Šta je novo?

Ajde da uradimo neshto?Podzemni Prolazi npr.

BgdBrat

Novice
Učlanjen(a)
11.12.2008.
Poruke
23
Pohvaljen
0
ter2.jpg



ter.jpg



Odavno posecujem BeoBuild evo tek sad sam se aktivirao ;) kao pravi BRAT brate;)... evo ovo su primeri koje sam uradio za pola sata... grad bi mogao neshto slichno naravno i bolje za mesec dana, bez problema.. hajde da se iscimamo?
 
Izgleda jako zanimljivo, a ulaganje je kapiram minimalno spram efekta. Da li si mislio da to bude privremenog tipa (kao npr. Christovo umotavanje Reichtaga), ili trajno rešenje?

Uf, sad si me podsetio koliko su mi bilbordi po centru išli na nerve... Akcija broj 1, električnu testeru u ruke i na Terazije!
 
..pa moze da bude promenjljiv tipa npr. godishnja doba! :kk: Leti da budu svetli valeri...zimi tamni itd... taj efekat moze da se napravi folijama za staklo, 5,6 neonki, i lupam sad npr.. 12 alu.cevi po 2,5 metra..i izgledace odlichno.

Nego, brine me shto ljudi nece da se cimaju? :/
 
BgdBrat":29yeikv3 je napisao(la):
..pa moze da bude promenjljiv tipa npr. godishnja doba! :kk: Leti da budu svetli valeri...zimi tamni itd... taj efekat moze da se napravi folijama za staklo, 5,6 neonki, i lupam sad npr.. 12 alu.cevi po 2,5 metra..i izgledace odlichno.

Nego, brine me shto ljudi nece da se cimaju? :/
^^ možda se ne sviđa svima :) Kada bi se tako gradio grad kako forumaši žele on bi se rušio na svake 2 nedelje :) Meni je tvoj predlog OK, ali ipak više volim ovako kako jeste ali bez plakata i sl, znači samo staklo i nadstrešnica, deluje mi znatno elegantnije.

p.s. dobrodošo na forum!
 
hvala :) .. ma ne kazem da treba da izgleda ovako... ne mora uopshte podzemni prolazi.. to je samo primer.. ima toliko javni povrshina koje izgledaju loshe... doshao sam da pomognem konkretno a ne da filozofiram :grand:
 
BgdBrat":18fx9wuh je napisao(la):
..pa moze da bude promenjljiv tipa npr. godishnja doba! :kk: Leti da budu svetli valeri...zimi tamni itd... taj efekat moze da se napravi folijama za staklo, 5,6 neonki, i lupam sad npr.. 12 alu.cevi po 2,5 metra..i izgledace odlichno.
Mislio sam da li da to bude trajno rešenje ili samo na mesec-dva? Meni bi bilo OK da se svake godine napravi konkurs recimo na Akademiji i Arhitekturi, izaberu se 12 najboljih rešenja, i svako dobije po mesec dana.
 
da, da.. i to da bude obichaj.. tipa grad Beograd nagradjuje 12 najboljih reshenja.. da uchestvuju i neki sponzori koji bi se malo tu i reklamirali itd.. da se obuhvate oba prolaza sa jedne i druge strane i eto nam male atrakcije... :gobb:
 
BgdBrat":2pxextx3 je napisao(la):
da, da.. i to da bude obichaj.. tipa grad Beograd nagradjuje 12 najboljih reshenja.. da uchestvuju i neki sponzori koji bi se malo tu i reklamirali itd.. da se obuhvate oba prolaza sa jedne i druge strane i eto nam male atrakcije... :gobb:
Podrzavam!:kk:
 
Vrh