Šta je novo?

Pešter i Golija i putevi na njima

sa sajta Puteva
24.06 и 25.06.2022. године, у периоду од 9 до 16 часова, на снази ће бити обустава саобраћаја због радова на асфалтирању дела државног пута I Б реда број 29, деоница Штаваљ - Брњица

Алтернативни путни правац током обуставе : Сјеница - Раждагиња - Карајукићи Бунари - Дуга Пољана.

Радови ће бити обезбеђени саобраћајном опремом и сигнализацијом.
 
To znam i to je zvanicno merna tacka pa se zato znaju podaci. Mene interesuje ako je neko iz tog kraja i mozda zna neku za nijansu hladniju mikro lokaciju od Karajukica bunara a da nije zvanicno mereno, nego da je uobicajeno stalno hladnije.

Kao na primer sto za BG mozes da kazes da je recimo Zaklopaca dosta hladnija (i bez merenja) nego na Terazijama (lupam sad ali kao primer).
 
 
Jos oko 3.5 km do Manastira Kumanica ostaje do daljnjeg bez asfalta. Postoi kliziste koje treba sanirati.
Screenshot_20220930-190501_Earth.jpg
 
A ovo je tih 8 km o koim se prica. Poznajem taj kraj solidno. Jer sam iz Sjenice. Pozzz
Pogledajte prilog 145965
Super. Onda ćemo sigurno imati dosta informacija od tebe o izgradnji putne mreze. Nadam se kada bude završen taj put da će se moći od Bijelog Polja lakše dolaziti do Sjenice. Koliko sada ima km do Sjenice i vremenski kiko treba.
 
Jos oko 3.5 km do Manastira Kumanica ostaje do daljnjeg bez asfalta. Postoi kliziste koje treba sanirati.
Pogledajte prilog 145964

Jos oko 3.5 km do Manastira Kumanica ostaje do daljnjeg bez asfalta. Postoi kliziste koje treba sanirati.
Pogledajte prilog 145964
Izvinite. Kada se ocekuje da se to kliziste sanira i da se zavrsi asfaltiranje tih 3.5 km. Dali je to ostavljeno za sledecu godinu ili ce ove godine jos imati radova na tom putu
 
Super. Onda ćemo sigurno imati dosta informacija od tebe o izgradnji putne mreze. Nadam se kada bude završen taj put da će se moći od Bijelog Polja lakše dolaziti do Sjenice. Koliko sada ima km do Sjenice i vremenski kiko treba.
Sjenica Bijelo polje oko 50km sada moze da se stigne za 70 minuta +/- par minuta
 
Vrh