Šta je novo?

Bulevar despota Stefana

Zgrada je retko odvratna po svakom osnovu. I kad je izgrađena bila je neuspela pretenciozna skarabudževina.
Najbolja rekonstrukcija bi bila ona koja bi je dovela do neprimetnosti.
 
Уклонити климе и антене на крову, заменити столарију и пескирати бетон.

Зграда је одлична, оригинална. Барем има карактер ако већ нема свариву естетику за већину. Право београдско здање.
 
Да ли је ово у средини, на последњем етажу, надоградња?
 
Bio sam 10ak puta unutra. Tek to da vidite. Enterijer baš iz doba komunizma. Dakle, sve je u skladu sa vremenom u kojem je zidana.
 
Mnoge zgrade su zaglavljene u vremenu pravi vremeplov Inace bila je predstavnistvo bih firme energoinvest
 
slika-stara-fotografija-kraljevina-kafana-bled-j-nikolica_slika_O_380654789 (1).jpg
Screenshot (2572).png
 

Tu je na kratko pre 5-6 godina bio obnovljen rad restorana Bled, čak je i prostor unutra bio baš temeljno i sa ukusom sređen u stilu stare kafane, radio je tek par meseci, ja sam bio 2 puta i bila im je odlična klopa a i konobari su bili profi, ne znam šta se desilo da tako brzo zatvore, posle su uleteli ovi sa pivnicom i baš unakazili spolja i unutra.
 
Konačno su se setili da srede asfalt na potezu od stanice CK Vlada Divljan do Mitropolita Petra. Skinuli su asfalt u obe trake i paradoksalno prijatnije je voziti bez asfalta nego sa onim što je do juče glumilo asfalt na tom potezu.
 
Dočekasmo i to. Sad mogu ovako da ostave bez asfalta, bolje je nego sa njim onakvim.
 
Vrh