Šta je novo?

Potrebna pomoc

Učlanjen(a)
11.01.2021.
Poruke
1
Pohvaljen
0
Dobar dan. Ne znam da li sam na pravom sajtu. Treba mi savet. Parkirala sam auto na trotoaru ispred zgrade i udario ga je nocni autobus. Unistio mi je celu lebvu stranu auta i pomerio ga za metar u desno. Znam da je u pitanju privatni prevoznik ali ne uspevam da nadjem ko me je udario. Policija je izvrsila uvidjaj ali nisu nista nasli. Iskreno mislim da ih smara da se time bave. Ima li neko savet? Hvala

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
 
Lako je naći. Koje linije prolaze tuda? Mora da postoji evidencija koje vozilo je radilo na kojoj liniji. Ako je takvo oštećenje na vozilu, mora da postoje tragovi na autobusu. Morate policiju pritisnuti.
 
Upravo tako može se pritisnuti i privatni prevoznik tako da bi bilo dobro znati koje noćne linije prolaze.
 
Ako ima kamera u nekim objektima u okolini, ne bi bilo loše da zamolite komšije da vam daju da pogledate.
 
Otkud sad nocni prevoz? Nocni ne radi vec neki period, plus ga je preuzeo GSP jer su privatnici odustali.
 
U slucaju da Vam potraga sa informacijama ne polazi za rukom mozete se uvek obratiti privatnom detektivu.
Ako je potrebno na PP.
 
busspoter":17cccaqg je napisao(la):
Otkud sad nocni prevoz? Nocni ne radi vec neki period, plus ga je preuzeo GSP jer su privatnici odustali.
Могуће током одласка у гаражу након смене.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Vrh