Šta je novo?

Izbori 2024

Можемо да уђемо у сваку врсту дискусије.

Ђилас је корисни опонент овог режима. Истакнут је као кључи човек опозиције само зато што је близак разним интересним кгуговима. Понајвише власницима Јунајтед медије. Лепо је то неко написао овде већ, са њим иде подшка на 2 телевизије, у неколико штапаних медија и десетак портала. Без њега, славина је сува.

Ипак, зашто је тај човек канцерогени елемент?

- До 2017. године био је део режима као председник КСС-а. Тада је отворено сарађивао са Вучићем док је био у привременој политичкој пенизији.
- За потребе СНС-а угасио је ДС и основао своју приватну политичку странку.
- Муљао је код осталих опозиционих странака, врбовао њихове кадрове да бих ослабио или угасио.
- Са Вучићем организовао чувени састанак прошле године где је практично прихватио сарању са њим.

Ђиласа је најбоље описао професор Бакић - "Ђилас није наш, он је свој" -
Zato sam i rekao da ne računam forum niti politički pismenu osobu. Već ispodprosečnog većinskog glasača.
 
Ae, neam niš protiv.
3wh6vx.png
 
Pa i to polako vremenom postaje validan cilj, nazalost.

Gledali smo podrugljivo na Bugare nekad a po sve manje metrika mozemo da se poredimo sa njima.
Po metrikama na papiru a kao neko ko je na zadnja tri letovanja bio u bg mogu reći da hvala Bogu životno se nikako ne možemo porediti. Osim par turistočkih mesta na moru raspadnuta pustara.
 
"Doneli smo odluku da nećemo ići u koaliciju ni sa kim, nikoga nećemo podržati i nećemo praviti kompromise", rekao je Nestorović povodom beogradskih izbora i dodao:

"Nemamo potrebe da se opredeljujemo, a stvorena je atmosfera da mi odlučujemo sudbinu. Neka se ponove beogradski izbori", rekao je on pred okupljenim novinarima.
 
Sada će se glasovi SPN-a malo razbiti na Nestorov pokret i to je to. Gotova priča, Gangula će i dalje biti gradonačelnik, samo što se ovi iz SNS-a verovatno dure da će morati opet da organizuju krađu ipak košta to.
 
Nestorovic se pretvorio u udarnog SNS-bota, sa besomucnim ponavljanjem lazi, da se SPN zalaze za priznanje Kosova. Lepo se snasao u novoj ulozi, pa ce iskoristiti Vuciceve medije da poveca broj simpatizera.
 
Sada će se glasovi SPN-a malo razbiti na Nestorov pokret i to je to. Gotova priča, Gangula će i dalje biti gradonačelnik, samo što se ovi iz SNS-a verovatno dure da će morati opet da organizuju krađu ipak košta to.
Ne verujem da ce bilo iz SPN da glasa za MI, oni su za prekid svake saradnje sa Zapadom, za raskidanje Briselskog i ostalih sporazuma i prekid pregovora sa Eu, ko bi mogao da podrzi to iz SPN? Nestorovic ce da pokusa da unisti Novi Dss i Sps i bude jedina stranka na desnici.
 
Nestorovic se pretvorio u udarnog SNS-bota, sa besomucnim ponavljanjem lazi, da se SPN zalaze za priznanje Kosova. Lepo se snasao u novoj ulozi, pa ce iskoristiti Vuciceve medije da poveca broj simpatizera.
Pa sto bot SNS-a ne ide u koaliciju sa njima onda?

Covek lepo izasao i rekao da ne idu koaliciju i rekao da se ide na nove izbore.

Deo oko toga da svako moze da preleti je nazvao idiotskim pravilom, ali je i rekao da je pricao sa svim svojima kandidatima za odbornike i da se svi drze toga da nece preleteti.

Onda je samo generalno onako rekao da je sramota za svakoga da preleti, ali da on ne moze da to kontrolise jer je takav zakon i to je istina. Mada opet u fazonu, siguran sam da se kod nas to nece desiti, da nece biti preletanja i da ce se ici na nove izbore.

I eto, to je naslov: Nestorovic rekao da se ide na nove izbore!

