Šta je novo?

Izbori 2024

Niko od ovih iz opozicije nema harizmu da napravi nešto, nema tu ljudi od formata.. Sada je bar to jasno, Ćuta se obrukao prve večeri protesta sa-klinci, aj kući, Aleksić kao uplašena srna na konferenciji u izbornoj večeri. Tako mi je jadno izgledao kada je pričao, pričao, završio i okrenuo se ka Đilasu koji je nešto sugerisao i onda-i kao što kaže gospodin Đilas, smatramo da su i izbori na nivou Republike pokradeni... mukica, a dok mu Đilas nije dao mig, to nije smeo da kaže... kao lutka na koncu..

Što se mene tiče, svi mogu da se sklone, ali naslednika, neku ljudinu koja bi mogla da animira šire mase-ne vidim.
 
Cuta me jos kod Sarovica razocarao pricom da se nije moglo vise na majskim protestima i da je blokada zgrade Vlade blokada drzave pa bi oni izveli policiju, a medju protestantima zene, deca i kerovi...

Jes' bas to tako ide, a Gazelu je znao da blokira i da laje u fazonu: Aj' da vidimo ko nam sta sme, sve mora stane. I autoput je blokirao kolima, ali ne sme zgrada Vlade, kad mu je to Sarovic predlozio.

Vidi se da mu je neko pritegao jajasca nedavno.

A i da nije, bas je spiner onaj najobicniji i covek koji ne priznaje greske. A ko ne priznaje greske, ne moze ni iz njih da uci.

Jes, kad masa stane ispred zgrade Vlade, odmah rakete se salju na njih.

🙄
 
D
Niko od ovih iz opozicije nema harizmu da napravi nešto, nema tu ljudi od formata.. Sada je bar to jasno, Ćuta se obrukao prve večeri protesta sa-klinci, aj kući, Aleksić kao uplašena srna na konferenciji u izbornoj večeri. Tako mi je jadno izgledao kada je pričao, pričao, završio i okrenuo se ka Đilasu koji je nešto sugerisao i onda-i kao što kaže gospodin Đilas, smatramo da su i izbori na nivou Republike pokradeni... mukica, a dok mu Đilas nije dao mig, to nije smeo da kaže... kao lutka na koncu..

Što se mene tiče, svi mogu da se sklone, ali naslednika, neku ljudinu koja bi mogla da animira šire mase-ne vidim.
Da li se Cuta zaista obrukao, ili mozda zna nesto sto mi ne znamo? Svi misle da su to obicni klinci, a svi oni su iz nekih NVO.
 
Niko od ovih iz opozicije nema harizmu da napravi nešto, nema tu ljudi od formata.. Sada je bar to jasno, Ćuta se obrukao prve večeri protesta sa-klinci, aj kući, Aleksić kao uplašena srna na konferenciji u izbornoj večeri. Tako mi je jadno izgledao kada je pričao, pričao, završio i okrenuo se ka Đilasu koji je nešto sugerisao i onda-i kao što kaže gospodin Đilas, smatramo da su i izbori na nivou Republike pokradeni... mukica, a dok mu Đilas nije dao mig, to nije smeo da kaže... kao lutka na koncu..

Što se mene tiče, svi mogu da se sklone, ali naslednika, neku ljudinu koja bi mogla da animira šire mase-ne vidim.

Amin!
 
D

Da li se Cuta zaista obrukao, ili mozda zna nesto sto mi ne znamo? Svi misle da su to obicni klinci, a svi oni su iz nekih NVO.


Svakav talog cast izuzecima, pod izuzetkom mislim na obicne ljude se okupio. Talog citaj NVO

A za NVO koliko vidim ima tu svega i svacega. Vidim bio je i Nidza Ristic, oni majmuni sa rezimskih medija misle da su toplu vodu otkrili. Ali Beograd je mali grad, zna se lepo na cijem je platnom spisku doticni.

Knjiski primer kako ogaditi nesto normalnim ljudima.
 
D

Da li se Cuta zaista obrukao, ili mozda zna nesto sto mi ne znamo? Svi misle da su to obicni klinci, a svi oni su iz nekih NVO.
Cuta je full time politicar. Kao i svi iz SPN. To im je zanimanje. I to su vodje, znaci da bi trebali da budu najbolji od svih tamo.

Klinci i da su NVO, verovatno rade i studiraju uz to i nije im ceo zivot politika.

Politicar mora biti spremniji od klinaca pet puta. I to ne da se spremi taj dan, oni su morali znati da se sprema kradja i onda imati plan sta se radi. Ili su mislili dobice Beograd pa nema veze?

U svakom slucaju, u razgovoru Cute i klinaca, Cuta mora biti daleko informisaniji.

I ok, nije plan ulazenje i razbijanje, ali sta je plan? Detaljno i konkretno da iznese. Ne mozemo upadati i razbijati, ali bam, radimo to, to, to i to.
 
