Šta je novo?

Izbori 2024

Ma jok nisi skonto, to se oni brinu za spn da joj ne opadne rejting zbog toga... lol
 
Nema ko da izadje, nacionalisti su svi pokriveni. Avetnica, Pisa Vacic, Sapic, Radovan Tvrdisic, Glisic, Bosko je polu-kupljen... ko je jos ostao a da nije kupljen? Samo Miki Francuz.
 
Samo da podsetim da su dveri 2022 bukvalno 7 dana pred izbore nenajavljeno dobile Nestora kao džoker podršku. Sećam se kao da je juče bilo bilborda sa Boškom koji su menjani nekoliko dana pred izbore kako bi se pogurao Boško uz pomoć Nestorovića gde se na posteru pojavljuju Boško i Nestorović. Mislim da su tada sklopili pakt sa đavolom. Možda su morali da vrate uslugu pa da uđu sa Zahvalnicom u koaliciju za izbore 2023. U svakom slučaju odlukama sujetnog vođe partije gotovi su kao partija kao i NS, SDS, DJB i ekipa.
 
Poslednja izmena:
Двери су исувише наивна организација, за нијансу озбиљнија од бившег Ми глас из народа. И Бошко такође.
 
Tesko je oteti se utisku da su oni ono sto im je i namenjeno da budu.

Kao i svi ostali.
 
Dveri su projekat, stvoren za nacionalno osvešćene™️, koji ne bi baš da glasaju za raznorazne šešeljolike kreature, pa im evo stilizovanog i (r)urbanog Boška. 😀
 
Uvek se setim, korona, vanredno stanje, nista ne radi, sve zatvoreno, samo iz jedne kafane tresti muzika i tarapana unutra.

Pridjem sa tadasnjom devojkom da vidimo sta je, kad ono Boskic unutra, glavni, zurka u punom jeku.

Da, skroz su bili neupadljivi na sred Ruzveltove i uopste policija nije znala da je tu zurka, iako su sva okupljanja bila zabranjena i sve je bilo zatvoreno, narocito u to vreme (oko ponoci).

Kako mu je to dozvoljeno, bas se pitam. Da je pravi ljuti opozicionar, pa to bi im bila idealna prilika da ga nagaze i demonizuju.

Bosko se provodi dok ljudi umiru i te fore.
 
Opet se vraćamo na to da desnica ne može više da traži kao što ni levica i centar ne može. Bukvalno vam knjiga spala na 1 slovo DSS i izbor je da li ćete glasati za njih sa zapušenim nosom ili i dalje davati veštačko disanje nekim desnim mikro partijama koje ne mogu da pređu ni cenzus od 3% u koaliciji.

vesic-to.gif
 
Možda su morali da vrate uslugu pa da uđu sa Zahvalnicom u koaliciju za izbore 2023. .
Ваљда су вратили услугу тиме што су део прихода који су остваривали као парламентарна странка давали Несторовићевом удружењу „Витезови реда змаја”: https://dveri.rs/saopstenja/srpski-...ga-da-govorite-neistine-vi-ste-ozbiljan-covek
 
Нема од НДСС ништа, слаб потенцијал за раст. Ко је стварно против власти без поговора гласаће за СПН запушеног носа, ето ту су у чорби и Мики, и Парандиловић и Ћута који су или декларативно десничари или нагињу том народњаштву што би рекли у Европарламенту.
 
meni dveri uvek bilo lose marketinsko ime, jer mi odzvanjalo u glavi kao zveri
Можда су рачунали да им је то плус. Звери одаје неки „ми смо јаки и опасни” утисак.

НДСС неће кренути озбиљније да расте пре него што се отресе ПОКС-а. Има много мутних ликова ту, нарочито у мањим општинама где су у кампањи за локалне изборе били активнији од НДСС-а.

Узгред, вреди споменути да је (Нови) ДСС једина странка (ако изузмемо неке заиста опскурне) на чијем је челу од оснивања непрекидно доктор наука.
 
Мене баш чуди да нису имали никога паметнијег за носиоца листе.
 
Мене баш чуди да нису имали никога паметнијег за носиоца листе.
Технички, НАДА није имала кандидата за градоначелника Београда. То што је Војислав Михаиловић први на листи не чини га аутоматски кандидатом.

На локалним изборима се гласа за одборничке листе, а не за градоначелника. Одборници у скупштини бирају градоначелника. Наш појам „кандидата за градоначелника” је заправо појам обавезивања неке странке/коалиције/групе грађана према бирачима да ће одборници са њене листе гласати у корист избора тог кандидата на одговарајућој седници скупштине града. Никаква директнија веза не постоји.

Директан избор градоначелника и председника општина у Србији је укинут 2008. услед честих сукоба истих са скупштинском већином.
 
Истина, мада опет су бледи као градска листа, нема ту неких звучних имена нити харизме.
 
 
Pokucaše mi ovi danas na vrata, ali sam se šokirao kada sam video da su anketari ljudi mojih godina.
Neko bi im zalupio vrata, al meni bi žao ipak smo tu negde po godinama, i učtivo im rekoh da nisam zainteresovan.
Pitah ih kako ih nije strah po Stepi da vrše svoje aktivnosti s obzirom da je tvrda opoziciona ulica, kažu da se nekako snalaze i da su reakcije svakakve, ja im poželeo srećan rad i odoše.

Da imaju više ovakvih ljudi u stranci, možda bih ih više cenio.
 
Pošto desne opcije baš lepo pohvaliste, da su udbaši, sujetni, raskolnici, salonski, nemoćni...ne mogu da se setim dalje, a SPN je jedini svetionik na horizntu slobode, da li da zaključim da SPN samouvereno dobija izbore u Bgd-u i samostalno formira vlast. Da li borbom protiv (kvazi) desničara mislite da povećavate šansu za pobedu na izborima?
 
Ti od 1945 se sigurno nisu sluzili srpskim nacionalizmom i nacionalistickom mitomanijom kako bi pljačkali i rasturali državu...
Да већ Лењинистичким постулатима и бајкама о пролетеријату. Деценију прво отуђивали имовину, а онда почели да купују мерцедесе.
 
Да већ Лењинистичким постулатима и бајкама о пролетеријату. Деценију прво отуђивали имовину, а онда почели да купују мерцедесе.
Znaci nikakve veze sa onim sto sam napisao da se desava od 87me...
 
Дешава се све у континуитету. Само се мења декорација и бајка. Мада и пре 1941. је било слично.
 
Pošto desne opcije baš lepo pohvaliste, da su udbaši, sujetni, raskolnici, salonski, nemoćni...ne mogu da se setim dalje, a SPN je jedini svetionik na horizntu slobode, da li da zaključim da SPN samouvereno dobija izbore u Bgd-u i samostalno formira vlast. Da li borbom protiv (kvazi) desničara mislite da povećavate šansu za pobedu na izborima?
Au koja paranoja jbt...

Znaci ubismo se ovde od ubedjivanja pljuvaca spn (a navodnih protivnika žvale) da se manu spn i glasaju za nadu,
Pa onda dodje neko i kaze da se borimo protiv desnicara lol

Protiv kvazi desnicara kao sto je zanoktica koja je jasno na platnom spisku i u sluzbi sns sekte se svakako treba boriti
 
До краја избора се и у њу улагала нада, тј. коалицију са Дверима.
 
Vrh