Šta je novo?

Izbori 2024

Stručnjak procenjuje koliko je ljudi bilo na petom protestu protiv nasilja​

Ajde prvo da krenemo od prve reci u naslovu. Ko, gde i kako je njega proglasio da je strucnjak? Onda mozemo da krenemo dalje.

Nolajfer entuzijasta sa kompleksom superiorniosti bi bilo adekvatnije. Ipak, nije ni to profesionalno i adekvatno jednom mediju kao sto bi N1 zeleo da bude.
 
Zapravo, kamere su ovaj put uspele da snime kako se strani državnici i zvaničnici ponašaju prema njemu kada mediji niju prisutni.
Prijem kod Trampa u Beloj kući, raspored sedenja u Parizu na obeležavanju primirja u Velikom ratu, čekanje na prijem pod Putina i dr... su tretman u javnosti, a ovako je iza zatvorenih vrata.
Znaju svi ko je i šta je on, mnogo bolje od njega samog.
Ugled predsednika Srbije u inostranstvu = 0.
Ugled naroda Srbije u svetu posle ovih protesta protiv ovog čoveka = jedno veliko poštovanje.
Meni je baš drago da je Zeleni isprozivao ovu našu Gubu. Interesantno kako u domaćim medijima nigde nije prikazan ovaj snimak, već se Vučić i u ovom slučaju predstavljao kao "mudra glava koja je Zelenskom predstavila naš složen politički položaj".

Što ne uvede sankcije Rusima? Ruše tu Ukrajinu već godinu i po dana, šta kao poskupeo bi nam gas ako bismo uveli sankcije tom diktatorskom režimu? Vidim svi u Evropi propali zbog uvođenja sankcija Rusiji, a kod nas teče med i mleko, imamo jeftin gas i nema inflacije..

Ups...

A drugo-koliko Vučić, ovako ogroman, pihtijast i pogrbljen, sa ovim medveđim gegajućim hodom odaje utisak jednog se*onje bez samopouzdanja, to je neverovatno.. Isto sam primetio i kad je sedeo zgrbljen na onoj stoličici pred Trampom.. kao neki uplašeni školarac kad se boji da ga nastavnik ne prozove jer nije naučio, pa se skvrči na stolici... Jedino liči na nešto kad se okruži svojim poltronima, a on kao, onako visok, u centru, izigrava svemudrost... U svim ostalim, nenameštenim situacijama-to je jedan uplašeni jadnik.

Zato se ovako i iživljava nad nama.
 
Screenshot_2023-06-04-11-37-53-070-edit_com.twitter.android.jpg
Screenshot_2023-06-04-11-38-06-767-edit_com.twitter.android.jpg
 
Ne uvodi sankcije jer imamo samo jedan gasovod na koji se greje pola Srbije, a on je ruski. Dok se ne napravi mogucnost teleporta gasa ili novi gasovod istog kapaciteta iz drugog pravca to bi bilo cisto samoubistvo. Da ne spominjemo sto bi isti gas bio 4 puta skuplji nego ruski, to je mogla da priusti Nemacka ove zimeali sumnjam da bi nasa privreda i drzava to uspela.
 
Meni je baš drago da je Zeleni isprozivao ovu našu Gubu. Interesantno kako u domaćim medijima nigde nije prikazan ovaj snimak, već se Vučić i u ovom slučaju predstavljao kao "mudra glava koja je Zelenskom predstavila naš složen politički položaj".

Što ne uvede sankcije Rusima? Ruše tu Ukrajinu već godinu i po dana, šta kao poskupeo bi nam gas ako bismo uveli sankcije tom diktatorskom režimu? Vidim svi u Evropi propali zbog uvođenja sankcija Rusiji, a kod nas teče med i mleko, imamo jeftin gas i nema inflacije..

Ups...

A drugo-koliko Vučić, ovako ogroman, pihtijast i pogrbljen, sa ovim medveđim gegajućim hodom odaje utisak jednog se*onje bez samopouzdanja, to je neverovatno.. Isto sam primetio i kad je sedeo zgrbljen na onoj stoličici pred Trampom.. kao neki uplašeni školarac kad se boji da ga nastavnik ne prozove jer nije naučio, pa se skvrči na stolici... Jedino liči na nešto kad se okruži svojim poltronima, a on kao, onako visok, u centru, izigrava svemudrost... U svim ostalim, nenameštenim situacijama-to je jedan uplašeni jadnik.

Zato se ovako i iživljava nad nama.
Mislim da ga je neko već ranije baš ovako opisao: onaj slabić koga na poslu ponižavaju šefovi a onda se od nemoći napije i dođe pijan kući i malterira i iskaljuje bes na ženi i deci...
I kad se i to sazna, onda se svi još gore ponašaju prema njemu.
 
Moja tetka i još nekoliko rođaka su prebačeni u agencije da rade na minimalcu istog trenutka kada su u NIS ušli Rusi. Hebo vas i Tadić i Koštunica i braća Rusi.
Због таквих ствари су људи 2012. и гласали за Тому, против Тадића и Коштуњавог.
 
Ne uvodi sankcije jer imamo samo jedan gasovod na koji se greje pola Srbije, a on je ruski. Dok se ne napravi mogucnost teleporta gasa ili novi gasovod istog kapaciteta iz drugog pravca to bi bilo cisto samoubistvo. Da ne spominjemo sto bi isti gas bio 4 puta skuplji nego ruski, to je mogla da priusti Nemacka ove zimeali sumnjam da bi nasa privreda i drzava to uspela.
Ok. A jel možemo da zatvorimo onaj ruski centar u Nišu? Ili će i tada da nam zatvore gas.
 
