Šta je novo?

Заклопача

Да и Београд 10 и Смедерево 25, такође без мере за дужину :) Смедерево јесте на 25 километара, а 10 километара одавде је буквално граница између Лештана и Калуђерице, до центра Београда има још доста... :)
 
Nije nego k*****bolja postoji pravilink o putokazima
 
Неко је синоћ уклонио број 2 са табле :) Сад пише само Заклопача :)
 
Јуче ујутру 303 остао заглављен у снегу у Врчину, па је аутобус ишао скраћено само до Заклопаче
 
Oва страна што је очишћена, ту је пар минута пре сликања прошао чистач, па изгледа и мало боље иначе је све било као и супротна трака, сликано је у 8 ујутру. А заглављени аутобус је први полазак у 4:15. Саобраћај је нормализован тек у подне кад се снег сам отопио.
 
Pa naravno, priroda sve radi sama
A i taj autobus, gde je navro k'o sivonja u četr' sata ujutru!? Od podne brate mili, da se razdani malo i ljudi da se razborave
 
Naravno, istok Beogrda po običaju ostaje najniže na listi prioriteta zimskih službi ...
 
^Tačno tako. A svaka nova vlast ne menja ništa po tom pitanju, prosto nastavlja postojeći sistem delovanja i to je to.
 
У центру су разбушени тротоари и стигли су нови ивичњаци... :)
 
У принципу разбија се сасвим солидан тротоар, али ок, не желим да звучим као поједини.
Реконструкција тротоара by Somi303, on Flickr
Реконструкција тротоара by Somi303, on Flickr
Реконструкција тротоара by Somi303, on Flickr
Реконструкција тротоара by Somi303, on Flickr
Реконструкција тротоара by Somi303, on Flickr
И улица 4 Јула која је у фази распадања, ове рупе сам пријавио пре пар година док су биле мале, сада су се прошириле скоро целом ширином улице. Можда @stf зна зашто је тако, типа општина је није дала на одржавање ни једном предузећу или тако нешто.
4 Јула Заклопача by Somi303, on Flickr
4 Јула Заклопача by Somi303, on Flickr
 
Радови на путу Заклопача - Врчин by Somi303, on Flickr
Радови на путу Заклопача - Врчин by Somi303, on Flickr
Радови на путу Заклопача - Врчин by Somi303, on Flickr
Радови на путу Заклопача - Врчин by Somi303, on Flickr
Због ужасног стања асфалта који је испуцао, утонуо и почео да се круни ради се обнова коловоза који је урађен пре 3 године
Радови на путу Заклопача - Врчин by Somi303, on Flickr
Радови на путу Заклопача - Врчин by Somi303, on Flickr
Радови на путу Заклопача - Врчин by Somi303, on Flickr
Радове изводи ПЗП Пожаревац 8)
Радови на путу Заклопача - Врчин by Somi303, on Flickr
 
Kvalitet je nas prijoritet mozda bude iz 3 puta kako valja
Ako nebudu isli sleperi tuda
 
+1 :)
ПЗП ме опет одушевио, брзина којом људи раде је невероватна!
Bravo Somi , lepa sličica ufatio si i debljinu postavljanja novog kolovoza , svaka čast i tim ljudima i toj firmi :kk:
 
Јутрос приликом мимоилажења два аутобуса на линији 303 код старе окретнице у Заклопачи један је слетео у канал поред пута. Канал је био пун снега па се није видео.
 
Између станица Заклопача и Заклопача Ћелије, а ближе станици Заклопача Ћелије. Био сам у аутобусу са којим се мимоилазио кад је склизнуо. Докле је ишао 303 пре продужења до Врчина?
 
До станице Заклопача, у подножју тог брда. Јесу скраћивали 303 ових дана? Нисам устајао рано да бих испратио.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Ја сам мислио да је ишао до Заклопача Ћелије, нешто сам помешао, нису га скраћивали, ишао је нормално.
 
Некада је ишао до Ћелија где је била стара окретница, па је скраћена за једну станицу због оног брда и сужења које је раније било ту.
 
Онда нисам погрешио, Заклопача има две старе окретнице. :)
 
Vrh