Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Ja imam dva pitanja:
  • Je l' zna neko koliko su uobicajeno procentualno avansi od ukupne cene?
  • Videh na sajtu da imaju i neke stanarske ostave u garazi. To mu valjda dodje kao neki podrum. Je l' neko ima info koliko bi to kostalo?
 
Ja imam dva pitanja:
  • Je l' zna neko koliko su uobicajeno procentualno avansi od ukupne cene?
  • Videh na sajtu da imaju i neke stanarske ostave u garazi. To mu valjda dodje kao neki podrum. Je l' neko ima info koliko bi to kostalo?

Prilikom potpisivanja predugovora placa se 20% od ukupne cene.

Za ostave ne znam, sigurno manje od cene kvadrata.
 
Ne kupujem stan, tako da sam u diskusiji neutralan. Meni je lokacija dobra, sve što je napisano za Karaburmu stoji, pitanje je da li je situacija bolja ili gora od ostalih delova Beograda. Meni je sve slično, ipak je ovo jedan grad, parkiranje na trotoaru i kriminala ima i na Banovm Brdu i Senjaku. Cena je prevelika, to stoji, ali gde su stanovi jeftini danas?
Nego, ko kupi (skupi) stan moraće još neko vreme da živi pored gradilišta, potšo je u planu još nekoliko zgrada. To baš i nije najprijatnije iskustvo, pričam iz iskustva
 
Ne kupujem stan, tako da sam u diskusiji neutralan. Meni je lokacija dobra, sve što je napisano za Karaburmu stoji, pitanje je da li je situacija bolja ili gora od ostalih delova Beograda. Meni je sve slično, ipak je ovo jedan grad, parkiranje na trotoaru i kriminala ima i na Banovm Brdu i Senjaku. Cena je prevelika, to stoji, ali gde su stanovi jeftini danas?
Nego, ko kupi (skupi) stan moraće još neko vreme da živi pored gradilišta, potšo je u planu još nekoliko zgrada. To baš i nije najprijatnije iskustvo, pričam iz iskustva
Istina, pet zgrada jos duz Uralske, na neparnoj strani tu treba da nikne, iznad ove tri - a tu ce morati da kopaju temelje, ovo je zapoceto na gotovoj ploci pa ide brze... a ovo drugo se ne zna jos kada ce...
 
Mislim da ne moze da predje kvadrat 2000 evra, ipak Karaburma je to i dalje. Mada setimo se sta je bila Savamala do pre 10 godina, dok nije pocela silna gradnja. Samo me cudi sto su za Huju doneli plan da bude park-suma, i da se "neko" odrekao tolikog zemljista zarad prirode. Videcemo sta ce i od toga biti.... Mozda se ne isplati ciscenje zemljista, ili nije pogodno za gradnju.

Inex film je i dalje netaknut. Ingrap i dalje ceka gradjevinsku dozvolu za mesto starog Win Win-a, gde se pravi 2По+Пр+8+Пс. Turci preko puta Metro obuce otvaraju neki salon namestaja. Bice tu jos gradnje. Prema mom misljenju, Visnjicka ima veliki potencijal!
 
23.02.2022.
xzFpHqc.jpg
 
Imamo li neki info za prodaju? Ili je i dalje na cekanju sve?
Odakle Vam da je prodaja na čekanju. Stanovi se prodaju ali pašenozima, svekrvaka, taštama, prijateljima, braći, kumovima itd. Koliko sam ja upoznat u pretrpodaji je prodata većina malih stanova i ostali su najveći. Ovo sam kao infomaciju dobio od jednog od kupaca i nije zvanična ali sam siguran u osobu koja mi je istu pružila.
 
Eeee, samnom ce se ovajde... Dok se oni smisljali ja potrosio pare.Sad jedino da mi pomognu sa rasporedom zidova i namestaja. Ako bude jeftino ko za tastu kaparisacu im u 5 fazi 🤫
 
U decembru rekose krajem januara. U januaru , krajem februara. Sad u martu bice krajem marta. Za info cekamo srecnog dobitnika lutrije kog ce prvog pozvati.🙃
Ili kako Istoricar rece, sve poklonili bud zasto .
Ne verujem da su bilo šta poklonili. Cena i u pretrpodaji je išla od 1900 do 2300, barem za ovog kupca. Cena je zavisila od orijentacije, spratnosti i kvadrature stana
 
Supruga i ja smo sve bliži Sunnyvilleu.

Dok se skrase da započnu prodaju nama koji nismo u porodičnoj / poslovnoj / partijskoj kombinaciji ima da tresne inflacija samo tako.
Prilično neozbiljno od strane prodavca.
 