Svakav talog cast izuzecima, pod izuzetkom mislim na obicne ljude se okupio. Talog citaj NVO

A za NVO koliko vidim ima tu svega i svacega. Vidim bio je i Nidza Ristic, oni majmuni sa rezimskih medija misle da su toplu vodu otkrili. Ali Beograd je mali grad, zna se lepo na cijem je platnom spisku doticni.

Knjiski primer kako ogaditi nesto normalnim ljudima.
Ko je?
 
Čemu insistiranje na ponovljenim izborima po istom sistemu? Opet će da dovuče prekodrinsku kurtu i murtu potpomognutu sa ovima sa Kosova. I šta onda?
 
Najlakše je mlati tastaturu dok neko se smrzava i pokušava nešto da uradi u ovim užasnim uslovima.

Čekate idealnog opozicionara koji se nikada neće pojaviti, a do tada će SNS bratija da nas pljačka i uništava.
Treba mobilisati ljude i svaka cast svima koji se cimaju, ali nemoj ove price, mnogo me podseca na Delije Sever i kad sam bio klinac.

Nema veze sto vi znate bolje kako se vodi klub i sto ste obrazovaniji i strucniji, gde ste vi bili kad je trebalo ici u Ivanjicu na gostovanje ili kad se trebalo nozevima boriti protiv Grobara na Karaburmi?
 
Najlakše je mlati tastaturu dok neko se smrzava i pokušava nešto da uradi u ovim užasnim uslovima.

Čekate idealnog opozicionara koji se nikada neće pojaviti, a do tada će SNS bratija da nas pljačka i uništava.


Vucko, po poslednji put, smrzavas se sa pogresnom ekipom ljudi. Ali ok, kako vreme bude prolazilo shvatićeš i sam. A verujem da si neke stvari vec shvatio.

Zar ti nije malo cudno da ova ekipa nije uspela da privuce veci broj ljudi na glasanje. Kolika je bila izlaznost?

Zar nije ista Marinika molila ljude da izadje barem 5% ljudi više. Zasto je dobar deo ljudi odlucio da ne izadje?
 
Ali Nestor ekipa, mrtva trka ko je odvratniji oni ili SNS.
Najgore za opoziciju bi bilo da udje u koaliciju sa Nestorom, oni su prirodno sa SNS, pripadaju toj barustini, tamo se lepo razumeju.
Cak je i Zanoktica simpaticnija od njih, sto je bilo izuzetno tesko postici.
 
Ne, hocemo da zamenimo jedno zlo sa drugim zlom koje se moze menjati mnogo lakse.
Jer ovo trenutno zlo ne preza ni od cega ne bi li ostali na vlasti, to je razlika.


I kako mislis da privuces ljude koji nisu izasli upravo zbog toga da glasaju?


Lepo sut karta za ekipu koja je samlevena na Republickim, a na lokalnim cak i bez onih glasova su tu negde priblizno isti.

Kao sto rekoh debakl i bruka, ali ok, ima ljudi koji ce da setaju da im nesvesno zastite dupeta.
 
Cekaj, to im nije dovoljan argument ?

Inace, sta mislis o NDSS ?


Hoces iskreno, deluju za promil bolje i kvalitetnije od ove ekipe protiv nasilja.

I hoces jos nesto iskrenije, a znam da ce mi se mnogi smejati, jedini koji je pokazao neku vrstu kredibiliteta je nazalost Tadić. Vrv je zato tako lose i prosao. Jer narod ocigledno ne zeli kredibilne politicare.
 
Pa sto nisi glasao za Tadica ?

Nego pusti teoriju, ajmo konkretno, znaci imas samo par opcija:
- da ne glasas, ishod SNS nastavlja da vlada
- da glasas za SNS ili njihove satelite, ishod SNS nastavlja da vlada
- da glasas za opoziciju, ima sanse da padne SNS bez obzira koliko male

Sta ti biras ?

Jos jedno pitanje, ako mozes da poredjas zlo po zlobnosti ?
Znaci ko je najvece zlo na politickoj sceni, pa do manjeg zla.
 
Ne, hocemo da zamenimo jedno zlo sa drugim zlom koje se moze menjati mnogo lakse.
Jer ovo trenutno zlo ne preza ni od cega ne bi li ostali na vlasti, to je razlika.
А ко каже да неће бити исти као Вучић када дођу на његово место? Зашто би они дозволили да их се тако лако мења ако им је толико стало до власти?
 
А ко каже да неће бити исти као Вучић када дођу на његово место? Зашто би они дозволили да их се тако лако мења ако им је толико стало до власти?
Zato sto su lako smenjeni 2012, videli smo kako su izgledali mediji i izbori pre 2012, a kako sada.
 
А ко каже да неће бити исти као Вучић када дођу на његово место?
Što se tiče velikih stvari (rudnici, Kosovo, rasprodaja svega ako ostane nešto nakon trenutne vlasti) mislim da će naredna vlast biti još gora na osnovu toga šta sam video u zapadnim zemljama. Tamo je vlast smenjiva a narodu sve gore i gore pa se onda čovek zapita koja je poenta izbora?
 
Poslednja izmena:
Vrh