Šta je novo?

Obnova stare poste, da li je moguca?

Možda je previše kritika ali ja kada je pogledam i kada pomislim kako je izgledala pre sakaćenja ne mogu da ne osetim bes.
Zamisli kada bi danas neko zgradu SANU ogulio i okrečio u žuto :|
 
Pitam se kako bi se zatvorile finansije za tu obnovu. Dal' da to uradi Posta ili Grad ili zajedno... :| Sumnjam da i jedni i drugi mogu to da uguraju u prioritete :/
 
stf":35oxq7ke je napisao(la):
Mislim da je vecina malo prestroga prema sadasnjoj posti. Lep primer modernizma, nista manje bitan od mnogih stambenih zgrada istog stila koje su svima nama drage.
Ja se potpuno slazem da je ucinjen neverovatan zlocin nad arhitekturom, gradom, Pavlu Kratu, bastinom jednog naroda, i to nas sve pogadja i izaziva bes. Takodje potpuno podrzavam ideju obnove. Ali, nemojte pljuvati sadasnji izgled, molim vas.
:notok:

Mislim na prve dve recenice
 
KiD":aduu0vg8 je napisao(la):
Pitam se kako bi se zatvorile finansije za tu obnovu. Dal' da to uradi Posta ili Grad ili zajedno... :| Sumnjam da i jedni i drugi mogu to da uguraju u prioritete :/
pošta ima masan dobitak svake godine (40 miliona evra u 2009) zahvaljujući telekomu, tako da bi kad bi hteli mogli da odvoje deo za obnovu, makar dok im je telekom još uvek u rukama :) nadajmo se da će tako i biti kad su već davali signale u vezi obnove
 
bgexplorer":nf2iij0d je napisao(la):
Zamisli kada bi danas neko zgradu SANU ogulio i okrečio u žuto :|
Naravno, potpuno si u pravu,ja samo kazem da sadasnji izgled nije ruzan. Zamislite je na nekom drugom mestu u gradu, i shvaticete o cemu pricam.
 
Vrh