Šta je novo?

Autobuska Stanica BAS(trenutna i novoplanirana na NBG)

Nedavmo se nadjoh na privremnoj BASovoj stanici ....
kuku lele ....gde nadjose ovo srednje palanacko resenje ?
Obaska sto pesacki saobracaj ka Zaricevom mostu tece po kolovozu predviden za autobuse ...

,, Saobracajac ,, ni ocima nije video projekat na papiru ... a kamoli ucestvovao
Nadam se da je dr. situacija sa novom na NBgdu
:sesir:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=653924#p653924:ndlyeg2v je napisao(la):
Žika » 27 Aug 2019, 19:43[/url]":ndlyeg2v]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=652605#p652605:ndlyeg2v je napisao(la):
astrodule » Sub Avg 24, 2019 10:30 pm[/url]":ndlyeg2v]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=652570#p652570:ndlyeg2v je napisao(la):
Žika » Today, 21:31[/url]":ndlyeg2v]Nikako mi nije jasno da nema ulazne rampe iz Đorđa Stanojevića ka mostu preko Ade.
Pa da li je toliko neophodno?
Možeš da se uključiš ka mostu iz Bulevara Crvene armije (nadam se uskoro i iz Bulevara umetnosti), ili kod Buvljaka.

Meni ne ali kad se napravi autobuska nelogično će biti da autobusi prvo presecaju Marka Hristića pa levo u sada već opterećenu Jurija Gagarina. Kad puste vezu sa autoputa Miloš Veliki tek će da nastanu čepovi.

Daleko bi bilo lakše desno, desno i desno na ulaznu rampu.

Bilo bi lakše da su bar nešto u ovom gradu logično planirali uzimajući u obzir i neke planove i kad bi se ti planovi poštovali, a ne da se menjaju kako se kome di*ne.

Ova bus stanica će biti novi Prokop i za 50 godina ćemo da kukamo kako još nije sve završeno i kako su nekada planirali da se prošire sve ulice za po jednu traku u bloku oko stanice...
 
Najsvezija.
21ebdab6193cc70e61fdfb91d9ea0e6e.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ово ми делује као да ће брзо асфалтирање.
 
Ovo može brzo da bude gotovo,iako na prvi pogled deluje da kasni nekoliko godina.
 
Nekom deluje da će gradnja trajati decenijama ?! . . da nije "0" greškom dopisana?
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=654760#p654760:1spybmnu je napisao(la):
astrodule » 29 Avg 2019 11:07 pm[/url]":1spybmnu] Ova bus stanica će biti novi Prokop i za 50 godina ćemo da kukamo . .
 
У целој изградњи станице, најлакше је направити саобраћајне површине.
 
E, sada si nam otkrio Veliku tajnu u vezi izgradnje stanice.

Nije to bila poenta mog gornjeg posta, već "50god" gradnje.
 
А то :D Па видећемо како ће тећи динамика изградње главне зграде станице. То ће бити највећи подухват.
 
Чак и кад би то могли брзо да заврше мислим да би ипак одуговлачили, јер како онда оправдати инвестиције у привремену станицу ако се нова брзо заврши.
 
Свакако. Могли су теоретски за сво ово време направити пероне, паркинг за аутобусе, нову перионицу, пумпу, и шалтер салу-чекаоницу са свим интерним саобраћајницама.
 
Они (БАС) би одуговлачили да могу, али мислим да им је БНВ ту проблем који никако не могу да заобиђу нити да изврдају, тако да уопште није невероватно да све то буде онако како је и званично објављено (крај 2021. колико се сећам?).
 
Apsolutno mi sada nista nije jasno. Pa zasto su pravili dolazne perone i parking iza stare stanice kada ce sada da to isto naprave na novoj u razmaku od godinu dana. Plasim se da ce stsnica da se preseli, a da cemo stanicnu zgradu isto kao i na prokopu da cekamo 50 godina i vise.
 
БнВ је хтео да се БАС исели, а БАС је то хтео што више да одуговлачи. Зато су направили нови долазни перон и нови паркинг. БнВ је добио празан плац а БАС је остао још неко време где јесте.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=657268#p657268:2n49moet je napisao(la):
Дошљак » 05 Sep 2019 04:13 pm[/url]":2n49moet] . . БАС је то хтео што више да одуговлачи. . .
Nije bitno šta su oni hteli, već je Država morala da ih prisili

da počnu gradnju nove stanice čim je doneta odluka za BnV.
 
Ne ali imas stajalista na koja staju medjugradski autobusi. Autokomanda, Zarkovo, Ada ciganlija, Sava Centar, kod OMV u Krnjaci kao i pre Pancevackog mosta. Ja nikada i ne idem na bas, mada u zadnje vreme retko putujem autobusom, jer ko je lud da im daje tolike pare za peronsku
 
Жарково је сад изгледа доста линија изгубило због Милоша Великог.
 
Није још увек, и даље важи стари ред вожње.
 
То сам и ја мислио. Међутим моја рођака која живи у Жаркову и која је увек ту "хватала" бус за Златибор, имала је проблем сад непосредно по пуштању аутопута јер каже многи поласци су почели да иду преко МВ и нису више стајали ту у Жаркову. Ето ни ја нисам сад ту начисто шта је и како...
 
prostorni planer":33ffx92h je napisao(la):
Ne ali imas stajalista na koja staju medjugradski autobusi. Autokomanda, Zarkovo, Ada ciganlija, Sava Centar, kod OMV u Krnjaci kao i pre Pancevackog mosta. Ja nikada i ne idem na bas, mada u zadnje vreme retko putujem autobusom, jer ko je lud da im daje tolike pare za peronsku
Uhhh Sava Centar, stajalište? Meni ono zastajkivanje više deluje kao stajanje "na divljaka" stajanje putničkih autobusa vrlo često napravi tu karambol, jer njihovo stajanje daleko premašuje stajanje gradskih autobusa po trajanju...

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Па проблем је сложенији, прво та стајалишта су означена знаком за заустављање тако да је сасвим легално да се ту стаје. Проблем је пријем путника са товаром. Други проблем је што ретко ко жели да иде на БАС због неосновано скупе перонске карте. Трећи проблем је што нису направљене увучене нише где за то има места, као на Аутокоманди са обе стране.
 
Vrh