Ali ovi SPN mediji izvlace bas taj deo da je moguce preletanje njegovih odbornika. Covek jasno i glasno rekao da ne ide sa SNS-om i da se ide na nove izbore, oni to ne prenose tako i to kao udarnu vest.

Ne mogu da kazem da ga ne razumem onda sto je iskljuciv po pitanju saradnje sa SPN-om. A oni samo nek nastave tako da se ponasaju.

1.JPG


2.JPG


3.JPG



I Nova i N1 i Danas ovako prenose konferenciju gde je realno naslov: Nestorovic: Ne idemo u koaliciju sa SNS-om, bice novih izbora u Beogradu.
 
Pa sto bot SNS-a ne ide u koaliciju sa njima onda?

Covek lepo izasao i rekao da ne idu koaliciju i rekao da se ide na nove izbore.

Deo oko toga da svako moze da preleti je nazvao idiotskim pravilom, ali je i rekao da je pricao sa svim svojima kandidatima za odbornike i da se svi drze toga da nece preleteti.

Onda je samo generalno onako rekao da je sramota za svakoga da preleti, ali da on ne moze da to kontrolise jer je takav zakon i to je istina. Mada opet u fazonu, siguran sam da se kod nas to nece desiti, da nece biti preletanja i da ce se ici na nove izbore.

I eto, to je naslov: Nestorovic rekao da se ide na nove izbore!

Ali ovi SPN mediji izvlace bas taj deo da je moguce preletanje njegovih odbornika. Covek jasno i glasno rekao da ne ide sa SNS-om i da se ide na nove izbore, oni to ne prenose tako i to kao udarnu vest.

Ne mogu da kazem da ga ne razumem onda sto je iskljuciv po pitanju saradnje sa SPN-om. A oni samo nek nastave tako da se ponasaju.

Pogledajte prilog 184547

Pogledajte prilog 184548

Pogledajte prilog 184549


I Nova i N1 i Danas ovako prenose konferenciju gde je realno naslov: Nestorovic: Ne idemo u koaliciju sa SNS-om, bice novih izbora u Beogradu.
Lukava je to ekipa, a koalicija bi bila prejednostavno i degradirajuce resenje u odnosu stvaranje hajpa oko sebe i besomucnog ponavljanja lazi o opoziciji. Svesni su da ce dobiti ogroman prostor na Vucicevim medijima, pljuvanjem po opoziciji.
 
Baš zbog takvog stava iz "opozicionih listova" će mnogi "klimavi" glasači SPN-a preći na njegovu stranu.
Koliko god ga ne voleo jedno je istina, održao je svoje najteže osećanje i time će privući dosta glasača i sa leve i sa desne strane, ovde bi mogao Miloš najviše da nastrada.
Bio bi presedan da SNS izgubi Beograd, čak se usuđujem da kažem da će vratiti i Voždovac, računajte na nešto manju izlaznost i eto.

Čestitam Šapiću, od početka kampanje se ponašao kao da će nakon 17. i dalje biti gradonačelnik, svi smo mu se rugali i na kraju ispalo je na njegovu vodenicu.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Ne verujem da ce bilo iz SPN da glasa za MI, oni su za prekid svake saradnje sa Zapadom, za raskidanje Briselskog i ostalih sporazuma i prekid pregovora sa Eu, ko bi mogao da podrzi to iz SPN? Nestorovic ce da pokusa da unisti Novi Dss i Sps i bude jedina stranka na desnici.
Pa imaš jedno trećina glasača spn koji mogu bez problema da glasaju za mi pošto su u stvarima o kojima prilaš bliži njima nego spn. Samo su glasali za spn popto su protiv vučića a računaju da spn ima najveće pansw. A sad u naletu novih lica lako se prespu.
 
Hulji je vazno, da ako je popustio pod pritiskom EU da id ena nove izbore ispadne da neij on popustio nego Nestorovic nece.
Kako god bilo. SPN je izgubio i ono malo ugleda sto je imao zbog ponasanja svojih funkcionera.

Nije li legalni posupak u ovom slucaju da overe mandati, pa tek onda utvrdi da nema vecine i da se ide na nove izbore?
 
