Šta je novo?

Izbori 2024

Inace, Pink, prva vest, njihova slika

Capture.PNG


Prazan park, prazna Takovska, beda u Bulevaru. Slicno prvom Protestu protiv nasilja. Tako da, ako nastavi Vucic i bude uporan, mozda stigne na trecem mitingu do brojke od proslog petka.
 
Ne, ne, ovo je samo dokaz da treba polako i smireno.
До сад је то била најбоља опција, али сутра ће нас на улици бити између 200 и 300 хиљада, баш као 5.10.2000. Било би глупо да се не искористи прилика за ослобађање медија и формирање прелазне Владе која ће нормализовати институције и стање у друштву, али и припремити услове за фер и поштене изборе.
 
До сад је то била најбоља опција, али сутра ће нас на улици бити између 200 и 300 хиљада, баш као 5.10.2000. Било би глупо да се не искористи прилика за ослобађање медија и формирање прелазне Владе која ће нормализовати институције и стање у друштву, али и припремити услове за фер и поштене изборе.
Kako ces, bre, da izvedes formiranje prelazne Vlade? Ti razumes da to podrazumeva gradjanski rat prakticno. Idemo redom, sredjivanje RTS-a, REM-a, nacionalnih frekvencija, tabloida, birackih spiskova pa izbori. Na kojima ce valjda opozicija biti normalna, za sad sve rade dobro, koliko god pojedinci kao ti kukali i fantazirali o nemogucem.
 
На намештеним изборима? Власт се највише плаши формирања прелазне Владе, а и ако опозиција победи на изборима мораће да брани победу на улици.
Pa kada pobedi branicemo.

Bez dobijanja izbora nista.

Izbori su tiltovani na njihovu stranu ali nisu namesteni. Ako su mogli da se dobiju za vreme Slobe koji je otvoreno krao, mogu i sad.
 
Kako ces, bre, da izvedes formiranje prelazne Vlade? Ti razumes da to podrazumeva gradjanski rat prakticno. Idemo redom, sredjivanje RTS-a, REM-a, nacionalnih frekvencija, tabloida, birackih spiskova pa izbori. Na kojima ce valjda opozicija biti normalna, za sad sve rade dobro, koliko god pojedinci kao ti kukali i fantazirali o nemogucem.
Неће подразумевати грађански рат, јер чисто сумњам да ће скоро ико од полицајаца хтети да их брани после овог дебакла.
И ја сам с током првих протеста био против радикализације, али сада је очигледно да је опозиција дупло популарнија него власт. Видећемо како ће режимлије и руководства РТС и РЕМ реаговати сутра пре него што протест почне.
 
Неће подразумевати грађански рат, јер чисто сумњам да ће скоро ико од полицајаца хтети да их брани после овог дебакла.
И ја сам с током првих протеста био против радикализације, али сада је очигледно да је опозиција дупло популарнија него власт. Видећемо како ће режимлије и руководства РТС и РЕМ реаговати сутра пре него што протест почне.
Koga da brani, gde, sta? Sta ti predlazes, ne razumem? Upad u skupstinu i proglasenje nove Vlade?
 
Неће подразумевати грађански рат, јер чисто сумњам да ће скоро ико од полицајаца хтети да их брани после овог дебакла.
И ја сам с током првих протеста био против радикализације, али сада је очигледно да је опозиција дупло популарнија него власт. Видећемо како ће режимлије и руководства РТС и РЕМ реаговати сутра пре него што протест почне.
Reci da imas manje od 18 godina
 
Вучић не може да изгуби изборе у Србији, поготово не од овакве опозиције, у Београду вероватно, али то не значи ништа.
Pa onda ce da vlada dok ne dodje neka bolja opozicija.
 
Samo ostati na zahtevima protesta, to je i vise nego dovoljno.
Kakvi bre sukobi, prelazne vlade, upravo ce to razvodniti protest.
Ako im se oduzmu mediji, pukli su totalno.
Добро, можда је и паметније да се сутра протестује око РТСа како је и планирано, али ако наставе да игноришу протесте ја не видим друго решење.
 
Vrh