Šta je novo?

Verano Blok 23 - [ Poslovni objekat | 50 000kvm ]

u kom to biznis delu NBG pa ima dovoljno parkinga?

NBG je postao gori od centra...

Ovaj objekat u Bloku 23 je još i OK, pošto je okolo i zona... Ja sam živeo tu kada je to počelo da se gradi - slobodnog parkinga je bilo baš puno, a i stambena zgrada uz autput ("Kineski zid") ima veliku garažu u kojoj je bilo moguće iznajmiti parking mesto preko "Saveta Garaže"... Taj kraj je baš super, ušuškan i bio bi odličan da sve to nije propalo i održava se putem štapa i kanapa, improvizacijama stanara.

Nekada je glavna prednost Airport City-ja bila - puno parkinga... Sada kada ti dolaze gosti na sastanak moraš da ih najaviš. Ako zaboraviš, onda moraju da izmišljaju da npr. idu u Smokvicu da ih Rambo na ulazu pusti unutra... Samo gledaju kako da nekoga vrate sa rampe, a ne da puste unutra :)
 

Lepa slika, gleda na moju nekadašnju terasu :) Iz suprotne perspektive sam gledao kako se ovo gradilo dok nije stalo u jednom momentu. Ceo ovaj poslovni kompleks je svojevrsni omaž prethodnim vremenima kada je npr. bilo OK da staviš heliodrom u sred stambenog naselja na zgradi iste visine kao što su okolne stambene :)
 
20240320_185721.jpg
 
Radi se još uvek fit-out i spoljno uređenje. Garaža još nije gotova sa instalacijama.
 
Vrh