Nestorovic se pretvorio u udarnog SNS-bota, sa besomucnim ponavljanjem lazi, da se SPN zalaze za priznanje Kosova. Lepo se snasao u novoj ulozi, pa ce iskoristiti Vuciceve medije da poveca broj simpatizera.

Лаж да се барем пола странака (а има их 9) залаже за прихватање Фра-Нем плана?
Тек на самом крају кампање су Миливојевић и Алексић рекли да су ОНИ против тог плана али ја сам поприлично јасно чуо представнике и ПСГ и НДМБГ да су они сасвим ок са тим планом а остали се никада нису јасно одредили.

Сасвим је довољно да људе подсетиш да је друга на тој листи била потписник захтева да се у Скупштини Србије дискутује о резолицију о признању геноцида. Не треба ти никакав снс бот да одбијеш 80-85% популације Србије и 70-75% популације Београда. Још једном ћу поновити, само права десница може да победи ове квази патриоте и бивше радикале-жуте-г17експерте и остали талог са политичке сцене.
 
Nestor ni jednom nije podržao pricu o izbornoj krađi i reviziji već čeka da mu drugi obore izborne rezultate a on da uleti i pokupi glasove propalih stranaka.

Totalno nepoverljiv, lik nit smrdi nit miriše al na kraju ipak smrdi
 
Lukava je to ekipa, a koalicija bi bila prejednostavno i degradirajuce resenje u odnosu stvaranje hajpa oko sebe i besomucnog ponavljanja lazi o opoziciji. Svesni su da ce dobiti ogroman prostor na Vucicevim medijima, pljuvanjem po opoziciji.
Ma da, bre, samo jos vece distanciranje. Vec vidim gomila mimova i sprdacina, uh, koliko ce Kesic imati materijala.

Opet debili rade isto. Ili nisu debili ako rade to namerno.

Umesto da privlace te ljude, ajmo da ih ponizavamo.

Evo, bas htedoh da vidim sta npr. Nova kaze, nije proslo 20 sekundi, vec su konstatovali da su glasaci MI glupaci koje je lako zavesti


Ne znam stvarno, dok se ne donese zakon da samo posetioci kafica na Dorcolu gde se toci kraft pivo smeju da glasaju, ne vidim drugi nacin da SPN dobije izbore.

Ja za Nestorovica kazem svaka cast sto se drzi onoga sto je rekao, makar imao skrivene motive.

A nije bas ni to toliko garantovano, on je meni vise neki Beli ili beli listici, mislim da je mnogo glasova otislo njemu iz nekog bunta i niko ne garantuje da ce se to opet ponoviti, a kamoli uvecati.

Covek je ladno mogao da bude sad gradonacelnik Beograda i odbio je, ali ajde da ga pljujemo.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Nestorovic i ekipa su za mene prevaranti. Slusao sam onog Pavica juce sat i po u nekoj emisiji, nisam cuo za njega do sada, pametan covek i lepo prica, ali neke stvari su mi jako smetale, prosto mrzi SPN i optuzuje ih da su strani agenti a zamera im najvise bliskost sa Zapadom i zalaganje za Eu, Nato i precutno podrzavanje nezavisnosti Kosova. Ali zaboravlja da su SNS ti koji su bili jos blizi sa Zapadom, potpisali sve sporazume od Briselskog naovamo, medjutim njemu je Djilas glavni neprijatelj, kao ovi su losi ali oni koji se ne pitaju ni za sta su jos gori. Nema ninakve logike osim da su deo plana da se unisti i preuzme desnica u Srbiji koja je jedina prepreka nezavisnosti Kosova. DB projekat jasno kao dan.
 
