Šta je novo?

Ваше фотографије Београда

@Guardian_Nim +

Evo i jedne moje mini serije.

BG_37_12.jpg


https://picasaweb.google.com/dmduleya/MO?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPHGuIPqx-OI7wE&feat=directlink
 
Борчанац":3onmgpwh je napisao(la):
@Guardian_Nim


Са солитера у Земуну су неке слике. Има ли наде да ухватиш насеља преко реке, онако панорамски?

За слике, браво +


Rado bih pokusao, ali ne znam da li i dalje moze da se popne gore. Tu sliku sam editovao i okacio skoro, a napravljena je pre skoro godinu dana.
 
Jel moze ovako? :)
Izvuceno je iz videa, pa nije bas neka kvalitetna fotka.

nbg.jpg
 
ех, кад се гледа из ваздуха види се како НБГ јадно изгледа.... а могао је да буде величанствен.... а слике Гизмо, слике су ти фантастичне
 
Zapravo, izgleda provincijski.
 
Čuj BGD izgleda provinciskiii :rant:
Ajde u red svaki po čvrgu. . . :laugh: :lool: :laugh:

BGD se razlikuje od ostalih gradova (hvala Bogu da tako)
da ga provincijalizam zaskače i ugurava skroz najrazličitija mala vrata i pukotine, istina je
samo što ostale metropole pored novca ,imaju i mehanizam zaštite koj i funkcioniše :dil:

Sve prikazane sličice, narocito one iz vazduha upravo pokazuju njegovu lepotu i ono sto jeste
pa čak iz tih sličica se lako dočarava i neki moguci buduci nj. izgled. . .
i baš uživam u njima . . . :D
 
Бежанијска коса, блок оивичен улицама Марка Пола-Колумбова-Магеланова, а у даљини блокови 61-64
 
Да! Свидео ми се призор који није умивен, па је телефон севнуо. Из обичног ћошка, онако како га живимо.
Деловало ми је као свакодневни поглед на наш град за промену. Као да нас је небо стисло. А под њим свега има, хладни боксови у даљини, па нека визија предграђа, све до барака, шупа. И све надгледа из десног угла врана / сврака, шта ли је ( али свакако из Косовског циклуса птица ) прети и опомиње.
Таман да нас подсети... да лепоту Београда, ипак чине људи!
 
Imamo tu srecu da bar NBG uz par vertikala i popunjavanja praznih blokova moze da izgleda svetski... Naravno uz obnovu fasada... Ali sta cemo sa ostatkom grada?!
 
Vrh