Šta je novo?

Sajtovi za pretragu majstora

OmegaVesko

Novice
Učlanjen(a)
07.10.2020.
Poruke
0
Pohvaljen
2
(Izvinjavam se ako je pogrešno mesto za ovu temu.)

Elem, nedavno sam imao potrebu da uradim dosta stvari u stanu, što je značilo angažovanje majstora. Ovom prilikom sam relativno dobro prošao što se toga tiče, ali u međuvremenu sam uvideo da je kod nas dosta loša situacija ako tražiš majstora a nemaš od koga da dobiješ preporuku (ili jednostavno nećeš da ideš sistemom "ovaj je dedi od kuma dobro uradio..."). Postoji par sajtova gde imaš bazu majstora za koje ljudi mogu da ostavljaju utiske, ali i najveći od tih (za koji ja znam) je prilično tužan (izgleda kao da je izašao iz 2008. godine, katastrofa na mobilnom, itd.), što kontam da dosta ograničava koliko ga ljudi zapravo koriste... za druge sajtove i da ne pričam.

Sve u svemu, odlučio sam da probam da malo poboljšam ovu situaciju i napravio majstori.online, za koji sam pokupio manje-više sve majstore koje sam našao na netu i skupio na jednom mestu. Utiske sa drugih sajtova nažalost nisam preneo (kontam da bi se to definitivno računalo kao krađa intelektualne svojine), tako da je sa te strane sajt još siromašan, ali majstori su tu.

Naravno, svaki komentar na sajt ili povratna informacija je dobrodošla. Svakako planiram da dodam još relativno osnovnih stvari koje trenutno nema na sajtu (dodavanje novih majstora, itd.) i da poboljšam određene stvari koje trenutno ne rade najbolje, ali sam odlučio da je pametnije da odmah izbacim ovako jednostavniju varijantu sajta nego da ga u nedogled dorađujem.

Unapred se izvinjavam moderatorima ako se ovo računa kao reklama. For what it's worth, (trenutno?) ne zarađujem ništa od sajta, inicijalni cilj mi je bio samo da drugima koliko-toliko skratim muke koje sam ja imao.
 
Vrh