Šta je novo?

Brankov Business Centre (Ex Zgrada Beobanke) - Zeleni Venac

Да само развуку две зелене траке ширине простора између два стуба од поткровља до приземља постигао би се добар ефекат замаскирања голог костура.е
 
Došljak, +1 :)
Eh da su ...


Koliko bi to košatalo da su postravili 2 ,,trake,, samo sa frontalne strane ? :roll:

Ajd da vidimo kolike su te silne pare , zbog kojih taj deo Bgda , estetski ne može da bude bolji :lol:
 
Evo jedne ekskluzivne informacija za vas koju sam dobio od Statwerka.Trenutno prikupljaju potrebne dozvole a odmah kada to zavrse treba ce im jos 3 meseca za pregled projekta.Rekonstrukciju ocekuju ove godine a trajace izmedju 12 i 15 meseci.
 
Ovo je jako lepa vest, nadam se da ce brzo krenutu u realizaciju :)
 
Bravo ti ga +
Nemoj samo, molim te, iz mrtvih da vadiš teme samo da bi pitao nešto :mrgreen:
(mislim na "Kempinski", ne, nema novosti)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=551587#p551587:3ez4lls2 je napisao(la):
DzonTravolta » Pet Jul 13, 2018 10:35 pm[/url]":3ez4lls2]Bravo ti ga +
Nemoj samo, molim te, iz mrtvih da vadiš teme samo da bi pitao nešto :mrgreen:
(mislim na "Kempinski", ne, nema novosti)
Pa pitam ovako palo mi napamet.U svakom slucaju ova informacija gore je 100 posto tacna ako treba reci cu vam gde da proverite :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=551523#p551523:wyod7ktg je napisao(la):
Stefan BB » Пет Јул 13, 2018 6:27 pm[/url]":wyod7ktg]Evo jedne ekskluzivne informacija za vas koju sam dobio od Statwerka.Trenutno prikupljaju potrebne dozvole a odmah kada to zavrse treba ce im jos 3 meseca za pregled projekta.Rekonstrukciju ocekuju ove godine a trajace izmedju 12 i 15 meseci.

Ovo su objavili bukvalno čim su okačili onaj render na fejs. Problem je u tome što pod "prikupljanjem potrebnih dozvola" oni podrazumevaju da im se poklone 2 zgrade koje nisu njihove.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=552046#p552046:292hukoj je napisao(la):
fjerinic » Pon Jul 16, 2018 12:17 pm[/url]":292hukoj]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=551523#p551523:292hukoj je napisao(la):
Stefan BB » Пет Јул 13, 2018 6:27 pm[/url]":292hukoj]Evo jedne ekskluzivne informacija za vas koju sam dobio od Statwerka.Trenutno prikupljaju potrebne dozvole a odmah kada to zavrse treba ce im jos 3 meseca za pregled projekta.Rekonstrukciju ocekuju ove godine a trajace izmedju 12 i 15 meseci.

Ovo su objavili bukvalno čim su okačili onaj render na fejs. Problem je u tome što pod "prikupljanjem potrebnih dozvola" oni podrazumevaju da im se poklone 2 zgrade koje nisu njihove.
Da ja ne gledam face odgoborili su ni meni to jos nekoliko dana pre nego sto sam okacio jer ja imam i moju grupu GRAD BEOGRAD na viberu na koju kacim odmah sve informacije koje dobijem.Mozete i da pogledate na instagramu kada su mi odgovorili na njihovom profilu.Nisam od tih sto kace informacije koje negde vide samo da bi dobili like. :D
 
Samo da nesto vise krenu.Ja jos nisam video zgradu koja je imala ovoliko najava za najavu radova!
 
Stefane ne kažem da ti nisu to odgovorili, verujem ti, samo kažem da su bukvalno to isto napisali čim su izbacili render, možeš videti na fejsu. Problem je što je njihov termin "prikupljanje potrebnih dozvola" smišljen tako da za deluje kao "samo što nije" a u realnosti će potrajati, možda i beskonačno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=552193#p552193:3g6ie0no je napisao(la):
fjerinic » Pon Jul 16, 2018 10:47 pm[/url]":3g6ie0no]Stefane ne kažem da ti nisu to odgovorili, verujem ti, samo kažem da su bukvalno to isto napisali čim su izbacili render, možeš videti na fejsu. Problem je što je njihov termin "prikupljanje potrebnih dozvola" smišljen tako da za deluje kao "samo što nije" a u realnosti će potrajati, možda i beskonačno.
Ma razumem sta si mislio nego kazem ovako,inace to uskoro sam provnozirao za kraj 2019.
 
Šta bi na kraju sa celom ovom pričom? Toliko pompe, toliko slatkih obećanja i najava, a evo već mesecima se ništa ne dešava.
 
I ja totalno zaboravih da ovo postoji. Ako misle da obrlate zgradu onim puzavicama bolje i da ne pocinju.
 
Ja ne mogu da zaboravim, jer se ovaj kostur vidi iz svih elova grada i izgleda jezivo!
 
IMG-20190125-140802.jpg
 
kazali su u prolece, ali ovu zgradu je kupio privatni investor, znaci nije to da bg treba da sredi
 
Ma iz celokupnog nastupa te firme koja je to kupila se videlo da se, najverovatnije, radi o šarenoj laži. Mislim startup ko startup, mnogo obećavaju a najčešće se sve završi na tome. Nije da nema i uspešnih (bivših) startupa, ali uglavnom se kod takvih firmi sve svodi na velike reči i još veće fantazije. Elem, cela priča sa zgradom deluje šuplje. Kompanija koja se bavi zelenim rešenjima i promocijom ekologije će kao da kupi toliku zgradurinu, toliki prostor na takvom mestu, da ga preuredi i renovira, da se drnda sa problemom poslednja dva sprata koji nemaju građevinsku dozvolu i da sve to sama sprovede... Da bi se na kraju odrekla pola prostora zarad zelenila a otplaćivala dugove i pravila profit od izdavanja prostora za izložbe i koječuda...? Mda... Ne znam ko može da veruje u takvu bajku. Zato sam još ranije rekao da se ne treba previše uzdati u ta njihova slatka obećanja i rendere.
 
Meni ce reci avgust/septembar...ma daj boze da ovaj cirkus nikad ne zazivi i da dodje neko ko ce ovu zgradu ljudski rekonstruisati u moderan poslovni prostor umesto ove kerefeke.
 
Je l kostur dobija fasadu u aprilu? Ova zgrada je ruglo starog Beograda.
 
Vrh