Šta je novo?

Sigurnosna vrata za vaš stan, kuću ili poslovni prostor...

Samo da javim, odlucio sam se za Bosal (luksuzni model sa opsivkom st***) i nisam se pokajao - estetski vrata izgledaju extra, zvucna izolacija (sto mi je bilo najbitnije) odlicna, profesionalnost, tacnost, preciznost, skidanje starih i ugradnja novih bez glavobolje vredi tog novca...tako da za svaku preporuku za sada sam prezadovoljan (ugradili su krajem marta). :)
 
Interesuje me vase misljenje o PVC Vekinim ulaznim vratima, najvise me interesuje zvucna izolacija zbog laveza psa i lupanja vrata lifta.
 
Rado bih čuo neku preporuku za ulazna vrata ili lično iskustvo. Naginjem ka metalnim, sigurnosnim, prvenstveno zbog cene ali me zanima toplotna izolacija istih.
Hvala.
 
Za ulazna vrata, što se tiče zvučne i toplotne izolacije, a pogotovo sigurnosti, preporučujem ove domaće proizvodne firme - Bosal, Block Lock Door, Talaris, i još poneku. Jeste da su cene malo jače, ali vrede svaku paru.
Kinezi nisu za preporuku.
 
Teška priča prvi si koji ne da vrata da odnese st*** iz GS kao što su mnoga nestala
Na zgradi u sindjelicevoj su majstori uradili kvazi repliku evo kako je izgledalo prije poslije mozes da vidiš uživo I onda preko upravnika da dodjes do majstora
vrata01-2020-06-01-00-06-16.jpg
 
Jel zna neko da li Bosalovi majstori dolaze da pogledaju situaciju pre ugradnje ulaznih vrata, pozicija ima malo nezgodne detalje sa ukrasnim kamenom oko starih vrata pa ne bih da se zaletim da razvale nesto
 
Jel to bilo u skorije vreme, koliko si cekao vrata
 
@Aes Svakako moraju da dodju da izvide teren. Skoro smo izbacili drvena I ugradili sigurnosna vrata, nabavili smo kod njih. Imas od da biras, od Brus Lija do onih skupocenih, po meri...Stigla su za par dana. Što se zvucne izolacije tiče sa spoljne strane ne čuješ zvono koje zvoni ko tramvaj. Koliko para toliko muzike ali kad se sve sabere zadovoljan sam.
 
Poslednja izmena:
Interesuje me vase misljenje o PVC Vekinim ulaznim vratima, najvise me interesuje zvucna izolacija zbog laveza psa i lupanja vrata lifta.
Ja ne bih PVC na ulaznim vratima. PVC je više za unutrašnja vrata, ja imam i u stanu i u vikendici takva. Razlog je što su jeftina, iz Inženjerib Bau su mi dali ogroman popust na tu količinu, 12 vratiju, prošao sam veoma povoljno. NUdili su mi i ulazna, sa metalnim pojačanjem bravama itd, ali i pored toga osećao bih se nebezbedno, tako da je stari dobro Bosal dobio "tender".
 
Unutrašnja pvc vrata nasta li to liči jos 12 vrata
 
Unutrašnja pvc vrata nasta li to liči jos 12 vrata
Znaš kako, nisu previše lepa, ali u tom trenutku nisam imao previše para u budžetu, pa sam hteo da prođem što jeftinije. Videću kako ide život, možda ću ih vremenom menjati. Mada za vikendicu nema potrebe.
 
Ako nije tajna koliko su koštala po komadu
Vidjao sam to pa ih ljudi presvuki nekom tapetom da se bas ne izvali na prvu ako sr dobro uradi
 
Nemam pojma, to je bilo davno, ima preko 5 godina. A i vrednost novca nije ista kao danas, zbog inflacije, tako da bi se svakako dobio pogrešan dojam.
 
Vrh