Šta je novo?

Zemun Vista

amsterdam123

Beginner
Učlanjen(a)
10.10.2022.
Poruke
30
Pohvaljen
20
Mozemo da zapocnemo novu temu.
Poceo je sa izgradnjom novi projekat u Zemunu.
Da li neko zna nesto vise o investitoru, izvodjacu radova?

 
Lokacija cirkus…Bogu iza kičme bukvalno…mada s obzirom na današnju potražnju, ne sumnjam da će i oni uspeti sve da prodaju
 
Pa sta znam, blize je centru Zemuna od Zemunskih kapija npr. Ne znam koja je cena kvadrata, ako su do 2300, to je ok za tu lokaciju na trenutnom trzistu.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: ozu
2300 +pdv za 2.5 i 3.0 stanove, za manje je 2350 +pdv, garaža 13,5k + pdv.
 
Lokacija cirkus…Bogu iza kičme bukvalno…mada s obzirom na današnju potražnju, ne sumnjam da će i oni uspeti sve da prodaju
Pa i ne bih se složio baš da je lokacija toliko loša. Jeste da je bezveze, ali ima potencijala, do centra Zemuna je potrebno 5minuta prevozom, a generalno se dosta u Cara Dušana gradi, počev od kompleksa Branka Pešić, Avenue 100, pa do jos 4-5 zgrada u ulici. Živim u blizini pa zato pričam, fale lokali dosta u ulici, ali eto prednost je ta što je Glavna ulica u blizini. Po meni je cena visoka za tu lokaciju, ne znam ko plaća 2450e kvadrat, ali ajde ja sam iz unutrašnjosti pa da bude da ne razumem :)
 
Nema teme da ne pljuju kako je losa lokacija. Na temi za Dzona Kenedija ista prica. Generalno potez centar Zemuna pa malo iznad ka unutrasnjosti Zemuna i dole ka blokovima koji idu do Fontante na NBGD, ja ne znam postoji li bolja lokacija u Bg-u... mozda Dorcol eventualno ko voli?
Ovde sam ocekivao oko 2200, jer je malo dalje lokacijski od npr. Zelene Avenije, mada sad sve ide ka 2500.
 
Zdravo svima.

Da li neko ima iskustvo sa investitorom i izvođačem radova? Da li su već nešto gradili, ne znam gde da nađem te informacije.

Poz
 
Zdravo svima.

Da li neko ima iskustvo sa investitorom i izvođačem radova? Da li su već nešto gradili, ne znam gde da nađem te informacije.

Poz
Izvođačka firma koja se okrenula investiranju - korektni ljudi. Ovo im je doduše prvi projekat, ali ne sumnjam u njih.
 
Hvala na informaciji.
Uliva poverenje ako su već izvodili radove ovog tipa.
 
Većina radnika na gradilištu migranti, ne znam da li je to bas najbolje 🤔
 
Ja još uvek razmišljam. Ne sviđa mi se lokacija.
Bio sam pre neko veče tamo, prilično je mrtvo.
 
Jel se zna koje su sad cene po kvadratu?
 
Pozdrav ljudi,
Da li neko možda zna kako se zove firma koja je investitor? Nisam uspeo da nađem na sajtu.
Unapred hvala
 
Nikša komerc
20221204_164803.jpg
 
Imajte u vidu da je ulica prilicno bucna, pogotovo leti kada jurcaju motorima i kolima i odvrcu muziku sa otvorenim prozorima do kasno u noc.
Mi smo uvuceni u naselju Zemunske kapije, pa opet buka iz Cara Dusana dolazi do nas.
 
Kako vam se čine materijali koje planiraju da ugrade? Jesu li korektni ugovori?
 
Vrh