Šta je novo?

Novi Minel - New Minel [ Stambeno poslovni kompleks ]

cicanbg

Novice
Učlanjen(a)
29.03.2022.
Pohvaljen
22
novi video posle 3 meseca od poslednjeg, lepo se vidi kod izlaska iz garaze zavijutak zbog nepomerenog objekta, malo su ga nasminkali i sklonili one gomile djubreta koji su svaki dan kod kontejnera. Zna li se kad ce da puste pravi izlaz? ono je ludilo ulaziti/izlaziti samo kod AB

Msr

Novice
Učlanjen(a)
03.02.2022.
Pohvaljen
11
Jesu li svi potpisali ugovore , i isplatili sve u potpunosti ?

tlazar

Beginner
Učlanjen(a)
29.01.2018.
Pohvaljen
159
Ne, procedura predaje za L zgradu je u toku. Za potkovicu, D i E lamela, jos nije pocela predaja.

• Sviđa mi se
Reagovanja: Msr

Pilates

Beginner
Učlanjen(a)
28.11.2020.
Pohvaljen
14
Lamele B i C su odobrene prema CEOPu. Da li imate informaciju za D lamelu kada se može očekivati realan rok za odobrenje?

Pilates

Beginner
Učlanjen(a)
28.11.2020.
Pohvaljen
14
A da li znate da li su podneli? I zašto nisu, ako nisu. Informacije koje od njih dobijam su šture, možda neko ima više sreće, zato ovde pitam.

Piccolo

Higher intermediate
Učlanjen(a)
25.03.2013.
Pohvaljen
3.228
Ne pratim detaljno projekat pa ne znam koje su lamele c i d ali pretpostavljam da ide na tu stranu gde je bila štamparija Publikum (dugački objekat ka Nikole Dobrovića), znam od poznanika da su se od skorije ful prebacili u novi ogroman objekat u Šimanovcima i da to ide pod mač ubrzo.

Anat07

Novice
Učlanjen(a)
11.12.2020.
Pohvaljen
0
A kad li ce lamela D dobiti tehnicke kljuceve ako ima neko okvirnu informaciju? I je l ovo prihvatanje izmena gradjevinskih dozvola znaci da su reseni svi problemi sa lamelama a, b i c i da ce oni poceti i konacno da se useljavaju?

Vrh