Šta je novo?

Airport City Belgrade [ Poslovni kompleks | 186 000 m²]

можда после ове фазе крену да граде куле.
 
Ovo se poklapa sa proširenjem Tošinog bunara.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=362719#p362719:1lcs23kd je napisao(la):
milos.tro » 15 Dec 2015 01:29 pm[/url]":1lcs23kd]krenuli su sa pobijanjem šipova za drugu fazu:
...

Mislim da su oni sa šipovima već daleko ispred druge faze, jer je npr. druga kula već dovedena do nulte kote, a izgrađeno joj je i okno lifta u prizemlju (koje trenutno izgleda kao betonska kućica paralelna sa prvom kulom).

Tako da oni drugi soliter, kad krenu sa izgradnjom, mogu da stave pod krov bukvalno za šest meseci. Mislim da je ovo pobijanje šipova sada za podzemne etaže neke od naredne tri kule.
 
Montaža krana za drugu kulu skoro pa gotova. Sutra možda padne i neka fotka, ako Miloš ne bude brži :)
 
И после неко каже како Београд има вишка пословног простора. Има мало морген. Београду фали оволико колико има па пута 5 пословног простора А класе.
 
Naravno da fali kada je vacancy na oko 7%
 
Nedostaje, ali upravo ovakvog - sa komplet i uhodanom uslugom, da sad ne nabrajam, a ne "ne znam šta ću sa parama - ma znam, sazidaću poslovni prostor, čuo sam da se to danas traži"
 
Manji hotelcici po gradu funkcionisu po tom pricnipu dok je poslovni prostor planiran u potpunosti tj moze se reci da nas drze na niskom nivou gotovo planski.
 
160201-Airport-City-01.jpg

160201-Airport-City-02.jpg

160201-Airport-City-03.jpg

160201-Airport-City-04.jpg

160201-Airport-City-05.jpg

160201-Airport-City-06.jpg

160201-Airport-City-07.jpg

160201-Airport-City-08.jpg

160201-Airport-City-09.jpg
 
Airport city je impresivno gradilište, ali ga relativna teritorijalna zabačenost i monotona arhitektura, nažalost, čine donekle nezanimljivim za širu publiku :(
 
airport city je nesto najlepse nocu, velikim delom zahvaljujuci toj "monotonosti"
teritorijalna zabacenost je fakat
 
4.000 zaposlenih i dodatnih 2.500 kad se završe ove faze, su takva publika koja sem računara,laptova,telefona,sastanaka, obroka u cajnotu i eventualno neke dobre ženske :wink: ne primećuju ni zabačenost ni arhitekturu :wink:
 
Када ће коначно све бити готово? Да ли је ово последња зграда?
 
Ostale su jos dve zgrade u tom delu da se urade objekti oznaceni kao 2300 i 2400.
 
Steta sto nije bilo sliha da im se kulama kod oml brigada da veca spratnost a da se ova na ulici uopste negradi uh
 

Da ne bude zabune -2100 uskoro useljenje,2200-počeli radovi,ostaju još 2 zgrade 2300 i 2400.
 
Vrh