Šta je novo?

Аутокоманда - три нове улице ка ауто-путу

Прошириће то Гангула, само то зна да ради као градоначелник.
 
Opet da napišem.Šta je problem ,da se doda jos jedan paralelan prelaz,jedna traka,uz postojeće isključenja sa autoputa,koje bi vodilo pravo u Ustaničku.Jos jedna traka nadvožnjaka uz postojeći.Rešenje,koje bi brzo dovelo,do drastičnog smanjenja opterećenja na dušanovački prelaz,i na samu autokomandu.
Ljudi su na mesec otišli,a mi 50 godina,nismo u stanju,da rešimo,običan prelaz preko autoputa.
 
Bolje da su uložili pare da konačno razbucaju one straćare u Husovoj i prošire Dušanovački nadvožnjak i prilaze. Očigledno para ima, rade ove sporedne uličice a 500m dalje gde je glavni pravac za ceo taj deo Beograda zamrznuto u vremenu od 30ih.
 
Husova je horor što se tiče stanja ulice. Tenk da prođe kroz Husovu zaglavio bi se u nekom krateru.
Dušanovački most je mestimično bez asfalta, vidi se ona metalna konstrukcija ispod. Ni njega više ne krpe.
Mislim da imam i to na kameri kad sam išao pre neki dan ali ne znam koliko se vidi
 
Husova je horor što se tiče stanja ulice. Tenk da prođe kroz Husovu zaglavio bi se u nekom krateru.
Dušanovački most je mestimično bez asfalta, vidi se ona metalna konstrukcija ispod. Ni njega više ne krpe.
Mislim da imam i to na kameri kad sam išao pre neki dan ali ne znam koliko se vidi
još da dodamo celu Kumodrašku kao da je prošla svetski rat...
 
Bolje da su uložili pare da konačno razbucaju one straćare u Husovoj i prošire Dušanovački nadvožnjak i prilaze. Očigledno para ima, rade ove sporedne uličice a 500m dalje gde je glavni pravac za ceo taj deo Beograda zamrznuto u vremenu od 30ih.​
Nisu ludi da razbucaju glasačko telo, a i ko god se uhvati u koštac sa takvim stvarima, odmah se dignu i kuka i motika da brane prava ugnjetavanih.​
 
Ma kakva kuka i motika, to je tri dana vest i svi zaborave. Pa u BNVu ubili čoveka kad su rušili i nikom ništa. Nego ljudi glupi i možeš da ih jašeš komotno, ne moraš uopšte da radiš nešto za njih i onda bolje milion i po koleginici za logo, nego nekoj tamo firmi za projekat proširenja npr.
 
Nisu ludi da razbucaju glasačko telo, a i ko god se uhvati u koštac sa takvim stvarima, odmah se dignu i kuka i motika da brane prava ugnjetavanih.​
Gde je moje pravo da normalno stignem od isključenja sa auto puta do Ustaničke, a ne da čekam 15-20 minuta da pređem most? Ovo pitam retorički, jer ja inače ovuda često prolazim ali biciklom, pa nemam tih problema. Kada hoću autom u Ustaničku, onda produžim pravo, pa na Plavi mos'. Ovo ovde ruglo treba da se počisti što pre. Inače, kada je taj Dušanovački most sagrađen, bio je kao privremeno rešenje na 5 godina. To mi priča kolega koji je tada išao u srednju školu, a sada broji baš sitno do penzije.
 
Kod nas "privremena" rešenja traju 50 godina😂

Privremeno trajno rešenje tip.

Mene čudi da autobuski i teretni saobraćaj na dušanovačkom mostu nije zabranjen jer što se tiče stanja nije daleko od nadvožnjaka što vodi na B.Brdo gde su obustavili autobuski i teretni saobraćaj
 
Kod nas "privremena" rešenja traju 50 godina😂

Privremeno trajno rešenje tip.

Mene čudi da autobuski i teretni saobraćaj na dušanovačkom mostu nije zabranjen jer što se tiče stanja nije daleko od nadvožnjaka što vodi na B.Brdo gde su obustavili autobuski i teretni saobraćaj
Još samo fali da zatvore taj mostić. Kuda bi onda busevi 25 i 26? Do duše, veliki vođa je rek'o da ćemo da pravimo leteće automobile, pa valjda ćemo i buseve. E, tako već može. Zatvaraj čim polete.😀
 
Najbolje da napravimo leteće političare, ali ne da lete iz jedne u drugu fotelju, nego u opoziciju svaku put kada nešto urade što nam nije po volji, odnosno ne urade. Tako bi smo se rešili mnogih muka.​
 
Kuda bi onda busevi 25 i 26?
Isto kuda i sada samo što bi skretali u Ustaničku kod pošte na Dušanovcu. pa preko Bokeljske petlje na autoput, isključenje u Husovu /26/ ili Tabanovačku /25/ kad puste ovo uključenje i dalje redovnim trasama.

25ica bi izgubila jedino stanicu u Ljubićkoj/Husovoj, dok 26ica ne bi gubila nijednu stanicu.
 
Isto kuda i sada samo što bi skretali u Ustaničku kod pošte na Dušanovcu. pa preko Bokeljske petlje na autoput, isključenje u Husovu /26/ ili Tabanovačku /25/ kad puste ovo uključenje i dalje redovnim trasama.

25ica bi izgubila jedino stanicu u Ljubićkoj/Husovoj, dok 26ica ne bi gubila nijednu stanicu.
Uffff... pa to je okolo naokolo. Koliko bi se poremetio red vožnje i produžilo putovanje zbog obilaska? A tek kuda bi u suprotnom smeru? Pitam, onako, retorički. Mada jednog dana ovaj most mora da leti. Pitanje je samo da li će do tada izgraditi neki drugi kao što je bilo u planu. Trebalo je da izbije jedan iz Vidske ili Grčića Milenka preko auto puta pa u Peke Pavlovića ili tu negde.
 
Retorički: isto tim putem i u suprotnom smeru, doduše za 26-icu bi bilo malo komplikovanije prema Dorćolu jer bi morala da skreće levo iz Peke Pavlovića u Husovu, pa Ljubićku pa Kumodrašku i do Autokomande pa preko Ustaničke i kod pošte opet levo da se uključi u Kruševačku.

Jeste duža putanja ali sa trenutnom infrastrukturom ne vidim bolje rešenje ako bi došlo do kolapsa dušanovačkog mosta.
 
acco-super-dozer-1.jpg
 
Ovaj deo grada kao da ne postoji za gradske oce..sta reci
 
@Срлес

Veća je misterija kako ovakve stvari imaju uopšte pratioce, jer vrlo često zvuče gluplje nego teorije zavere, vanzemaljci i šta je sve redom pričao Nestorović na kanalima sa nacionalnom frekfencijom.​
 
Vrh