Šta je novo?

Airport City Belgrade [ Poslovni kompleks | 186 000 m²]

09.12.2023.
20231209_102031.jpg
 
@MiKasa sa kog si to sprata fotkao, rekao bih iz Wellport-a? Da li će Airport zgrade zakloniti veći deo pogleda i na tim višim spatovima u Wellportu?
 
Izvor: Beobuild.rs

Airport City Belgrade dobija hotel
acb-2023-b.jpg

Danas je na svečanoj ceremoniji potpisan ugovor o izgradnji hotela u okviru Airport City Belgrade, najvećeg poslovnog parka u Beogradu i Srbiji. U cilju unapređenja poslovanja i podizanja kvaliteta svojih projekata AFI Europe će u okviru novobeogradskog kompleksa ponuditi visokokvalitetan smeštaj poslovne kategorije, a budući objekat pripadaće renomiranom lancu hotela Marriott International. Ugovor o saradnji su potpisali Adir El Al, direktor kompanije AFI Europe Serbia i Silvija Lovreta, direktor Marriott International za jugoistočnu Evropu.

Više informacija o hotelu možete pogledati u vesti na prvoj strani sajta ili na linku https://beobuild.rs/airport-city-belgrade-dobija-hotel-p3150.html
 
Odlična vest. Hoteli u toj klasi nedostaju Novom Beogradu. Da li će hotel biti u jednoj od ove 3 zgrade ili će biti 4. zgrada bliže The One? Ima li šanse da AC konačno bude kula od 25-30+ spratova?

Boravio sam letos u AC hotelu u Splitu i mislim da bi takva zgrada čučnula na ovoj lokaciji samo tako
 
Pre dan, dva baš prolazim pored Airport Cityja i pitam se, pitam kako se dosad nisu setili da metnu jedan hotel u kompleks, i evo ga :D

Inače, ne znam seća li se iko više, ali pre 10-15 godina, kada su bile aktuelne one cilindrične zgrade na ulazu u biznis park, govorilo se da će jedan objekat biti hotel. Pomonjila se "Crowne Plaza", ali kasnije je taj brend uzeo gazda Miško za bivši "Interkonti".
 
@dr strangelove odlične fotke. Imam pitanue obzirom da planiram da kupim dron. Da li je i dalje neophodno prijavljivati svaki let direkciji za civilno vazduhoplovstvo, a ako nije da li je potrebna neka posebna dozvola ili je sve freestlyle?

Npr. ako stanem tu kod Westa ili Airport City-a i pustim dron ne postoji ni teoretska šansa da budsm u prekršaju?
 
Svakako si u prekršaju al cenim da to niko od ovih novih jutub drondžija ne poštuje. I ne znam odakle ti o AC kuli od 25-30 spratova kad ove tri što se grade imaju po 15.
 
@dr strangelove odlične fotke. Imam pitanue obzirom da planiram da kupim dron. Da li je i dalje neophodno prijavljivati svaki let direkciji za civilno vazduhoplovstvo, a ako nije da li je potrebna neka posebna dozvola ili je sve freestlyle?

Npr. ako stanem tu kod Westa ili Airport City-a i pustim dron ne postoji ni teoretska šansa da budsm u prekršaju?
Имаш на посебној теми "Dronovi i ostali bespilotni vazduhoplovi". Предлажем да почнеш одавде:
https://forum.beobuild.rs/threads/dronovi-i-ostali-bespilotni-vazduhoplovi.4530/post-963132
 

Рендери 3 нове крмаче.

Нежељено дете Аеродром-града и Централне баште.

Ne radi vise ovaj link, tj nema slika na tom instagramu.

Jel postoje svezi aktuleni renderi sve 3 zgrade koje ce se graditi na ovom plotu?

Ova prva koja se gradi sada ce biti poslovna,a neka od druge 2 ce biti novonajavljeni hotel iz Meriot grupacije?
 
Vrh