da ide ispod mosta i trasira neisgradjeni deo autoputa. Sto se tice kuce u Pakovrace ja mislim da se rusi ali videcemo.
 
Vrh