Šta je novo?

Фасаде / Fasade

Osim sto svojim pisanjem se ipak otkrivate da vam je bitan sadrzaj grafita 🤣 Kao, ja sam protiv zvrljanja, sta god da je u pitanju, ali je***** vas Kosovo 🤣

I ne treba da odlucuje svaki gradjanin sta ce da bude na fasadi zgrade u kojoj zivi, na sta bi to licilo...
 
Ima još većih degenerika od Šarača fasada za Kosovo - anarhisti degenerici
Cerska anarhisti.jpg


50 metara ''udesno'' od ove ima još jedna nova sređena stambena zgrada koju su usvinjili natpisom ''Smrt novogradnji!''
 
Ne ne, anarhisti su uvek bili i ostali avangarda degenerika. U svakom dobu, u svakoj zemlji, u svakoj rasi, svakoj kulturi, svakom uređenju... XD

Vidi se to i po njihovim nastupima. Uvek su to neki pokliči smrt ovome, smrt onome, ruši dis, uništi det... To su uglavnom podljudi, divljaci. :)
 
To uredjenu drzavu ne bi trebalo da bude briga. Prvo drustveno korisni da se sredi zgrada da bude kao pre zvrljanja pa onda tvorza.

Bonus zatvora dobijes u slucaju da grafitom vredjas ili pretis nekome ili slicno...

Ove patriote mogu da se izvuku na to da su citirale narodnu pesmu i tu treba stati, ne treba se voditi licnim motivima i time da li ti se svidja sadrzaj grafita.

Kazna za zvrljanje i cao zdravo, jednaka onoj koju treba da dobije neko ko je izjavio ljubav devojci.
 
Pogledajte prilog 156451


Fuj, pa odakle tebi ideja, da neko sme da zvrlja na neciju zgradu sta god hoce? Svidalo se to tebi ili ne.
Iskreno mene uopste ne interesjue dali se nekome svida grafit na zgradi ili ne. Ako je moja zgrada ja odlucujem o izgledu.

A ako je tebi toliko stalo do toga da Kosovo bude deo Srbije onda idi u Kosovo u tamo zvrljaj po albanskim naseljima. Ako si toliko hrabar.
Ovo je strana za ARHITEKTURU a ne za politiku.
Фасаде/Fasade je naziv ovom topicu(ako se ne nalazi na odgovaracujem mestu nek admin prebaci sve tamo gde treba). Ne znam ako ti se ne svidja opet se nadji sa onim caletom od repera pa zvrljajte ne znam sta bih ti rekao. DOGODINE U PRIZRENU! (Pisem latinicom neko bi rekao da nisam patriota/nacionalista itd) :)
 
Poslednja izmena:
Ovo je poziv na rat... Verujem da ćeš prvi biti ВождовачкиГАНГ koji ćeš se sakrivati da ne ideš dole u tenku.. Ovo su idiotski ratovi gde se samo guve životi. Ja hoću da moje dete ima mene kao tatu, a ne da idem da ratujem za koga?????
O kakvom pozivu na rat ti pricas? Gde sam ja to spomenuo? Tebi je parola "KOSOVO JE SRBIJA" poziv na rat? Od cega se ti plasis? Ako nisi sluzio vojsku neces ti prvi na red doci ne brini, osim ako ne bude opsta mobilizacija. Ti znas dal cu se ja kriti negde ili ne ako dodje do rata? Sutra mozda upravo tvoje dete dozivi taj "rat" koji prizivas jer ce se rat oko Kosova voditi dal za 5 godina dal za 50 al sigurno ce ga biti kao i u proslosti. Niko ne podrzava i ne voli rat ali ako je nesto neizbezno onda tu nema pomoci. Smiri se malo popij neki lek za smirenje, prosetaj po promenadi savskoj malo da vidis kako se "lepo izgradio bg" :)
 

Da razjasnimo ovo je vise za temu murali
Radi se ne o fasadi vec o kalkanskom zidu
Većina kalkanskih zidova je zasarana ili čak neomalterisana .
Dotični klakanski zid u miticevoj rupi je uvjek imao neki grafit.
Kako stavri moze da se resi
Prvo moze da se zasadi brsljen ili puzavica neka
Ili da se uradi zeleni zid
Sto se tice sadržaja grafita vidim da mnogima smeta bode oci to je stih iz pesme ječam znjela kosovska devojka

Sve murale koji nisu na kalkanima

A i ovi koji su na kalkanima ako nemaju
1.saglasnost stanara zgrade tj vlasnika
2.saglasnost grada na temu murla da ne vredja moral da nije protivno običajima i shvatanjima sredine
Ukloniti
1.ako je navijački o trošku sva 4 velika kluba
2.ako je politički o trošku svih stranaka
3.ako je nesto 3 o trošku stanara
Objasniti stanrima da je fasada njihova i da treba da brinu o istoj i da stave agz na istu ...
Pranje fasada i peskiranje ulica po ulica počev od kneza u koncentricnim krugovima ...
Zvrljace vatati zamke praviti ...
Svakom policajcu koji uhvati na delu nagrada.
 
Vrh