Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Meni je bolji veliki ekran na uglu šoping mola West 65. Stvarno prave odličan 3D efekat. Bila je neka voda i neka kornjača, i kao da je izlazila iz zgrade :D

Baš kao u filmu Povratak u budućnost. Stvarno sam nekako osetio da živim taj film. :D
Тако је и ред, забавиш људе који ти дођу пред дућан, а не малтретираш пола града. При том, урадиш људски.
 
Meni je bolji veliki ekran na uglu šoping mola West 65. Stvarno prave odličan 3D efekat. Bila je neka voda i neka kornjača, i kao da je izlazila iz zgrade :D

Baš kao u filmu Povratak u budućnost. Stvarno sam nekako osetio da živim taj film. :D
Samo kada već sve stavljali toliki LED ekran, mogli su da uzmu neki koji ima bolji brightness... Kao npr. onaj na Ušću. Razlika u ceni naravno postoji, ali preko dana im se ono uopšte ne vidi. Džabe bačene pare.
 
20220713_192902.jpg
 
Ja ne kapiram zbog čega terase i dalje nisu obložene, nego zjapi betonska konstrukcija
 
Ide bas opusteno, izgradnja Kule deluje znatno komplikovanija nego recimo Skajlajn, terase, pa ona rebra na fasadi za koja su angazovali alpiniste, aneks, veza sa Galerijom, na kraju i mostic....nadam se da ce bar da bude kvalitetno uradjeno, ako vec ide sporo.
 
svaka im cast sto uvek nadju vremena! To samo pokazuje da se svest politicara polako menja. Isto tako bi trebalo da posecuju i ostale privrednike iz Srbije.

CC87D9AB-9D1C-4A5A-BE10-6C75672BBECE.jpeg


kamo lepe srece da sam ja :)-)
Zamisli dobijes ceo sprat 39 i da placas mesecno odrzavanje zgrade 16.000 eura :) Ludilo.
 
Poslednja izmena:
svaka im cast sto uvek nadju vremena! To samo pokazuje da se svest politicara polako menja. Isto tako bi trebalo da posecuju i ostale privrednike iz Srbije.

Pogledajte prilog 142049

kamo lepe srece da sam ja :)-)
Zamisli dobijes ceo sprat 39 i da placas mesecno odrzavanje zgrade 16.000 eura :) Ludilo.

Realno veliko pro********... To mu dođe kao ovi što su smislili da staviš pare u banku sa negativnom kamatom... Nešto im ta sreća nije dugo trajala, skaču kamate i tek će...
Ovi sa BW su malo zakasnili sa tim proseravanjima gde te održavanje košta par hiljada evra. Čeka nas jedna dobra kriza, pa ćemo videti. Nije to baš mali i eksluzivni objekat, pa da mu to preskupo održavanje ne bude omča oko vrata, ako se stan kupuje kao investicija.

Neko reče dugo se gradi - treba videti koliko je prodato, pa to može biti odgovor zašto se toliko dugo gradi ta kula.

Ne bih da me neko pogrešno shvati, meni se projekat sviđa i to sam napisao ovde (a svi me iznapadali da sam bot lol), ali malo mi je to nerealno za Beograd. Mada, svaki početak je težak :)
 
Vrh