Šta je novo?

Izbori 2024

Samo da prenesem najveci uspeh posete Parizu:



Za ovog coveka ni ne treba opoziciona borba, dovoljno je samo da se ponovi sta je rekao ili uradio, bez dodatnih objasnjenja. Svako ko ima bilo sta u glavi moze da vidi da nije sve u redu sa njim.
Svecano je otvorio novu predizbornu kampanju recima da Beograd vise nije isti grad kao pre 15 godina jer sada imamo restoran Dzejmija Olivera i Ikeu 😄

Raduj se narode, jos samo Luj Viton i toeto.
 
1000005708.jpg


🤣🤣🤣
 
https://www.danas.rs/vesti/politika...-neizlasku-na-izbore-ja-bu****-da-budem-necu/
 
Mislim da je cela prica o 40k dovedenih biraca za SPN postala dala baba dinar da u kolo udje a sad nudi dva da izadje.

Em su sa time izasli prekasno, em su gomilu svojih biraca ubedili da je dzabe i glasati, em su zbog toga sami sebi iznudili ovakve katastrofalne odluke poput bojkota.

Sve to nekoliko sati nakon sto su ostvarili najbolji rezultat koji je opozicija ostvarila u poslednjih 12 godina.

I sve to bez da je Vučić prstom mrdnuo. Pa stvarno treba biti talenat.
 
Na Krfu je bila kad je kolega Selković išao.. sećam se sreo sam ga u klubu sav lud... Kao neke Engleskinje muvao nešto... Ostali mi flešbekovi... a jedan kolega (danas advokat vrlo prisutan u javnosti) sećam se pijan grizao metalnu ogradu na terasi apartmana... nisi mogao da ga odvojiš od ograde

Ko bi tad pretpostavio da će išta od njih biti..
 
Zapravo, ove rezolucije o Srebrenici su pun pogodak za Vučića. Srbija će glasati protiv, zaoštriće se retorika sa BIH.

Kosovo u SE je druga priča, to je poraz njegove politike. Oni će pokušati da to spoje i predstave kao zaveru protiv srpskog naroda.
 
Без бриге, добили смо изборе на факултету.

Bogami, i nisu dobijeni. (FPN)

S obzirom da je iz organizacije izbačena članica zbog mešanja politike sada bi teorijski lista koalicije ESF x TIM mogla da uloži žalbu na izborni proces iz istog razloga, jer je članica učestvovala aktivno i u izbornom procesu.

No, izgleda da ih je neko povukao za rame da to ne čine, verovatno dekan, jer je sve ovo postalo blamantno za instituciju Fakulteta, a i zar realno nije?
Naneta je šteta ugledu, a i fakultet je loš sa finansijama, garantujem da ni nemaju para za nove listiće za glasanje haha..🙂

Apropo svega, ova Televisia Presenta:
 
Meni dešavanja sa fakulteta zvuče uzbudljivije od nivoa politike koji imamo na državi ovih dana, smrtna kazna, kuća cveća i utisak nedelje u kojem Ćilas skida bubicu jer ga je Boban Stojanović iznervirao...

Znači bukvalno onaj Miloš Jovanović kakav god da je... pravnik je pa ćemo barem u tom smislu održati kontinuitet 😁 kad već volimo liderstvo i oko jednog da se okupimo jer nismo sposobni za demokratiju... Najbolje oko njega da svi stanu. A on malo da ublaži desnu retoriku da bude desni centar i voila... Ja sve pričam kao da idu na izbore 🙂 ali eto kad se stvore uslovi na jesen jer će ove junske da miniraju, figurativno...
 
Г17+ економски аутошовинизам 100

Хвала богу па смо престали да будемо најпаметнији на свету и признамо да смо глупи и вољни да учимо од бољих. Неоснована југословенска ароганција нас је више развојно уназадила него векови под Турцима
 
Ako nista drugo, bar ce onemoguciti dolazak telećih glava a la grčić na čelo tako važnog sistema...
 
Па то је баш то о чему причам. СНС је баш далеко испред СПН, а МИ далеко испред Наде. Како сада ствари стоје, мрка капа, Шапић са 40% може да настави да нас урнише. Једино нека драматизација може да обрне тренд.
Jbg izgovora je mnogo, te opozicija ovakva te opozicija onakva, te protiv kandidat ovakav te protivkandidat onakav (vladeta jankovic je bio odlican kandidat pa je svejedno popušio), te nemaju rendere, te ovo te ono,...
...a istina je da narod (većinski) voli ovu vlast (ili nema ništa protiv nje tj ne bi je menjao), vlast po meri većinskog naroda što bi se reklo
 

Опасно се мења наратив о Вучићу на западу, све је више оваквих "анализа" које видим

Вучић ће дати све од себе да нас одвуче у деведесете и неће предати власт без физичког обрачуна, како ствари стоје идемо ка тенковима на улицама за годину, две
 
Vrh