Šta je novo?

Autobuska Stanica BAS(trenutna i novoplanirana na NBG)

Vidim na internetu pišu da je sistem mogao da se prevesla, tako što se kupi žeton za WC i sa tim žetonom se uđe na peron.

Jel ima neko da potvrdi to?
pretpostavljam da je moguće ukoliko se karta kupuje direktno kod prevoznika (ili ranije ili ukoliko je prodaju na samom peronu), ali ako se karta kupuje na šalteru ili gore u Maršala Birjuzova peronska je svakako deo karte

čudio sam se što je već nisu poskupeli pošto su ih neke autobuske po srbiji več stizale sa cenom peronske

propustili ste da se kao usluga dobija i maltretiranje od strane civilnih pandura na samom peronu, vrte se kao mušice i sa onim pohlepnim kezovima biraju šta god da im štrči iz njihvog konformističkog šablona
 
А који је извор овима из Новости пошто нигде не видим ту информацију осим у том њиховом чланку
 
96772546_3018065831565678_6731336173815332864_n.jpg



116253579_3231270510245208_4213326173736442520_n.jpg

 
Ове надстрешнице не значе ништа на београдској ветрометини, покиснуће до голе коже ко год буде чекао ту бус све док се целом дужином уз пероне не изграде објекти по дубини, локали, кафићи, пекаре…као на старој аутобуској.
 
Ове надстрешнице не значе ништа на београдској ветрометини, покиснуће до голе коже ко год буде чекао ту бус све док се целом дужином уз пероне не изграде објекти по дубини, локали, кафићи, пекаре…као на старој аутобуској.
Da li je uopšte planirano da se bilo šta gradi po ivici perona?
 
Не могу са сигурношћу да тврдим али по неким изведеним детаљима на перону могу да наслутим да ће институција перонске карте да опстане.

Обрачун са аутобуским међуградсим превозом мора да се деси што пре. Овако како функционише већ једно пола века представља антицивилизацијску тековину.
 
Мени се чини да је ово и даље мазање очију. Односно, да су ово први које су могли да наватају, али камен (бехатон) није нешто што је прво да се ради. Има толико пречих ствари. Него је ово кога су могли за кратко време да ангажују да изигравају активност. Где су електричари? Где су ови што треба да раде дренажу?
 
Mislim da će sada morati da nagaze mnogo toga po celoj zemlji, jer je više nego očito da na proleće idu novi izbori.
Nama se smenjuju predizborna i izborna godina, kao u "Danu mrmota", čak su i rezultati poznati.
 
Vrh