Šta je novo?

Izbori 2024

Коначно је неко навео све Вучићеве издаје Косова:
 
Pre je ipak dosadasnja istorija covecanstva nepoznata autoru tvita
 
Manje vise 99% pisane istorije.
Ne slazem se s tobom ni najmanje! Sada je 2023-ca godina. Postoji Internet. Nije srednji vek. Ovaj nacin vladavine bahatih primitivaca u istoriji nije zabelezen, zapravo sada se stvara istorija i mi smo zamorcici.
 
Ne slazem se s tobom ni najmanje! Sada je 2023-ca godina. Postoji Internet. Nije srednji vek. Ovaj nacin vladavine bahatih primitivaca u istoriji nije zabelezen, zapravo sada se stvara istorija i mi smo zamorcici.
U pravu si, drzavne strukture koje stite interese vladajuce elite postoje samo u Srbiji 2012.- danas i ne pojavljuju se nigde vise u istoriji.

Majko mila sta ja citam
 
U strahu od kolapsa, priskočice ko drugi do MMF. Naravno MMF je stari dobročinitelj i neće nas icim usloviti do npr prodajom EPS-a budzašto, možda malo litijuma i gasne infrastrukture pride. U svakom slučaju nećemo proći jeftino jer svi znaju da je zapadni sveže nastampani novac vrlo vredan i skup resurs u koji se konstantno ulaže (evo recimo ovo u Ukrajini, to košta). Elem kao i obično, ceh će opet platiti zemlje u razvoju ( kolonije). Al nema brige, sto Miloš reče Srbija je jedinstvena i ovde istorija počinje.
 
Dolazi POTOP.
Kako bi u POTOPU odrzao vlast, dozivotnu, pravi pretorijansku gardu od 5000 ljudi s platama 2000-3000 evra koje mi svi placamo iz budzeta.
MUP je vec dobio zvucne topove koji zu zabranjeni u USA.
Dva puta se vec pokusava za novim zakonom o MUPu:
Dakle sprema se da krene na svoj narod kad zatreba!
Ne zeli da prodje kao Milosevic, pa je sve krimose okupio kod sebe. Zeznuo se za Belivukom i sad pravi novi vid zastite.
 
За то време остали уместо да организују протесте за оставку министарке за заштиту животне средине и министра грађевинарства они се само расправљају у Скупштини.Једина смо земља на свету где се опозиција не дели на лажну и праву,већ лажну и неспособну.
 
Vrh