Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

@sjcam a da damo državu u koncesiju vladu npr mozda bi nam bilo bolje ko ant falio bi koji papir bio bi po nesto prljavo ali bi sljakalo.
20240114_112539.jpg

Ovo je bas kul
 
@direktor A šta je ovde, konkretno, problematično? Gledam sliku, ali ne vidim šta je loše u kontekstu projekta ili funkcionalnosti. Deluje da je na slici jedan od hodnika na dolascima, ali ne razumem...

Kada si poslednji put bio na aerdromu?
 
Generalno mi nismo poznati kao preterano nasmejani/ljubazni ljudi prema bilo kome koga ne poznajemo. Ipak ti pripadnici policije dolaze iz ovog naroda, i ponašaju se kao što se ponašaju u svakodnevnom životu.

Setih se ovih reklama koje sam video u Italiji. Nije na odmet podsetiti i putnike na ljubaznost, a isto tako obrazovati one iza šaltera da se ljubazno ponašaju. Ipak, dobijaju plate od tih istih putnika.

Aerodrom - Osmeh se osmehom vraća 1.jpg
Aerodrom - Osmeh se osmehom vraća 2.jpg


Kada se vi osmehnete, i mi se osmehnemo (osmeh se osmehom vraća)
Ljubaznost je dobra za sve.
U slučaju da imate poteškoća, ne povisujte ton. Ljubazno pitajte ono što vam je potrebno, a nama će biti drago da vam pomognemo.
 
Nema veze sa opštom kulturom već striktnim pravilima ponašanja i striktim sprovođenjem tih pravila. Za razliku od prodajne galerije slika gde očekujem dobro poznavanje umetnosti, na granici opšta kultura nije bitna. Bitno je da im se kaže na primer kako korišćenje mobilnih dok pregledaju pasoše nisu dozvoljeni i da one koje to prekrše udalje sa posla. To je sve.

Ovaj primer iz Italije je prvenstveno za putnike, ali je lepo upakovan. Ljudi za šalterom (čak i ako nisu bahati i ako se pridržavanju pravila) trpe svašta od ljudi koje opslužuju i bolnice, škole, banke, aerodromi, apoteke i brojna druga mesta po svetu sada tretiraju vikanje, psovanje, pljuvanje i drugo odsustvo opšte kulture onih koji stoje pred šalterima kao napad, u nekim mestima i kao kriminalno delo.

x1.jpg
x2.png
x3.jpeg
x4.jpg
x5.jpg
 
Razvalili su sa rastom i razvalili moju prognozu. Za 2024 nova prognoza od 8.76 miliona.
 
@direktor A šta je ovde, konkretno, problematično? Gledam sliku, ali ne vidim šta je loše u kontekstu projekta ili funkcionalnosti. Deluje da je na slici jedan od hodnika na dolascima, ali ne razumem...

Kada si poslednji put bio na aerdromu?
Slika je od pre par dana sa dolazaka
Lokali npr u odlascima se ne otvaraju u isto vreme.Sta je problem u fotki pre stelirno
 
Unete su prve prognoze na listu.
 
...malo operacionih istraživanja: Linearna regresija kaže da je funkcija
Y = 385519*X + 3.438.000=7.293.190
Kako smo zanemarili dve godine u ovom periodu od 11 godina x=10

regresija.png


Ovo naravno nije moja prognoza. Ja milim da će biti i preko 10M, ali izučiću sa preciznijom za neki dan, Ovo je samo jedna ilustracija za igrače.
 
Vrh