Šta je novo?

Izbori 2024

Kanal Balkan info ima 15 intervjua koji imaju preko milion pregleda. Od tih 15, Nestorovićevih je 3.
 
To je neki podkast gde su pred izbore zvali mlade iz svih stranaka

Pogledajte prilog 184646




Sa druge strane...
Познајем једну личност са овог списка поред дотичне. У животу није прочитао нити једну књигу из области историје, филозофије, економије, права. Заправо, вероватно није прочитао нити једну књигу у животу. Обичан памфлетиста и приучењак. Лепо каже Јово Бакић, Србија је земља лоших ђака :).
 
Kakvo je stanje sa glasovima sa KiM, jel tamo pobedila neka patriotska opcija koja se zalaže za očuvanje suvereniteta ili je SNS razbio?
 
Познајем једну личност са овог списка поред дотичне. У животу није прочитао нити једну књигу из области историје, филозофије, економије, права. Заправо, вероватно није прочитао нити једну књигу у животу. Обичан памфлетиста и приучењак. Лепо каже Јово Бакић, Србија је земља лоших ђака :).
Valjda ima medju klincima, studentima pravih ljudi.

Ovaj debeli je izgledao simpa na onom prvom protestu, ali vec sad je smorio. Verovatno jer smo tad mislili da je student.

Ova emisija je umobolna, da i zanemarimo sto se slihta Ani Brnabic i sto samo sto ne zagrli ovo zlo od Nevene.

On 27, ona 30, a kao one emisije za srednjoskolce. Mozak mi je otpao posle par minuta ovog vanila vonabi amerikan hajskul sranja 🤣

Fura taj neki fazon, a vec je covek jbt. Pa koliko je rokera vec napravilo karijere i vec su riknuli sa 27 🤣

Nek studentski protesti budu studentski, skloni se debeli, mator si 🧓
 
20231224_185243.jpg
 
Valjda ima medju klincima, studentima pravih ljudi.

Ovaj debeli je izgledao simpa na onom prvom protestu, ali vec sad je smorio. Verovatno jer smo tad mislili da je student.

Ova emisija je umobolna, da i zanemarimo sto se slihta Ani Brnabic i sto samo sto ne zagrli ovo zlo od Nevene.

On 27, ona 30, a kao one emisije za srednjoskolce. Mozak mi je otpao posle par minuta ovog vanila vonabi amerikan hajskul sranja 🤣

Fura taj neki fazon, a vec je covek jbt. Pa koliko je rokera vec napravilo karijere i vec su riknuli sa 27 🤣

Nek studentski protesti budu studentski, skloni se debeli, mator si 🧓

Праве студенте слабо интересује политика. Можда оне са ФДУ, они су вазда политички активни, и понеко са Филозофског, ФПН-а и Правног, али остале поприлично слабо. Клинци су фокусирани на стицање конкретних вештина и на емиграцију из земље, евентуално неки ремоте посао у Србији. Руку на срце, много здравије размишљање од старијих генерација. Радио сам у просвети, и са сигурношћу тврдим да су данашњи омладинци знатно мудрији од њима старијих генерација.
 
Dobro, bre, Vucko, znam kako je u masi. Doci ces kuci i oladices glavu 😁

Informer vec bruji o nasilju, a skupstina je prepuna zandarmerije.

Novinar N1 je kod sporednog ulaza i snimili su unutrasnjost zgrade i sve je puno zandarma.

Nece se nikad uzeti zgrada, a i da se zauzme, sta onda? Besmisleno.

Ali evo, pocelo je upadanje 😔
 
Kakvo je stanje sa glasovima sa KiM, jel tamo pobedila neka patriotska opcija koja se zalaže za očuvanje suvereniteta ili je SNS razbio?
Мислим да је СНС организовао аутобусе само за сигурне гласове, пошто је гласање на самом Космету забрањено. А овако из приче са обичним људима са Косова сам закључио да су дубоко разочарани и без наде.
 
Клинци су фокусирани на стицање конкретних вештина и на емиграцију из земље, евентуално неки ремоте посао у Србији.
Koje će većinu zameniti AI i automatizacija.
Радио сам у просвети, и са сигурношћу тврдим да су данашњи омладинци знатно мудрији од њима старијих генерација
Da, verovatmo zato svakog dana pune naslove ginući za lajkove i preglede na ŠitToku.

O moći razmišljanja i improvizaciji da ne govorim. Čim ne može odmah da se nađe na Gugletu, na Čet Džipitiju ili na kalkulatoru telefona, odmah pada u vodu i deklariše se kao "neostvarivo/ nerešivo".

Nisu oni nimalo mudri, samo su cinični i bezobrazni, pa povremeno deluju mudro i zrelo, odnosno starmalo. U realnosti su još povodljiviji i još manje sposobni za život a tek za društvo...
 
Заправо, пре ће тебе него њих.
Ma da...

Pogotovu njih sa poklonjenim ocenama i Kovid "remote" "online" copy-paste obrazovanjem i obukom...

Mada, ionako će nas sve otom potom zameniti mašine, to je očigledno. Samo mi je smešno kad se ljudi tripuju da će kuckaranje IF ELSEa i tekstualnog contenta (inače ionako oba prekopirana sa GPT-a) po tastaturi i tada biti među najplaćenijim i poslednjim najtraženijim poslovima. Pa takvi će prvi da odu pod rezanje, i to nije moja prognoza nego se o tome uveliko piše. Zato samo ove godine 300.000 u IT sferi širom sveta ostadoe bez posla.
ТикТок геноцид ба.
Dal je genocid ne znam, ali ono što znam je da degenerici koji rade sve i svašta zarad lajkova i pregleda sigurno ne mogu da budu mudri.

Kažem ti, samo su cinični, nadrkani i bez volje za bilo čime. A vas neke su ubedili da su time bog zna kako pametni i mudri. A za to vreme pažnja i misli i dalje na ŠitToku, Twitchu i OnlyIncels. Što dalje od realnosti, to njima bliže srcu.
 
Poslednja izmena:
Vrh