Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

деки

Novice
Učlanjen(a)
30.09.2022.
Pohvaljen
23
Drage, vrlo verovatno, buduce komsije, zamolila bih vas za pomoc. Naime kupicemo stan u novom premium delu, koji je useljiv kako kaze investitor za godinu dana. Vidim da se pre imalo problema sa kasnjenjem ali reko da proverim da nije mozda bolje sada. Problem je jer sam sa malom bebom, pa ne bih bas naredne 2 godine da placam kiriju koja je otisla dovraga zbog rusa. Takodje me interesuje da li je neko mozda izvrsio kupovinu ili zakljucio predugovor o kupovini uz pomoc subvencije od drzave u iznosu od 20.000e?
Hvala vam unapred na odgovorima.
Pozdrav
Надобронамерније вам кажем да опцију куповине од ових лажова одустанете.

Član89

Novice
Učlanjen(a)
01.06.2022.
Pohvaljen
27
Drage, vrlo verovatno, buduce komsije, zamolila bih vas za pomoc. Naime kupicemo stan u novom premium delu, koji je useljiv kako kaze investitor za godinu dana. Vidim da se pre imalo problema sa kasnjenjem ali reko da proverim da nije mozda bolje sada. Problem je jer sam sa malom bebom, pa ne bih bas naredne 2 godine da placam kiriju koja je otisla dovraga zbog rusa. Takodje me interesuje da li je neko mozda izvrsio kupovinu ili zakljucio predugovor o kupovini uz pomoc subvencije od drzave u iznosu od 20.000e?
Hvala vam unapred na odgovorima.
Pozdrav
Mi smo aplicirali za subvenciju od 20.000,00 evra za učešće. Čekamo odgovor.

Knezevicka

Novice
Učlanjen(a)
01.02.2023.
Pohvaljen
0
Mi smo aplicirali za subvenciju od 20.000,00 evra za učešće. Čekamo odgovor.
Prvi put sam naisla na potvrdan odgovor za subvencije. Molim Vas samo za informaciju oko predugovora, sta je sve potrebno od papira uzeti od investitora koje prilazem prilikom apliciranja. Spominje se gradjevinska dozvola i potvrda o prijavi radova, da li treba jos nesto? Da li ste vi od sunnyville-a dobili sve sto vam je trebalo?

Član89

Novice
Učlanjen(a)
01.06.2022.
Pohvaljen
27
Prvi put sam naisla na potvrdan odgovor za subvencije. Molim Vas samo za informaciju oko predugovora, sta je sve potrebno od papira uzeti od investitora koje prilazem prilikom apliciranja. Spominje se gradjevinska dozvola i potvrda o prijavi radova, da li treba jos nesto? Da li ste vi od sunnyville-a dobili sve sto vam je trebalo?
Os Sunnyville-a to dvoje treba i dostaviće vam, tražite im mejlom.

Član89

Novice
Učlanjen(a)
01.06.2022.
Pohvaljen
27
Postovani, zamolila bih vas za jos jednu informaciju. Volela bih da radim sa notarom koji ima iskustva u vezi ove subvenicije pa ako mozete da mi kazete sa kojim notarom ste saradjivali.
Sa Jasnom Vasiljević, s tim što ona nema nikakvog iskustva sa subvencijom, niti mislim da bilo kog notara to zanima. Pišite mi u PP, ako je još nešto potrebno, da ne zatrpavamo temu.

Mina2404

Novice
Učlanjen(a)
18.11.2022.
Pohvaljen
0
Da li zna neko koliko mogu da ocekujem povracaj pdva za stan od 67 kvadrata i koji je rok isplate?

ivanaj

Novice
Učlanjen(a)
05.02.2023.
Pohvaljen
0
Pozdrac drage komšije ☺️
Ima li neko informaciju kada se očekuje useljenje prve faze Premium 2? ☺️
Znam da je planirano za mart, ali koliko je to izvesno u ovom trenutku?

AnaM

Novice
Učlanjen(a)
05.11.2022.
Pohvaljen
7
Pozdrac drage komšije ☺️
Ima li neko informaciju kada se očekuje useljenje prve faze Premium 2? ☺️
Znam da je planirano za mart, ali koliko je to izvesno u ovom trenutku?
Ja sam prosle nedelje obisla lamelu 3, sto se samog stana tice vrlo malo je ostalo (postavljene su klime, radijatori, lift, sve sanitarije, nedostaju parketi I unutrqsnja vrata..) ali sam ulaz je skoro u grubim radovima. Moglo biti zavrseno za 2 meseca ako se mobilizuje dovoljno radnika kojih bas I nije bilo previse. Ne znam kako stoje stvari sa spoljasnjim instalacijama, kanalizacija, struja I slicno.

ivanaj

Novice
Učlanjen(a)
05.02.2023.
Pohvaljen
0
Ja sam prosle nedelje obisla lamelu 3, sto se samog stana tice vrlo malo je ostalo (postavljene su klime, radijatori, lift, sve sanitarije, nedostaju parketi I unutrqsnja vrata..) ali sam ulaz je skoro u grubim radovima. Moglo biti zavrseno za 2 meseca ako se mobilizuje dovoljno radnika kojih bas I nije bilo previse. Ne znam kako stoje stvari sa spoljasnjim instalacijama, kanalizacija, struja I slicno.
Ja sam u lameli 1, ali ima jedno mesec dana kako sam poslednji put bila na gradilistu, a u stanu sam bila prosle godine...
Nadam se da ce biti uskoro gotovo, placam kredit i kiriju u isto vreme, a gazde su mi upravo podigli kiriju za 150e...
Hvala komsinice ☺️

Vrh