Prijateljski predlog, ima bolje od Sunivile🤔 . A ko oce bas Big , evo zovite, pa ako ste bolje " srece" od mene dace Vam neki info.Neka teta se javlja u Big c u Airport citiju.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220301-100828_Chrome.jpg
    Screenshot_20220301-100828_Chrome.jpg
    40,9 KB · Pregleda: 182
Supruga i ja smo sve bliži Sunnyvilleu.

Dok se skrase da započnu prodaju nama koji nismo u porodičnoj / poslovnoj / partijskoj kombinaciji ima da tresne inflacija samo tako.
Prilično neozbiljno od strane prodavca.
Moje je mišljenje da će slabo ko (ne mislim ovde na burazersku liniju) zakačiti kupovinu u ovom talasu projekta ali imaju druge zgrade i tamo će biti blizu 1000 stanova. Čini mi se da je to i jedan od razloga zašto zavlače kupce. Žele da ih drže na spisku dok ne krenu i druge zgrade.
 
"Teta" kaze : hvala na interesovanju, kontaktiracemo vas sa konkretnom ponudom . A cena? Nemam konkretnu informaciju o ceni i uslovima prodaje. A kad cete imati prodaju ili cenu? Uskoro , pozvacemo vas . Nezvanicno, da li imate raspon cena i da li je bilo neke predprodaje? Nemam takve informacije.
Eto, tolko mi rece.
Bolje reci nije mi nista rekla🤔
 
Evo , opet zvao ali mobilni broj. Javio se "cika" : prodaju otvaramo polovinom marta ( 2023 ili 2024? 🤔) . Cena je u pretprodaji za " nase" klijente 1900 do 2300 sa pdvom. Ista ce biti i za preostale stanove . Kontaktiracemo sve zainteresovane po prijavama na mail. Raspon cena ne mogu da vam objasnim jer nije utvrdjen.
Eto, zovite i Vi pa vidite da li ce ponoviti pricu.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220301-144546_Phone.jpg
    Screenshot_20220301-144546_Phone.jpg
    31,1 KB · Pregleda: 149
Ovo što sam ja čula od insajderskih izvora je da nije baš tako beznadežno. Nije toliko stanova pušteno u predprodaju iako ima puno interesovanja. Razlog je taj što je investitor jasno stavio do znanja prodavcu da neće naselje puno praznih stanova za parkiranje kapitala. Mora tu neko i da živi i prioritet su obični kreditni kupci. Sad sto se odužilo ovo sa prodajom... Ko zna.
 
Investitor i prodavac su ovde jedno te isto. Kapital je realno iz investicijskog fonda. Dakle , nema nikakve logike da ce birati kupce po osnovu zivecu tu ili parkiracu pare. Pogotovu nema logike da ih zanimaju posebno kreditni kupci.Kapital se ulaze radi profita i sto je brze ostvaren, investitor je srecniji. Njihova predprodaja upravo to govori. Prvo gledaju da uvuku " svoje" ljude a onda da zatvore posao sa ostalim kupcima.
Jedino sto kvari njihov nastup je drzanje prodaje na ledu . Biltong , bez uvrede ali investitor gadljiv na profit ne postoji nigde na svetu. Cak i kad je socijalna prica investitor mora biti na nuli+ " neka sica".
 
Moguće. Ne znam ni ja iskreno puno jer je sve to posredno a i mi čekamo na otvorenu prodaju. Meni jedino ima logike ako je interesovanje takvo da će se stanovi sigurno prodati a oni imaju još 1-2 faze iza. Verovatno ne bi dobro izgledalo da prva faza bude prazna... Mada ko zna. Možda se previše unosim.
 
Moram da primetim jos nesto, raspon cene je 400 evra. Nisam dosad video kod nijednog projeta toliki raspon iako su imali ponude od garsonjere do petosobnih stanova. U toku prodaje bilo je da povecaju cene kad dostignu 60% prodaje ali niko nije otvarao prodaju sa ovolikim rasponom. Mozda gresim ali i ovo ukazuje na nesto sto nevidimo.
 
Moram da primetim jos nesto, raspon cene je 400 evra. Nisam dosad video kod nijednog projeta toliki raspon iako su imali ponude od garsonjere do petosobnih stanova. U toku prodaje bilo je da povecaju cene kad dostignu 60% prodaje ali niko nije otvarao prodaju sa ovolikim rasponom. Mozda gresim ali i ovo ukazuje na nesto sto nevidimo.
Ima jos projekata koji imaju raspon cena od 400 eura
 
Meni stvarno nema logike da oni biraju kupce po tome da li ce ziveti tu ili nece. Nisam do sad cuo ni za jednog investitora koga to zanima.

A cak i ti stanovi koji budu kupljeni kao investicija ce sigurno imati stanare, barem vecina ako ne svi, tako da ono..
 
Vrh