СПН сад мора једногласно да удари контру.
Pre te kontre, ako na kraju ispadne da se ponove izbori (bar u Beogradu), mora se zahtevati na uređenju izbornih uslova i izbornog procesa. Potpuno je suludo što su i sad pristali na izbore, ali biće još luđe sa pristanu na ponovljene izbore ako se održavaju pod istim uslovima. I za to mora da se udruži cela opozicija. SPN mora da nastupi kao neko ko želi promene, zajedno, a ne kao neko ko je najjača opoziciona lista i da drugima postavlja ultimatume.
Nakon uređenja izbora, onda treba da se udruže sa drugim strankama iz opozicije i da se fokusiraju na izborni program, a ne na Vučića. I moraju animirati sve glasače, jer ljudi imaju daleko manje volje da izlaze na nove izbore nakon nedavno održanih izbora. I to se jasno vidi po rezultatima ponovljenih izbora na pojedinačnim BM.

SPN i ostatak opozicije moraju ozbiljno da se organizuju i pripreme, u slučaju ponovljenih izbora. Ako to ne učine i ako opet izgube, odnosno ne osvoje grad, jedina časna stvar je da svi podnesu ostavke i da se politička scena opozicije očisti.
 
Po metrikama na papiru a kao neko ko je na zadnja tri letovanja bio u bg mogu reći da hvala Bogu životno se nikako ne možemo porediti. Osim par turistočkih mesta na moru raspadnuta pustara.
Ma da, a Srbija je van Beograda Narnija.

Sto se novih izbora tice, jeremic i nacionalno okupljanje ce pokupiti Nestor i NDSS, SPN i SNS verovatno slican rezultat s tim sto je moguce da SPS potone uspod cenzusa.

Muslim da ce Nestor zagrabiti i neki deo SNS glasaca i da cemo opet doci u situaciju da bez njega ne moze da se formira vlast u gradu.

Takodje, pitanje je sta ce se na republickom nivou raditi do tad, da li ce se cekati gradski da SNS sazna da li im je SPS potreban uopste ili ne.
 
Tesko da ce iko ko je glasao za njih da glasa za SPN., nego ce apstinirati
Ljudi su uglavnpm zgadjeni ponasanjem visokih funkcionera SPN.
Pozivanje stranaca da rese situaciju lose se kotira kod desnicara.

N1: „Svašta sam čuo što nisam rekao. Da ne bi bilo spekulacija i spinovanja, ta crvena linija je ako počnu nasilni protesti u Beogradu, u tom slučaju bismo podržali vlast, zato što onda moramo da spasemo državu, jer ako je ruše, džaba nam svi izbori. Ja mislim da se to neće desiti i da oni nemaju snage za to“, konstatovao je Branimir Nestorović.

Citajte vesti sa njihovog izvora. Citajte glasilo vecine gradjana Srbije- Informer, glasilo srpskih intelektualaca. Glasilo koje drzi nivo i uvek pise istinu. Etalon istinitosti,

Informer: Nestorović o paklenom planu opozicije: Pokušaj obojene revolucije - priznati Kosovo i ugasiti uticaj Rusije!​


ovde se radi o dogovoru s Huljom, ako bude protesta Nestorovic ce podrzati SNS. Tako ce njegova podrska vlastima izgledati koa iznudjena.

u toku vladavine SNS citav niz kriminalnih poslova je legalizovan i organizovan. (recimo navijacke firme za obezbedjenje)
To nije samo posao kojim se bave nasi kriminalci, tim poslom se bave i sestrinske sluzbe, Albanci itd i svi oni hoce ovde da imaju apsolutno stabilnost.
SPN nema uticaja na te krugove ni kadrove za to.
Zvonko Veselinovic i Radojcic su i dalje perspektivni kadrovi Zapada.
Meni to uopste nije "paklen plan" nego realnost i najbolji put za nas. Ovi bi najradije da nas izoluju ako moze jer se najlakse mulja u blatu gde te niko ne kontrolise
 
Nestorovic i ekipa su za mene prevaranti. Slusao sam onog Pavica juce sat i po u nekoj emisiji, nisam cuo za njega do sada, pametan covek i lepo prica, ali neke stvari su mi jako smetale, prosto mrzi SPN i optuzuje ih da su strani agenti a zamera im najvise bliskost sa Zapadom i zalaganje za Eu, Nato i precutno podrzavanje nezavisnosti Kosova. Ali zaboravlja da su SNS ti koji su bili jos blizi sa Zapadom, potpisali sve sporazume od Briselskog naovamo, medjutim njemu je Djilas glavni neprijatelj, kao ovi su losi ali oni koji se ne pitaju ni za sta su jos gori. Nema ninakve logike osim da su deo plana da se unisti i preuzme desnica u Srbiji koja je jedina prepreka nezavisnosti Kosova. DB projekat jasno kao dan.
Ma, sta god MI bili, radi se o njihovim glasacima. Misljenja sam da tu ima dosta inadzija i trolova i ljudi koji su razocarani SPN-om ili opozicionom desnicom. Treba te ljude vratiti, a ne ih jos vise odvracati pricom da su glupaci.

