Šta je novo?

U Vranje...

La Grange

Intermediate
Učlanjen(a)
23.01.2010.
Poruke
497
Pohvaljen
88
20101103002.jpg
 
Svidja mi se drvo ispred ovog spomenika arhitekture,samo je pocelo sebe da ubija kad je videlo sta se gradi pored njega :lool:

Sara na fasadi me podseca na linoleum za podove i za onu ambalazu u koju vam trpaju suhomesnate proizvode u supermakretima.
 
hahah ovo izglead kao da je ispiracija bila krpa
 
Au, je to Burberry otvorio predstavništvo za Pčinjski okrug?
 
A ispod stari deo? Ovo je kao one nadogradnje na Karaburmi.

Inače, na ulazu u grad u novom naselju ima jedna zgrada na kojoj je svaki sprat druge boje.
 
Kaži mi da eje ta gej prajd zgrada preko puta ove huliganske, pa da umrem od smeha :lol:
 
zgrada je super. ovakvu fasudu mozete da vidite u vranju, i sledeci put ponovo u vranju, jer niko nije dovoljno smeo da napravi ovako nesto, jer svi boje fasade u slicne boje. zgrada je dobila novi sjaj i posebno mesto u gradu sa novom burberry fasadom koja je mnogo bolja od predjasnje sive, i cilj je postignut, ostavlja neki utisak na prolaznike, i ljudi je primecuju. a vi dragi forumasi ste dokaz za to, pisete i diskutujete o fasadi, moze da vam se svidja ili ne svidja, ali jedno je sigurno, definitivno ne ostavlja posmatrace ravnodusnim, jer to vise nije jos jedna od onih jednolicnih zgrada u nizu, vec burberry zgrada.
 
dragi forumasi,

ja kao seljak napravi ovakvu zgradu (ako se tako kaze na beogradski jezik) vi kad ce napravite bolju zovite da gu slikam. :lol: :p :lol:

trazim dobre lokacije po Srbiji

INVESTITOR
 
"Seljak", ti je nisi napravio, već nadogradio. Nemaš ti muda da praviš nešto novo, samo kopiraš.
 
Veliki deo smelosti je smelost da se nesto uradi pre drugih...Tako da je ovaj INVESTITOR najsmeliji u Srbiji ,svaka cast !
 
burberry":3vfnp3fq je napisao(la):
zgrada je super. ovakvu fasudu mozete da vidite u vranju, i sledeci put ponovo u vranju, jer niko nije dovoljno smeo da napravi ovako nesto,
Granica između hrabrosti i ludosti nije tamo gde ti misliš da je.

burberry":3vfnp3fq je napisao(la):
jer svi boje fasade u slicne boje. zgrada je dobila novi sjaj i posebno mesto u gradu sa novom burberry fasadom koja je mnogo bolja od predjasnje sive, i cilj je postignut, ostavlja neki utisak na prolaznike, i ljudi je primecuju.
Mogu i ja umesto šešira da turim na glavu krivinu za čunak, ostaviću utisak na prolaznike i svi će da me primećuju..

burberry":3vfnp3fq je napisao(la):
a vi dragi forumasi ste dokaz za to, pisete i diskutujete o fasadi, moze da vam se svidja ili ne svidja, ali jedno je sigurno, definitivno ne ostavlja posmatrace ravnodusnim, jer to vise nije jos jedna od onih jednolicnih zgrada u nizu, vec burberry zgrada.
Opravdanje u stilu domaće pevačice koja ukrade spot od Madone ili Alanis Moriset, pa nam to prodaje kao svoju veliku umetnost..
 
Vrh