Šta je novo?

Стајалишта

Harizma često pomaže Sole...

A za ove slepce dole, nemam reči.

Linija 401N ne prolazi Zemunom. Spaja Dorćol i Pinosavu.

20231203_012503.jpg


P.S. Nečinjenje i nevezano, nisu glagoli pa nema potrebe da odvajamo negaciju.
 
1e50ed15e91335131cf7a32f94eba9a8.jpg

Дедиње /ортопедска болница/ = 42, 601Н и 603Н
Када је неко без мозга то изгледа овако по целом граду, а после ће то све опет морати да се плати да се замени…
Београд не сме да стане!
 
Svaki koms(inic)a da upozna koms(inic)u iz drugog dela grada - Beograd plus besplatna dejting app.

Salu na stranu kada ce da prorade sve table ili se ceka da se ukljuce kada i Novogodisnja rasveta? Da li info "vuku" table direktno iz komadnog centra ili rade preko outsorsa?
 
Стајалишта за једну линију по Дедињу добијају фенси осветљене табле са електронском најавом, стајалишта дуж Зрењанинца за 10 линија нек остану у блату.
 
1e50ed15e91335131cf7a32f94eba9a8.jpg

Дедиње /ортопедска болница/ = 42, 601Н и 603Н
Када је неко без мозга то изгледа овако по целом граду, а после ће то све опет морати да се плати да се замени…
Београд не сме да стане!
Замишљам ову таблу у најдаљем месту у граду Београду,Дудовици код Лазаревца и на њој да пише 601Н,мислим стварно није нормално шта раде,зар су толико неупућени где која линија иде?
 
Meni su zute dosta preglednije od ovih iskreno, ovo sarenilo, pa tamno plava koja je preko dana ne citljiva itd. Jedna ili dve lako citljive boje maks. Ovo sarenilo samo da bi bilo u bojama srpske zastave mi nema smisla. Pa onda simbol za minute ' koji vecina ljudi ne zna sta oznacava. Lepo min za minute i st za stajaliste taman je i na engleskom stop pa se koristi ista skracenica.
 
Zna li se čiji su displeji? Nadam se da su od Novatronica, a ne od nekih noname proizvođača.
 
Ne piše ništa na njima, stari displeji koje je koristio Kentkart/Apex/BusPlus na stajalištima su bili Novatronicovi imali su logo u ćošku.
 
Ne znam iz kog razloga gornji deo sa ispisom naziva stajališta i brojeva linija nije odradjen posebno i tako da bude čitljiv sa obe strane table. Taj gornji deo je najobičnija neonka.
Noću bi to bilo korisno i još izdaleka bi mogao da se orijentišeš gde je stajalište. Dosadašnje table na stubićima su imale obostani ispis. Posebna priča je što je ispis sitan, pa moraš da priđeš na par metara od table da bi se informisao.
 
Jel se meni čini ili je ovaj zglobni Ikarbus na liniji 25? Mutno je pa se ne vidi najbolje.
Edit: Kad bolje razmislim biće da je na 65?

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
Veoma je slično 25 Kumodraž 2 i 65 Zvezdara 2, mutna slika pa sam se u trenutku iznenadio ako je 25 haha

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
Vrh