Šta je novo?

[Ponovna izgradnja] Osnovna škola ''Vasa Pelagić'' - Ovča

dzonihsv

Higher intermediate
Učlanjen(a)
10.03.2011.
Poruke
1.183
Pohvaljen
1.018
Lokacija
Beograd




OSTATAK FOTOGRAFIJA

Đacima je ustupljena nova škola Jovan Ristić u Borči i organizovan autobuski prevoz svakog dana, dok njihova škola u septembru ne zablista u novom sjaju. Za obnovu škole grad je izdvojio oko 140 miliona dinara.

Svakodnevne školske migracije na relaciji Ovča -Borča počele su za više od 350 đaka, jer je njihova škola postala tesna za sve. Do septembra đaci su dobili popodnevnu smenu nove škole Jovan Ristić u Borči, dok i njihova stara škola ne postane nova.
Zbog izuzetno loših uslova roditelji su i obustavljali nastavu i zabranjivali deci da idu u školu u Ovči. A ipak su iz nje izlazile desetine vukovaca svake godine. Kakvi li će đaci ovde stasavati kad dobiju novu školu na dve hiljade kvadratnih metara?

Rušenje škole počinje sutra (*pre par meseci), a rok završetka radova je 20.avgust. Đaci i zaposleni u školi dobiće još jedan sprat, prošireno dvorište i nove terene, kabinete za hemiju, muzičko, tehničko i sve ono što nikad nisu imali. I mnogo više. Od 1. septembra za njih 550 radiće nova - stara škola u Ovči.
http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=72876
 
Џонисв, укњижен плусићћћ.

Видим на табли да је извођач радова Златибор-Градња Београд а.д. и да је одговорни извођач радова Марко Остојић.
Џони кад будеш хтео да сликаш слободно се обрати Марку, он ће те и упутити у све детаље градње и око опремања школе. Зашто ти ово кажем.
Пошто је ово грађевинско предузеће било извођач радова дечијег вртића на Бежанијској коси, овде код мене у крају, упознао сам се са Марком и исто је био одговорни извођач радова и увек ми је све објашњавао око вртића. Слободно се обрати њему и обавезно му спомени Беобилд и нећеш имати никаквих проблема. Искористи везу :D.
Има и једна Маркова слика на http://www.beobuild.rs/forum/viewtopic.php?pid=182801#p182801
Срећно у праћењу теме.
 
Gledaću da odem još koji put, da fotkam. Pa ću svakako imati tvoju preporuku tj. ''vezu'' ( ;) ) na umu pri sledećem fotkanju. Jes' da mi je slobodno vreme skraćeno ovih meseci (ne bi' ni ovo ufotkao da nisam išao poslom), pa ne stižem ni do kineza (sva sreća da ima još članova koje gradilište interesuje i koji sa sobom nose fotoaparate) a kamoli nešto više. Mada, nadam se da će se narednih nedelja to moje slobodno vreme malo nivelisati, pa opet aparat u ruke, dupe na bajs i eto fotki. :)

Još jednom. Hvala na plusiću i savetu.
 
'ajde na gugl mapama označi plac koji pripada školi ili barem samo tačnu lokaciju da je tamo i unesem da postoji zvanično na mapama.

planplus fazon ne zna gde je broj 65. ulica ima strava naziv btw :D
 
Ne znam tačno koliki je plac, jer su nešto izgleda proširivali sad sa izgradnjom novog objekta.

U svakom slučaju, evo lokacije:

 
Хвала, додао сам, ускоро ће бити одобрено надам се :)
 
1 septembar je stigao . Da li neko zna sta se desava sa skolom Vasa Pelagic u Ovci.
 
Hvala dzoni . Eto nije mi palo na pamet da izguglam . Nekako sam mislio da ce to najpre ovde na beobuild-u da se pojavi .

A evo poziv moderatoru da ovo prebaci u zavrsene projekte.
 
Vrh