Šta je novo?

Izbori 2024

Jer ovde se fura prica da je to opsta kultura, da se uvek treba izaci, trt mrt. E, pa, ne, trebalo ih zakljucati u kuce taj dan i izbaciti im te price iz glave 😁
Ljudi su glasali za Tomu, ne za Vucica. Vucic je beogradske izbore tad izgubio.

Toma se povukao sa cela stranke i nije realno izlazio van svojih nadleznosti. To sto je Vucic izvrsio tihi drzavni udar i preuzeo sluzbe bezbednosti i medije ne znaci da su ljudi za to glasali.
 
860C928D-7F4D-4FD1-89AD-821C904B42F7.jpeg
 
Poslednja izmena:
Zar je Vučić u rukovodstvu SNS? A šta bi sa ustavnom zabranom vršenja druge javne funkcije?
Screenshot_2023-06-04-19-00-01-621-edit_com.twitter.android.jpg
 
Pa sta ima da verujem ili ne verujem, evo, javili se sami ovde, a Nikolic pobedio sa samo 70 000 glasova razlike. To je ta ekipica osvetnika koja je odnela prevagu.

Apstinenti apstiniraju pa apstiniraju i narocito je u tom trenutku bilo nerealno ocekivati od njih da se bas tada pokrenu, tada kada su oba kandidata bila gadna, a nije se ni smatralo nesto bitnim jer je prica bila da Tadic dobija.
Ti si taj koji je priču postavio tako da su krivi ti "osvetnici" za sve što nam se događa sada i da nema svrhe izlaziti na izbore jer se nema za koga glasati, pa da zato treba sedeti kod kuće tog dana. A onda se kao boriš za nešto, izlazeći na proteste, verujući da će se nešto promeniti. E pa neće se promeniti sve i da 10 godina traju ovi protesti, jer ti i tebi slični ne izlazite na izbore, zato što je po vama poenta izbora glasanje za određenu partiju, a ne za bolji sistem. A taj bolji sistem se postiže tako što se svaki put glasa za neku drugu opciju, sve dok se ne dođe do opcije koja će ti doneti taj bolji sistem. A i samim tim glasanjem za druge svaki put, pokazuje se da nisu nesmenjivi, da treba da rade u korist građana, jer građani su ti koji ih biraju.​
 
da li je opao? ne znam baš ne bih se opuštao. Imam komšije penzionere, dosad nismo pričali o politici sada su se uznemirili i stalno me zaustavljaju sa pričom da Vučić ne sme sada da ode, da je dobar, itd... Dobri su ljudi, stari i bolesni, ali prate Pink; Rts, počeli da kupuju i Novosti i Informer, prate propagandu i iskreno su zabrinuti. Kada ja budem u njihovim godinama, boleće me ona stvar za politiku
Opao skoro deset posto u odnosu na proslo istrazivanje NSPM-a u martu prosle godine.
Šta god da je istina, Nelečenog i vrh SNSa (sa sve Mosad savetnicima) ne treba potcenjivati. Ja se povremeno sprdam i omalovažavam njihove glasače, to da. Ali kad se radi o delovanju protiv Vučića i SNSa, uvek sam oprezan i uvek imam u vidu sve scenarije kako oni mogu da okrenu situaciju u svoju korist. Ne zato što cenim Vučića, nego što znam o kakvom se lukavom a kvarnom umu radi. I uz to ima i druge lasice-pomoćnike oko sebe.

Zato ih nikad ne treba potcenjivati. Mislim bar ne njega.
 
