Šta je novo?

Ruženje gradova u interesu predizborne kampanje?

jlaki

Advanced
Učlanjen(a)
07.03.2007.
Poruke
2.751
Pohvaljen
650
Lokacija
Beograd
Ovo je prosto previše glupa tema da bi je iko ozbiljniji i spominjao. Ali je veliko pitanje o kome treba diskutovati, jer se već počinje sa kampanjom. Prvi predizborni plakati koje sam video polepljeni su na sveže okrećenim stubovima Železničke stanice Novi Beograd od strane "aktivista" Srpske Radikalne Stranke. Takođe i nije problem samo što lepe plakate gde nije predviđeno, problem su i neistomišljenici koji pocepaju plakate i ostave ih na podu.

Kome prijavljivati i kako se boriti protiv ovoga? Postoji li efikasan način da se to zaustavi?

Strankama bi trebalo zabraniti i kažnjavati taj bezobrazluk.
 
to je samo njihov odnos prema ovom gradu.

taman su lepo okrečili stubove, ali ljudima koji ovaj grad doživljavaju kao nešto tuđe se nisu libili da ih zaseru svojim plakatima, jer oni nemaju taj odnos da je to nešto naše zajedničko....


takođe sam zgađen načinom lepljenja plakata kombi stranke URS. ono što je zanimljivo je da su ti plakati urađeni po naseljima, tako da na njima piše naselje to i to na prvom mestu, ali po načinu lepljenja plaketa se vidi da im naselje nije na prvom mestu jer to onda ne bi radili, nego im je na prvom mestu isključivo ostanak na vlasti.

a kako se boriti. to ne znam. voleo bih kad bi ih neko kažnjavao za to lepljenje plakata, ali mi to ne deluje realno u srbistanu.
 
Vrh