Ne ide se na analizu sta je greska i kako pridobiti te ljude nego kao, to su id***, kuku lele kakvi kreteni.

Reko sam vec da nisam za slihtanje i srozavanje na najnizi nivo da bi se doslo do radikalskih ili MI glasova, ali isto tako, ima tu puno toga za analizu i nisu MI glasaci samo id*** koji veruju da je zemlja ravna ploca.

Sto kaze jedan komentar ispod onog videa sa Nove sto sam postavio, ovi iz MI se bar smeju. A komentarise ih neka psiholoskinja koja izgleda kao da su joj pobili celu porodicu pre pet minuta.

Osmeh i zdrav patriotizam nisu nista lose.

Sapic je imbecil, ali u pravu je kad je rekao da N1 izgleda stalno kao da ce rat da izbije svakog casa, crna televizija da ne moze crnja biti.

Ovi MI lepo stavili sajkacu kao logo. Eto jednog lepog marketinskog trika koji je nesto poput normalno, pridobijas sire narodne mase, ali se ne spustas nisko da bi to uradio, sta vise.

Apsolutno nista nemam protiv sajkace, ne krsi to nikako ni sa ,,gradjanskom'' Srbijom i bas bih voleo da Djilas, Marinika, Lazovic, Dobrica se pojave veceras na protestu noseci sajkace :cool:

Eno ga Miki Aleksic sinoc dosao kao Piki Blajnder :ROFLMAO:
 
Ma da, a Srbija je van Beograda Narnija.

Sto se novih izbora tice, jeremic i nacionalno okupljanje ce pokupiti Nestor i NDSS, SPN i SNS verovatno slican rezultat s tim sto je moguce da SPS potone uspod cenzusa.

Muslim da ce Nestor zagrabiti i neki deo SNS glasaca i da cemo opet doci u situaciju da bez njega ne moze da se formira vlast u gradu.

Takodje, pitanje je sta ce se na republickom nivou raditi do tad, da li ce se cekati gradski da SNS sazna da li im je SPS potreban uopste ili ne.
Ma neuporedivo je veruj. Bg raspadnuta pustara. U Srbiji možda ima 10% mesta koja su na nivou 90% bugarskih krševa.

A nestor može svima da štrce ako vučiću treba pa ih progura kao sada. A može i da ih potopi ako poželi pa ih napadne. Očigledno da je njihovom pojavom obezbedio da ispuni obećanje ambasadama i ne pobedi a da pri tom i ne izgubi bg i još kupi drahoceno vreme. Čovek je politički genije koliko god da ga ne podnosim.
 
I ako se ide na nove izbore, manimo se protesta, sta cemo sa tim da postignemo? Dajte saljite advokate i strucnjake da resavaju to tamo gde se resava. SPN sam kuka da su vec krenuli da odjavljuju ljude koji su prijavljeni samo za ove izbore. Pa super, ne dajte im sad da se upisu ponovo.

Narod bi mozda mogao da se okrene ka medijima i tamo vrsi pritisak.
 
Niko iz opozicije ne treba da uđe ni u republički, ni u gradski parlament.. neka demon vlada sam, u državi, u gradovima. Oteli su sve, uništili institucije, sami neka vladaju, neka ratuju sami sa sobom...

Šta treba, da budu dekor, ikebane u njegovoj diktaturi, da bi pred svetom glumili neku demokratiju? Eto i Zapadu njihov miljenik, neka rade sa njim šta hoće, dozvolili su sve ovo, neka se nose svi zajedno.

Okrenimo im leđa i na ignor.
 
Vrh