Šta je novo?

WoodStar Residence [ Stambeni kompleks | 16 000 m²]

Da li je neko kontaktirao Galens oko tehničkog preuzimanja stana? Ili mozda uzeo kljuceve? Ili neka… u maju..
U predugovoru pise da se nakon ishodovanja pozitvinog misljenja o tehnickom pregledu, odnosno najkasnije u roku od 15 dana od prijema Obaveštenja Prodavca kojim je kupac obavesten o tehnickom prijemu, pristupi zaključenju glavnog ugovora. Nakon toga dalje odredbama precizirano isplata cele kupoprodajne cene i uvodjenje kupca u posed. Na osnovu obilaska prosle nedelje, jos nema prikljucenja na infrastrukturu, pa tek ide tehnicki pregled pa dobijanje resenja o tehnickom pregledu. Dobijen je info na gradilistu da neki kupci preuzimaju kljuceve, jer su isplatili ceo ugovor, iako ne znam cemu preuzimanje kljuceva kad nema sve jos prethodno. Svakako svak pojedinacno postupa onako kako misli da treba, i da je najbolje. prema svojim planovima.
 
Niko se ne javlja, jeli bilo preuzimanja tih ključeva?
Jesu li kupci zadaovoljni?
Radi li se šta na zgradi, privodi li se kraju?
 
Radi se spoljno uredjenje, skinuli su ogradu ka ulici.
unnamed (1).jpg
unnamed (2).jpg
unnamed (3).jpg
unnamed (4).jpg
unnamed.jpg
 
Koliko bodu oci ove skandalozne bandere i kablovi ispred zgrade.
Inace, zgrada je ispala odlicno. Meni licno znatno lepse od najavljenog. Samo jos okolinu da srede kako treba.

Screenshot_20240327-092031.png
 
Koliko bodu oci ove skandalozne bandere i kablovi ispred zgrade.
Inace, zgrada je ispala odlicno. Meni licno znatno lepse od najavljenog. Samo jos okolinu da srede kako treba.

Pogledajte prilog 193768
Pitao ih ja skoro sta sa onim otpadom oko zgrade koji je “komsiluk” napravio, rekli su da za to mi trebamo da prijavimo opstini zvezdara da dodju i pociste
 
Zna li neko zbog čega svi zidovi u zgradi (u hodnicima, stanovima...) odzvanjanju kada se "kucne" u njih? Je li to izolacija i da li je to uopšte normalno?
 
Vrh