Šta bulazni ovaj, kakva mu se ubijanja i ustaše priviđaju, šta priča ovaj čovek :ROFLMAO:


Ako mene ubiju, iza mene ostaje moj brat Andrej. Ako ubiju moga brata, ostaje moj sin Danilo. Ako ubiju moga sina, ostaje moja ćerka Milica. Ako ubiju i nju, moju ćerku, ostaje moj sin Vukan... I grobovi naši boriće se protiv ustaša! - poručio je Vučić bliskim saradnicima.:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Poljaci se isto dozivaju pameti
Pogledajte prilog 163811
Само се ми из неког разлога гадимо наше заставе. Људи те чудније гледају када окачиш на леђа тробојку, него лика који маше ферари заставом, каква год да је симболика. Није сваки патриотизам шовинизам, и то су успели да нам изједначе нажалост.
Кад смо код застава, шта се вртело јуче на оном црном већем барјаку, нешто вчћ, или вучић..?
 
Ti si taj koji je priču postavio tako da su krivi ti "osvetnici" za sve što nam se događa sada i da nema svrhe izlaziti na izbore jer se nema za koga glasati, pa da zato treba sedeti kod kuće tog dana. A onda se kao boriš za nešto, izlazeći na proteste, verujući da će se nešto promeniti. E pa neće se promeniti sve i da 10 godina traju ovi protesti, jer ti i tebi slični ne izlazite na izbore, zato što je po vama poenta izbora glasanje za određenu partiju, a ne za bolji sistem. A taj bolji sistem se postiže tako što se svaki put glasa za neku drugu opciju, sve dok se ne dođe do opcije koja će ti doneti taj bolji sistem. A i samim tim glasanjem za druge svaki put, pokazuje se da nisu nesmenjivi, da treba da rade u korist građana, jer građani su ti koji ih biraju.​
Ma jok, ja samo kazem da su konkretno te izbore sje*******ali osvetnici cime se rusi cela prica da je uvek bolje izaci nego ne izaci i toeto.
 
Само се ми из неког разлога гадимо наше заставе. Људи те чудније гледају када окачиш на леђа тробојку, него лика који маше ферари заставом, каква год да је симболика. Није сваки патриотизам шовинизам, и то су успели да нам изједначе нажалост.
Кад смо код застава, шта се вртело јуче на оном црном већем барјаку, нешто вчћ, или вучић..?
VČĆ PDR.
 
Само се ми из неког разлога гадимо наше заставе. Људи те чудније гледају када окачиш на леђа тробојку, него лика који маше ферари заставом, каква год да је симболика. Није сваки патриотизам шовинизам, и то су успели да нам изједначе нажалост.
Кад смо код застава, шта се вртело јуче на оном црном већем барјаку, нешто вчћ, или вучић..?
Ta ekipa je imala tri takve zastave.
1) VČĆ PDR
2) Kosovo
3) Putin
 
Пролупао је скроз

Pogledajte prilog 163838
Што се ово више анализира, све је горе. Језа..
Колико год протести некоме били превише мирни и без неког плана, види се колико их то погађа. Онако одокативно, још више људи јуче него оног петка када се ишло на газелу.
Лепе слике, огроман број људи са децом.
 
Што се ово више анализира, све је горе. Језа..
Колико год протести некоме били превише мирни и без неког плана, види се колико их то погађа. Онако одокативно, још више људи јуче него оног петка када се ишло на газелу.
Лепе слике, огроман број људи са децом.
Divno je. Vučić treba ogoliti do kraja.

Uzgred pod utiskom sam da je žrtva narodnih patrola zaglavila 30 dana zatvora. Wtf?
 
Што се ово више анализира, све је горе. Језа..
Колико год протести некоме били превише мирни и без неког плана, види се колико их то погађа. Онако одокативно, још више људи јуче него оног петка када се ишло на газелу.
Лепе слике, огроман број људи са децом.
"Plaše se ljubavi zato što ona stvara svet koji ne mogu da kontrolišu."
- Orvel, "1984"
 
@goran123 otključaj profil, treba mi da mogu lakše da nađem jednu fotografiju što si okačio. U dobre svrhe, vezano za ovu temu. Nemoj da budeš jaje koje krije profil, pliz.
 
Vrh