Šta je novo?

Фасаде / Fasade

Solidna rekonstrukcija fasade u Cara Lazara.
IMG_20220513_195423.jpg
 
Још да почисте оне изградитиране калкане на Теразијама било би супер :)
 
Završena je još jedna Vračarska lepotica na malom platou između Svetozara Markovića i Mišarske.
Pogledajte prilog 136292Pogledajte prilog 136293
Čak i ovako zapuštena imala je svoj šarm i bila je među najlepšima u ovom delu, sad je tek lepa...

Zar je moguce da se zavrsi fasada, a ostave kablovi da vise? I jos gore - ostavi se umrljana ulicna tabla i ne doda se tabla koja nedostaje (Mišarska). Do kog nivoa ide nas amaterizam??
 
Nisam stigao da fotkam, ali verovali ili ne, rekonstruiše se fasada na jednoj od najstarijih zgrada na Kanarevom Brdu, adresa Kanarevo Brdo 6. Ionako, doduše, nema šta da se vidi, samo sam video skele za sada po celoj zgradi.
Reč je o jednoj dve najstarije zgrade u naselju u posleratnom periodu (zajednički stanovi bez kupatila, sa zajedničkim prostorijama, itd.), građenim za radnike još od kraja 1940-ih.
U nizu su ukupno četiri zgrade, da li će se još neka sređivati, još ne znam. Svakako je ona na adresi Kanarevo Brdo 4 u veoma kritičnom stanju.
1.png
 
Kvalitetni radovi. Vidi se kako je maltene celom dužinom, sa prekidima, fasada počela da se kruni.
 
Nisam stigao da fotkam, ali verovali ili ne, rekonstruiše se fasada na jednoj od najstarijih zgrada na Kanarevom Brdu, adresa Kanarevo Brdo 6. Ionako, doduše, nema šta da se vidi, samo sam video skele za sada po celoj zgradi.
Reč je o jednoj dve najstarije zgrade u naselju u posleratnom periodu (zajednički stanovi bez kupatila, sa zajedničkim prostorijama, itd.), građenim za radnike još od kraja 1940-ih.
U nizu su ukupno četiri zgrade, da li će se još neka sređivati, još ne znam. Svakako je ona na adresi Kanarevo Brdo 4 u veoma kritičnom stanju.Pogledajte prilog 136822
tumblr_ny9z61PYL51ueqqm1o1_640.jpg
 
Vrh