Šta je novo?

Izbori 2024


Овај човек је до сада, као и многи поред њега, искључиво на речима противник режима Александра Вучића. Њеогва дела су апсолутно супротна:

- Од државних компанија је у током читаве владавине СНС-а, било директно од државе или државних компанија добио огромне количине новца за разне филмске пројекте које је радио. Ти пројекти су имали ниску културно-образовну вредност, али високу забављачку вредност како то бива у напредној Србији.
- Отворио је и свој приватни филмски студио, финансираног опет од државних структура, где је рођеног брата поставио за директора.
- Сина, једва пунолетног је промувао да постане стални члан ЈДП-а.
- Исти син је возећи без дозволе изазвао судар и повредио другог учесника у саобраћају. Извукао се без икаквих последица.
- Ћерка је са друге стране, директно са факултета, постала утицајна новинарка и водитељка Н1.
- Говори и појачаном насиљу у друштву, а сам је имао насилнички испад ге је физички напао друго лице, наневши му лакше телесне повреде.

Када се све сабере, његова дела за време владавине СНС-а су оличена непотизмом и насиљем, где су се он и његова породица изузетно профитирали. Њихова корист од владавине СНС-а готово никоме није равна у уметичкој сфери.
Kako onda drugačije da se finansiraju projekti? Nerazumljivo mi je to "dobio pare od vlasti, a priča protiv njih". Onda svi redom treba da se odreknemo svega i svačega što subvencioniše država, pa da plaćamo pune cene, čisto da ne bude "kako možeš da pričaš tako o njima, a sarađuješ sa istima?". Za ove druge stvari ne znam, ali je to nevezano sa finansiranjem projekata od strane države. Šta sad, treba i roditelji u Beogradu da se odreknu besplatnih udžbenika ili vrtića, samo zato što to finansira Grad, odnosno vlast SNS/SPS?
 
Jel rekao gospodin Obradovic sta ce biti s Nacionalnim Stadionom, rusenjem Sajma, Rio Tintom, vlaznim lignitom itd?
Jel pronasao malo vremena za nas taj vrsni menadzer?
Dok se ne izjasni ili dok bulazni ideoloske floskule smatramo da je za status quo.

Dok se ne izjasni smatramo da je Huljin covek.


Na zalost, ako smo primorani da glasamo, mora se glasati za NS. Jasno je da je NS izolovana i s levice i s desnice jer jedina ima KONKRETAN program i smernice u interesu gradjana.
Oni su jedini neprijatelji i Hulje i Ambasade.
 
Poslednja izmena:
Mislim da nije bitno šta ko priča pre izbora već šta će zaista uraditi kada bude bio izabran. Primer je Meloni u Italiji koja je dobila veliki broj glasova zbog svog stava pre izbora o migrantima da ih neće pustiti kad ono sve kontra.
 
Mislim da nije bitno šta ko priča pre izbora već šta će zaista uraditi kada bude bio izabran. Primer je Meloni u Italiji koja je dobila veliki broj glasova zbog svog stava pre izbora o migrantima da ih neće pustiti kad ono sve kontra.
Да, али како знати шта ће неко радити када буде изабран? Не постоји времеплов.
 

Овај човек је до сада, као и многи поред њега, искључиво на речима противник режима Александра Вучића. Њеогва дела су апсолутно супротна:

- Од државних компанија је у током читаве владавине СНС-а, било директно од државе или државних компанија добио огромне количине новца за разне филмске пројекте које је радио. Ти пројекти су имали ниску културно-образовну вредност, али високу забављачку вредност како то бива у напредној Србији.
- Отворио је и свој приватни филмски студио, финансираног опет од државних структура, где је рођеног брата поставио за директора.
- Сина, једва пунолетног је промувао да постане стални члан ЈДП-а.
- Исти син је возећи без дозволе изазвао судар и повредио другог учесника у саобраћају. Извукао се без икаквих последица.
- Ћерка је са друге стране, директно са факултета, постала утицајна новинарка и водитељка Н1.
- Говори и појачаном насиљу у друштву, а сам је имао насилнички испад ге је физички напао друго лице, наневши му лакше телесне повреде.

Када се све сабере, његова дела за време владавине СНС-а су оличена непотизмом и насиљем, где су се он и његова породица изузетно профитирали. Њихова корист од владавине СНС-а готово никоме није равна у уметичкој сфери.
Valjda je jasno da je Bjelogrlic u krevetu sa SNS od pocetka. Pustite sta on prica protiv njih
 

Nacionalno okupljanje: U Loznici 16.000 birača više nego punoletnih stanovnika​

Idiotska ideja da je fasiste moguce pobediti na izborima imace svoje uzasne posledice.
 