Mislim da ga je neko već ranije baš ovako opisao: onaj slabić koga na poslu ponižavaju šefovi a onda se od nemoći napije i dođe pijan kući i malterira i iskaljuje bes na ženi i deci...
I kad se i to sazna, onda se svi još gore ponašaju prema njemu.
Uporedi ovo:
thumb2.jpg
1674123342-Beta-owty8cypnn.jpg
46130_vucic-na-inouguraciji_f.jpg

sa ovim:
milo.jpg

Na stranu ličnost Mila mafije i njegova politička zaostavština, ovu njegovu fotku navodim samo kao primer potpuno drugačijeg govora tela-neko odaje utisak uplašenog školarca, a neko svojim stavom pokazuje-ja sam gospodar situacije, ja imam inicijativu..
 

Prilozi

  • 757z468_milo-i-dritan-foto-pres-sluzba-pred-c.g..jpg
    757z468_milo-i-dritan-foto-pres-sluzba-pred-c.g..jpg
    148,7 KB · Pregleda: 134
I ja sam glasao za Tomu u drugom krugu i nije mi žao. Nikada nisam glasao za DS i njihove otpatke.
Ali nastavite sa napadanjem apstinenata.

Ti si doveo Vucica na vlast, ne ja. Eto vam ,,samo izadjite na izbore" prica.

Tacno ste vi ta razlika izmedju Nikolica i Tadica 2012.godine, a bez te pobede na predsednickim izborima, ne bi bilo nicega od ovoga sada.

Mogao si da odes na Kosutnjak i pijes pivo, ali ne.

Bolje glasati za Nikolica nego ne glasati, kakva logika hajajajahahahaha.
 
DS me je vozio u marici i na Studiu B je proglašavao moje komšije i mene radikalima jer smo se borili protiv seče platana i pretvaranja Zvezdarske šume u građevinsko zemljište.
Zaboravilo se koliko je DS bio bahat u vrhuncu svoje moći. To je i razlog zašto su pukli. SNS koji je došao posle je na sve otpanjio na max i ubacio element sirovog radikalskog nasilja pa sam od njih pride dobio i batine više puta.

Ni jedni ni drugi ne predstavljaju vrednosti društva u kojem želim da živim, zato bi ih i menjao umesto da normalizujemo da je ok da neka partija ima 10 godina apsolutnu vlast na svim nivoima.
 
Ali nastavite sa napadanjem apstinenata.

Ti si doveo Vucica na vlast, ne ja. Eto vam ,,samo izadjite na izbore" prica.

Tacno ste vi ta razlika izmedju Nikolica i Tadica 2012.godine, a bez te pobede na predsednickim izborima, ne bi bilo nicega od ovoga sada.

Mogao si da odes na Kosutnjak i pijes pivo, ali ne.

Bolje glasati za Nikolica nego ne glasati, kakva logika hajajajahahahaha.
Ја сам гласао за Тому, али после никад за СНС. И то сам гласао не зато што волим Тому него да казним Тадића. Тако и сад гласам против Вучић. Као што су људи 2000. гласали против Слобе а не зато што им се свиђао ДОС.
 
Зато нисте смели Зеленовића да укључите у коалицију.
Ja se nisam pitao ništa ali sam bio protiv toga. Inače, više nisam tamo jer se ne slažem sa vođenjem lokalne i saobraćajne politike. Želim im svu sreću sa prerastanjem u partiju i budućom koalicijom sa DS-om koja nije ni predstavljena članstvu niti data na glasanje.
 
Poslednja izmena:
Ја сам гласао за Тому, али после никад за СНС. И то сам гласао не зато што волим Тому него да казним Тадића. Тако и сад гласам против Вучић. Као што су људи 2000. гласали против Слобе а не зато што им се свиђао ДОС.
Zaebali ste se, ljudi, aj sad, gotovo.

Al nemojte ubuduće tako, jer svaka vlast će raditi nešto što vam se neće svideti (platani npr.), pa nije red da tako razočarani dovodimo zato nekog psihopatu u fotelju na deceniju-dve.
 
Sada sam odgledao jutrošnji RTS dnevnik 1.

Ništa o protestima. Nula.

Prva vest srbi protestuju na kosovu. Predsednikov video uradak. Dan mupa. Novak. Ukrajina.

Predsednika ruše neki ONI. Koji oni, gde šta? Ništa.

Sve bi ih otpustio. Sve do jednog.
Dobro, ja bih ostavio Slađu.. i Ivonu... :cool:

Inače, za Tomu nisam nikad glasao, Tadiću sam teška srca dao glas u drugom krugu 2012..prosto, bilo kakvi radikalni derivati i prerađevine su mi uvek bili i biće 10 puta gori od DS-a i sličnih.

A što se tiće NIS-a i Rusa, moji su kućni prijatelji sa jednom ozbiljnom glavom u NIS-u, pričao sam i ja sa njim i kaže mi da takvu rafineriju, sa takvim postrojenjima i mogućnostima za preradu, kakvu su nakon završetka modernizacije i ulaganja napravili Rusi u Pančevu-danas nema niko u Evropi..

Razni su bili zainteresovani za kupovinu NIS-a 2007, ali mi kaže da uopšte nisu bili zainteresovani za razvoj i modernizaciju, već su ih zanimali samo skladišni kapaciteti i distributivna mreža.. Kad vidimo kako su prošli Hrvati sa Inom i Molom, teško mi je da poverujem da bi kod nas situacija bila bolja.
 
Vrh