Šta je novo?

Pupinova Palata

Nije još uvek krenula izgradnja. Nisu čak ni porušene one hale i magacini na parceli gde će se graditi, s obzirom na to mislim da ne treba otvarati temu.
 
Mnogo su kreativni sa imenima objekata... Da su bar deo para što su uložili u sudske procese protiv ljudi koji im ne daju da divlje grade na Fruškoj gori uložili u marketing, mogli su neko super ime da smisle.
Što se kvaliteta tiče, arhitektonski je nula, građevinski... što jes' jes' ne otpada im obično fasada kao sa zgrada nekih drugih "investitora".
 
Stavili su u delta siti povecu maketu i par hostesa/prodavaca koja god da im je uloga, ne znam da li je neko postovao.
 
Mnogo su kreativni sa imenima objekata... Da su bar deo para što su uložili u sudske procese protiv ljudi koji im ne daju da divlje grade na Fruškoj gori uložili u marketing, mogli su neko super ime da smisle.
Što se kvaliteta tiče, arhitektonski je nula, građevinski... što jes' jes' ne otpada im obično fasada kao sa zgrada nekih drugih "investitora".
Ко хоће да чита решење ево:
 

Prilozi

  • пупинова палата-решење о утицају животне средине.pdf
    1,8 MB · Pregleda: 173
Koja je cena za ovu grdosiju megalomanije ako se zna?
 
Pise u prvom postu evo da se ne patiš da lista 100 strana teme 3100 crvenih krvnih zrnaca
 
Mislim da je iznad, odnosno da je to možda startna za 1.sprat velike stanove. + pdv.
 
Krenuli su da razmontiraju hale koje se nalaze na placu, valjda da za prodajni dan pokazu kako ima nekih radova.
 
Slobodno postavite fotografije, koristile bi da se obogati tema.
 
Evo dve fotke dela krova gde je skinut lim
1687868103887.png

1687868119305.png
 
Mogu biti samo jeftiniji tako kažu u temi cena nekretnina
 
Jel treba ova tema da se prebaci u Projekte u Izgradnji? Mada nije jos u izgradnji
 
Evo jos jedna informacija za stan od 43m2 cena je 3600e+pdv i takodje vazi popust od 100e za prodajni dan ili ko je rezervisao ranije i od 100 do 180e dodatni popust u zavisnosti od prve uplate
 
Treba mi pomoc/savet. Rezervisao sam garsonjeru na prvom spratu. Ne planiram da zivim u tom stanu, vec je to investicija - stan za izdavanje. Koje su mane garsonjere (i prvog sprata), da li je ovo dobra lokacija (ja sam na Vozdovcu pa ne znam mnogo o ovom kraju), da li postoji drugi projekat koji krece sa gradnjom na boljoj lokaciji? Hvala na savetima.
 
Svaki dan prolazim pored lokacije. Ne vidim da se nešto dešava. Sa druge strane sam čuo da lokacija ima problem, neku veliku vodovodnu ili kanalizacionu cev koja treba da se izmesti, naravno pre toga dozvole, projekti itd...
 
Vrh