Šta je novo?

Zapaljeni/izgoreli autobusi GSP-a i privatnih prevoznika od početka 2008

Nisu ni u NS pristojni, jako su brzo krenuli da se raspadaju a konfiguracija terena i uslovi rada milion puta bolji nego u Beogradu.
Taj remont karoserija je takav promašaj i bacanje para. Više je mackanje karoserije koja je u startu loša, elektroinstalacije se ne diraju a one su kod Ikarbusa katastrofa. Motror , sistem hlađenja koji su decenijama slaba tačka ostaju netaknuti i ako motor nije pre remonta stradao strada posle.
Bolje da su uložili pare u Japace koji zahtevaju jako malo oko karoserije a više oko pogonskih sklopova.
 
Pravo je čudo kako se ovo ranije nije desilo, zapravo čudo je kako ti Ćurdićevi MAZ-ovi voze i dalje.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ја не знам како Ћурдић уопште може да обавља делатност превоза путника.


Sent from my LGL322DL using Tapatalk
 
Mrtva trka ko je najgori prevoznik, ali sve u svemu ne znam da li postoji grad u Evropi pa i šire da ima više požara u javnom prevozu.
 
Jel im neko rekao da smanje grejanje ? :D

Ovaj privatni prevoznik je trebao licencu da izgubi jos pre par godina,najgore kante ima.
 
"Odbio je pregled lekara, jer kako kaže, mora da nastavi da radi."

Zanimljivo kako se ovde piše kao o elementarnoj nepogodi, pa vozač-heroj svojom neustrašivošću spašava stvar itd.

Ne daj bože da dočekamo nešto kao "Odgovorni za frapantno neodržavanje vozila, koji su izložili putnike i prolaznike smrtnoj opasnosti, privedeni su, a vozač poslat na bolovanje i oporavak".

I eto, kao da se ništa nije desilo.
I kad neko pogine, isto ništa, sve kao jao crna sudbino, a niko odgovoran nikakve sankcije.

I dalje je odobren uvoz autobusa-ubica, ovaj nivo javašluka je ravan Mauritaniji.



Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Solo Japanac prokuvao.
70520c9de85a0a98fce44e10912123d0.jpg
8314914f348626f8120252adcbbd46a7.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Bogami imao je požar. Načinjena je veća šteta, izgoreo je jedan deo motornog prostora.
 
Meni je prosto neshvatljivo da ja nama postalo normalno da nam gore autobusi. Kad kažem nama, mislim na medije, nadležne organe, celokupnu javnost...
Maltene svake nedelje nam plane autobus i nikom ništa.
 
Gori cela garaža na Karaburmi, malo je jedan po jedan.
 
Ima li neko informaciju o ovome?
 

Prilozi

  • Screenshot_20211016_173057.jpg
    Screenshot_20211016_173057.jpg
    224 KB · Pregleda: 2.014
Мало котачи није то ништа.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Potpuno izgoreo neki MAZ 203 na autokomandi na 33. Mašala, mašala! :kafa:
 
Vrh