Valjda je jasno da je Bjelogrlic u krevetu sa SNS od pocetka. Pustite sta on prica protiv njih
ne samo Bjelogrlic, ceo establisment, ukljucujuci i neke kandidate za gradonacelnika
sada cemo placati cenu sopstvenog nemorala, sto nam se saradnja sa SNS u stvari ne gadi
 
Jedino pitanje:

Da li mi se cini ili su kod nas sto se tice opozicionih glasaca daleko omrazeniji apscinenti i apoliticni, od glasaca SNS-a. Rekao bih da je vecina opozicionog auditorijuma pomirena da postoje tamo neki glasaci SNS-a kojih ima mnogo i koji se nece prebaciti na "drugu stranu", ali rekao bih da za apscinente i apoliticne vlada nulta tolerancija.
 
U ovoj tvojoj recenici postoji jedan veliki red flag.

Pretpostavljam da ne persiras samom sebi, pa ako mozes ti meni da objasnis ovo NAM ... koji ste to vi?


Ljudi koji nisu profesionalno ostvareni, nemaju nikakvih konkretnih sposobnosti ni prakticnog strucnog znanja vide politiku kao plodno tlo da obezbede svoju finansijsku sigurnost.

Uzmi na primer Dacica koji u zivotu dana radnog staza nije imao, a i Vucic takodje. Sada recimo imas slican slucaj sa raznoraznim radnicima kulture koji pokusavaju isto tako da obezbede svoju materijalnu egzistenciju kroz politicki angazman. Pozdrav za Vuckovog drugara iz Nedavimo!
 
Ljudi koji nisu profesionalno ostvareni, nemaju nikakvih konkretnih sposobnosti ni prakticnog strucnog znanja vide politiku kao plodno tlo da obezbede svoju finansijsku sigurnost.

Uzmi na primer Dacica koji u zivotu dana radnog staza nije imao, a i Vucic takodje. Sada recimo imas slican slucaj sa raznoraznim radnicima kulture koji pokusavaju isto tako da obezbede svoju materijalnu egzistenciju kroz politicki angazman. Pozdrav za Vuckovog drugara iz Nedavimo!
Pa ne znam bas dal su njih dvojica dobar primer za to sto pricas posto su direkt kao odlicni studenti usli u politiku i jako brzo se probili u njoj. Ja bih rekao da to itekako demonstrira konkretne sposobnosti i prakticno znanje. Pri tom nije bas da dolaze iz neke bede i sirotinje pa da ne bi imali egzistenciju bez toga.

Od potcenjivanja protivnika se dobija samo lazna sigurnost.
 
Apstinenti i apolitični su najviše krivi što ovo zlo vlada. Evo, čak je i MC našao za koga će glasati. :)
Što više glasate, to ćete otežati mafiji da opet uzme vlast. Nisam optimista nikada bio, ali mi se čini da on Beograd može osvojiti samo krađom. Jug i istok Srbije je beznadežan slučaj. Tamo žive samo starci sa pola mozga i mladi koji gledaju da šmugnu u Bg ili inostranstvo. Tu je on car, a vidimo da čak i u takvim sredinama mora da dovozi botove. Ne pamtim goru kampanju vlasti i manju podršku još od 2012. godine.
 
Jedino pitanje:

Da li mi se cini ili su kod nas sto se tice opozicionih glasaca daleko omrazeniji apscinenti i apoliticni, od glasaca SNS-a. Rekao bih da je vecina opozicionog auditorijuma pomirena da postoje tamo neki glasaci SNS-a kojih ima mnogo i koji se nece prebaciti na "drugu stranu", ali rekao bih da za apscinente i apoliticne vlada nulta tolerancija.
Iz 2 razloga:
- porucuju da ih ne zanima ko ce voditi drzavu, u trenutku dok drzava propada
- porucuju da su oni iznad ostalog dela drustva, jer eto oni su tako pametni i mudri da ih niko ne moze zaebati

I uvek imaju isti izgovor "svisuoniisti".
 
IMG_2739.jpeg
 
Kako si došao do reči 'apscinenti'?
Lapsus. Hvala na ispravci

Iz 2 razloga:
- porucuju da ih ne zanima ko ce voditi drzavu, u trenutku dok drzava propada
- porucuju da su oni iznad ostalog dela drustva, jer eto oni su tako pametni i mudri da ih niko ne moze zaebati

I uvek imaju isti izgovor "svisuoniisti".
Sto se tice prvog razloga: ja kao apstinent ne smatram da propada drzava, a pri tome i ne zanima me previse ko ce voditi drzavu jer smatram da ce svaka politicka opcija gledati prvo zadovoljenje svojih interesa (sopstvenog dupeta), pa tek onda interese drzave i gradjana.

Sto se tice drugog razloga, apsolutno ne smatram da sam iznad ostalog dela drustva, nego me jednostavno boli uvo ko ce voditi drzavu, sto sam elaborirao u opisu prvog razloga.

I zasto sam vam "ja" onda kriv?
 
Vrh