Šta je novo?

WoodStar Residence [ Stambeni kompleks | 16 000 m²]

Msr

Beginner
Učlanjen(a)
03.02.2022.
Pohvaljen
14
Da sve je tako u predugovoru samo sto ovo nece biti ni do zime sledece godine , tako da nema ni tehnickog prijema ...zasto bi onda isplacivao u celosti sve kad ni oni nemaju nista u celosti , e to ne znam kako ide i sta je nase nas kupaca .Na New Minelu isto kasne nisi ljudi useljeni , mislim da nisu isplatili stan u celosti .a sto se klizista tice samo nam jos to fali .

Hello

Beginner
Učlanjen(a)
03.10.2021.
Pohvaljen
17
Neće niko praviti pritisak za plaćanje ako bude kašnjenja, a biće ga. Čini mi se da Galens tako posluje.

Samo bi bilo dobro da obaveštavaju kupce o situaciji, da ljudi mogu planirati život. Za ovo drugo - čini mi se da Galens tako ne posluje.

Trident

Beginner
Učlanjen(a)
01.05.2022.
Pohvaljen
12
Neće niko praviti pritisak za plaćanje ako bude kašnjenja, a biće ga. Čini mi se da Galens tako posluje.

Samo bi bilo dobro da obaveštavaju kupce o situaciji, da ljudi mogu planirati život. Za ovo drugo - čini mi se da Galens tako ne posluje.
Sve zavisi kako je ugovorom definisano, ko se izbori za penale u ugovoru može da ih naplati, ko nema neće imati priliku. Ako ugovor definiše situacije po kojima se plaća onda je to obaveza bez obzira na kašnjenja.

Msr

Beginner
Učlanjen(a)
03.02.2022.
Pohvaljen
14
Pa sve je u Predugovoru napisano tako da mi isplatimo novac a oni nama uptrebnu dozvolu i ostale papire , jedino ako to ne bude nekih problema zbog drugih lica koje rade tu papirologiju .tako da je Galens ogradjen a ljidi da iskesiraju nesto sto nije gotovo ...Ko je lud neka placa .MOZDA TO BUDE SVE OK I OVE PRICE PADAJU U VODU

Trident

Beginner
Učlanjen(a)
01.05.2022.
Pohvaljen
12
Pa sve je u Predugovoru napisano tako da mi isplatimo novac a oni nama uptrebnu dozvolu i ostale papire , jedino ako to ne bude nekih problema zbog drugih lica koje rade tu papirologiju .tako da je Galens ogradjen a ljidi da iskesiraju nesto sto nije gotovo ...Ko je lud neka placa .MOZDA TO BUDE SVE OK I OVE PRICE PADAJU U VODU
Obično ide određena rata za plaćanje po stepenu gotovosti, ili preko kredita na 80% gotovosti.
Uvek je problematicno na kraju do primopredaje.
Nažalost Galens je debelo podbacio i na NBG sa NM...

Msr

Beginner
Učlanjen(a)
03.02.2022.
Pohvaljen
14
Obično ide određena rata za plaćanje po stepenu gotovosti, ili preko kredita na 80% gotovosti.
Nažalost Galens je debelo podbacio i na

Nažalost Galens je debelo podbacio i na NBG sa NM...
Ceo Novi Sad su izgradili i tamo su najjaca gradjevinska firma , Bg im ocito ne ide od ruke a ovo su prvi objekti u Bg N.BG i Zvezdara

Bulbulderac17

Advanced
Učlanjen(a)
04.01.2015.
Pohvaljen
11.013
Pa ne znam ko baš može da raskine predugovor...stanovi u ovom kompleksu su bili baš povoljni kada je krenulo...jedino ako ste stavljali trosteuke kapare u ugovor kao sank ija za raskid ugovora zbog kašnjenja.

SerbBG

Intermediate
Učlanjen(a)
13.03.2020.
Pohvaljen
183
Realno mogu da završe do kraja godine , bez ikakvih problema. Pitanje je samo koliko će se čekati izmena spratnosti .

Bulbulderac17

Advanced
Učlanjen(a)
04.01.2015.
Pohvaljen
11.013
evo ti...al pronađi razliku.

834D853A-AA64-4E40-B386-BFBE49A28483.jpeg
D5A2365B-90CD-4BF0-8165-B459FEA56777.jpeg
3258DDA9-1ED1-4967-BD9C-99669479DE5C.jpeg

kupac22

Novice
Učlanjen(a)
15.06.2022.
Pohvaljen
6
Da li neko ima informaciju zbog cega Galens jos uvek nije podneo zahtev za izmenu gradjevinske dozvole za dodatni sprat i sta se ceka?

msmd

Beginner
Učlanjen(a)
18.03.2022.
Pohvaljen
19
Meni su rekli u septembru da je u pripremi i da se ocekuje da sve bude zavrseno u oktobru..

Hunchback

Intermediate
Učlanjen(a)
08.09.2020.
Pohvaljen
330
Ako citavi izadjemo iz cele price, ko bude ikada kupovao sledeci stan bice samo gotova novogradnja ili starogradnja 😅

kupac22

Novice
Učlanjen(a)
15.06.2022.
Pohvaljen
6
Investitor je prilicno pouzdan, zbog toga ne brinem mnogo, ali svakako ce biti prilicno kasnjenje. Neka vasa pretpostavka da onda mozemo ocekivati do Novembra da rese to i nastave ozbiljnije radove? Ukoliko to i vreme dozvoli naravno.

Pertla

Intermediate
Učlanjen(a)
12.11.2020.
Pohvaljen
290
Investitor je prilicno pouzdan, zbog toga ne brinem mnogo, ali svakako ce biti prilicno kasnjenje. Neka vasa pretpostavka da onda mozemo ocekivati do Novembra da rese to i nastave ozbiljnije radove? Ukoliko to i vreme dozvoli naravno.
Oni svakako rade, uskoro kreće keramika.
Opet kažem čeka se formiranje vlade, od toga najvise zavisi i imaju čvrste garancije da će izmena biti prihvaćena.

Vrh