Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Mozda da se svi udruzimo i pobunimo na neki nacin🤔? Govore samo kako se ceka saobracajnica a po svemu sudeci ima tu jos posla u unutrasnjosti...
 
Da li je neko prolazio skoro ulicom, dokle su stigli sa radovima? Ima li naznaka da ce uskoro biti gotovo?
I dalje je nabacan sljunak, izravnjen je teren, nisam građevinac da bih se stručno izražavao. Između P1 i P2 je malo sljunak, malo onaj sitni pesak.
Počeli su da raščićavaju teren da bi asfaltirali deo između E i P zgrada, to je sigurno jedan od razloga zašto se ljudi još nisu uselili u E zgrade.
 
Jeste,razlika je u tome sto se E i P finansiraju iz licnih sredstava a Premium je projektno finansiranje od strane AiK banke za Premium 1 i Sberbanke(sada dela AiK) za Premium 2.
 
Jeste,razlika je u tome sto se E i P finansiraju iz licnih sredstava a Premium je projektno finansiranje od strane AiK banke za Premium 1 i Sberbanke(sada dela AiK) za Premium 2.
Inicijalno je E zgrada bila finansirana od strane ALTA banke, ali moguće da je tu došlo do nekih promena.
 
Mozda da se svi udruzimo i pobunimo na neki nacin🤔? Govore samo kako se ceka saobracajnica a po svemu sudeci ima tu jos posla u unutrasnjosti...
Kod nas je situacija takva da nam je u decembru rečeno da je stan završen u potpunosti, a prilikom posete stanu smo uvideli da vrata u unutrasnjosti stana nisu postavljena, nije postavljena ni toalet šolja i ima jos nekih detalja koje treba završiti. Prva faza je u pitanju.

Nismo rekli nista da ne bi stvarali neprijatne scene nadajući se da će sve uskoro biti gotovo, ali kako stoje stvari valjalo bi znati uzrok odlaganja završetka tih radova.
 
Informacija od danas iz salona, da se prva faza useljenja ocekuje u maju. Kada krene, trebalo bi da ide relativno brzo, bilo je problema u drugoj fazi kod krecenja, nadaju se da ce sve zavrsiti do tada, pa da se sa useljenjem ide redovno po fazama, kako je i planirano.
Moje licno misljenje je to da me nisu bas uverili u tu pricu, tako da mi ostaje da se samo nadam da kasnjenje od tog roka nece biti nesto preterano, ali po meni, realno bi bilo negde na leto da se krene, pa do kraja leta(avgust, septembar),da se useli ceo kompleks Premium 1.
Opet kazem, to je moje licno misljenje, a "zvanicna" informacija je da se u maju ocekuje useljenje prve faze.
 
Informacija od danas iz salona, da se prva faza useljenja ocekuje u maju. Kada krene, trebalo bi da ide relativno brzo, bilo je problema u drugoj fazi kod krecenja, nadaju se da ce sve zavrsiti do tada, pa da se sa useljenjem ide redovno po fazama, kako je i planirano.
Moje licno misljenje je to da me nisu bas uverili u tu pricu, tako da mi ostaje da se samo nadam da kasnjenje od tog roka nece biti nesto preterano, ali po meni, realno bi bilo negde na leto da se krene, pa do kraja leta(avgust, septembar),da se useli ceo kompleks Premium 1.
Opet kazem, to je moje licno misljenje, a "zvanicna" informacija je da se u maju ocekuje useljenje prve faze.
Strasno. Razocarana sam. Makar da nam dozvole da unosimo stvari…
 
I ja se nadam i volela bih da zamolimo da uskoro mozemo bar stvari da unesemo.
Ne znam sta nam je ciniti. Nenad je bio obecao tako nesto. Kao samo kamen da se stavi na put da vozila mogu prici i kao moci cemo unositi stvari. Ne verujem da ima ista od toga.
 
I ja se nadam i volela bih da zamolimo da uskoro mozemo bar stvari da unesemo.
Mislim da je to fizicki moguce samo u stanovima prve faze, ako im je verovati na rec, da je tu sve zavrseno i da se ceka samo ulica za useljenje. Mada i za prvu fazu je neko rekao kako stanovi nisu zavrseni u potpunosti i da ima jos uvek nesto da se radi u njima
 
Mozemo da probamo. Iskreno ulica nije uslov sada je prolazno, moze se prici kolima
 
Kod nas je situacija takva da nam je u decembru rečeno da je stan završen u potpunosti, a prilikom posete stanu smo uvideli da vrata u unutrasnjosti stana nisu postavljena, nije postavljena ni toalet šolja i ima jos nekih detalja koje treba završiti. Prva faza je u pitanju.

Nismo rekli nista da ne bi stvarali neprijatne scene nadajući se da će sve uskoro biti gotovo, ali kako stoje stvari valjalo bi znati uzrok odlaganja završetka tih radova.
U vezi ovog mog prethodnog posta moram da istaknem jednu pogrešku. Upravo saznah da je toalet šolja postavljena, a da to ne primetih. Oprostite zbog ove dezinformacije. 🙃

I da, stanovi su pri kraju, ali nisu gotovi u potpunosti. Mada, resice to sve, nema razloga da ne bude tako. Medjutim, mnogo se odužilo sa primopredajom. Imam utisak da nije do investitora. Ali valjalo bi da znamo šta se dogadja.

Sam projekat je zaista dobar.
 
Nije nova informacija, ali i meni su rekli da se na Premijum 1 useljenje čeka ulica, a da su stanovi mahom gotovi...Nažalost, to kada će ulica biti gotova nije u njihovim rukama, mada je najveći i najzahtevniji deo urađen (instalacije ispod) i ako bi se htelo, to relativno brzo može da se privede kraju.
Treba sačekati završetak ulice, a ako posle toga bude nekog daljeg prolongiranja, onda sa sigurnošću možemo reći da je nešto drugo po sredi i zahtevati tačan info.
 
aaaaa izvini, pomesao sam. Sokanpu je user koji je odustao, sad sam malo precesljao forum.
 
Nije nova informacija, ali i meni su rekli da se na Premijum 1 useljenje čeka ulica, a da su stanovi mahom gotovi...Nažalost, to kada će ulica biti gotova nije u njihovim rukama, mada je najveći i najzahtevniji deo urađen (instalacije ispod) i ako bi se htelo, to relativno brzo može da se privede kraju.
Treba sačekati završetak ulice, a ako posle toga bude nekog daljeg prolongiranja, onda sa sigurnošću možemo reći da je nešto drugo po sredi i zahtevati tačan info.
Nije samo ulica. Famozna trafo stanica treba da se izgradi. Koliko sam razumela iz Elektrodistribucije kazu 3-5 nedelja treba da se postavi.Kada pocinje postavljanje to niko ne zna. Onda taj peti sprat u Premiumu. Cekaju usaglasavanje gradjevinske dozvole. Mozda gresim ,unapred se izvinjavam ako je tako ali mislim da nema tehnickog prijema bez te usaglasene dozvole.
 
Vrh